Source
BeCryptoBee | Що зараз у роботі? 👍1️⃣Inco testnet - можете знати гайд у пошуку.2️⃣ D...
117 Views/Reach
2025-05-22 10:32
Message №848
🗒 Що зараз у роботі? 👍1️⃣Inco testnet - можете знати гайд у пошуку.2️⃣ Dango запустили testnet 1.5 фазу. Реєструємо акаунт на сторінці, відправляємо токени, а також робимо свапи. Можна залишити фідбек у Discord, я поки просто підпишусь у твітер і зайду у дс. Тестнет буде тривати пару тижнів. По статистиці у першому тестнеті було ~150k користувачів (про перший тестнет писав тут.3️⃣ SaharaAI. Першу фазу майже не робив, була мінімальна активність. Зараз запустився наступний тестнет. Йти він буде в 4 фази, після чого на нас чекає майнет (ресєтрація і токенизація даних, монетизація, відкритий тестнет і протоколи, пайплайни і вклад). На зараз доступна перша фаза.🗒 Що робити:🟢Беремо тестові токенив крані🟢Переходимо за посиланням🟢Створюємо свій профіль (ім'я, фото, локація)🟢У чатаГПТ питаємо щось типу "Напиши мені хороший промт для навчання ШІ на англ. мові" і закидуємо цей промт у .txt-файл.🟢Тиснемо на "Register AI Assets"і заповнюємо всі поля (у кінці завантажуємо наш TXT файл)🟢Чеканимо свій "dataset" кнопкою Register4️⃣Paros - пишу вперше. Інвест кінця минулого року 8М, відносно навенький L1 проєкт, фонди тір2. Кран один і два і потім на сайті: свапи, ліквідність, чекін, трошки соціалок.5️⃣ Через тиждень дійду до Momentum - закину стейбли у пули і трохи посвапаю для об'ємів і регулярності.6️⃣ Aftermath. Також коли IKA у кінці цього тижня зробить "снеп" або закриє можливість стейкінгу iSUI - дістану ті токени і свапну у SUI і понесу у ліквідний стейкінг пулу Aftermath + там теж посвапаю трохи.7️⃣ 23.05 Від Espresso повинні бути якісь анонси щодо рафлу тих, хто заніс 25$ USDC у eth cash, сподіваюсь дадуть винести бабки звідти після результатів) Може вдастся 1-2-3 NFT отримати. 8️⃣ Продовжую скриптами крутити Monad і L0 по трошку. По монаду до речі після того як прикрутили соціалки (Х + ДС), балік 0.03 ETH у мейннету для крану, то кількість гаманців стала не така вже й велика. Тому на аках, де присилали тестові MON точно варто щось робити іноді)9️⃣ Solana Mobile. Якщо робили предзамовлення телефону, то треба зараз підтвердити шіпментдоставку на серпень місяць (ввести країну, адресу) і по бажанню можна додати чохол за 25$.💵 По риночку фіксанув Virtuals по 2$ нормальний сайз. Купляв раніше по 1.4$, пересидів падіння до 0.4$ і десь +20% до саплаю отримав за рахунок Genesis дропів.🕯 Біток АТХ 111k$, Ефір 2700$, ейфорії ні у кого немає, як і у мене, атх і атх. Цікаво що буде далі з альтою. Стейблів дохуя, не знаю радіти чи ні) наче портфелю приємно на рості, а наче і не так добре, як могло би бути. Але на стейбли крутяться декси, стейкаються, теж наче без діла не лежать, з ними спокійніше. Купляти поки нічого не планую, а навпаки позбавитись декількох альткоінів, яких кількісно залишилось не так багато. Якщо біток попіздує на 90-95к, то подумаю над закупкою чогось, пристрою трохи стейблів.🔥 Канал | 💬 Чат | 📌 Навігація