Source
це шо Batekha? | Ранок почався просто з єбанутого фомоБеру телефон в руки і бачу купу п...
411 Views/Reach
2025-10-11 16:14
Message №475
Ранок почався просто з єбанутого фомоБеру телефон в руки і бачу купу плюсових ПНЛок в інших каналах, починаю розбиратись що взагалі було. Після 5-10 хв розумію що був тотальний флешкраш через рижу мавпу, відразу накриває фомо, тому що я сука не спав в цей час!Я просто вирішив саме в цей вечір виключити інтернет на телефоні і просто на спокійному подивитись фільм та лягти спати. Це перший раз за цей рік коли я реально просто відклав телефон і мені захотілось просто морально відпочить. В мене не було б фомо як би я просто це проспав, таке вже неодноразово траплялось, але блять Я НЕ СПАВ! Ще й після перегляду фільму не міг дуже довго заснути, зазвичай коли таке трапляється я можу поклацать в телефоні, щось почитати, але не в цей раз. Фомо пропало рівно в той момент коли я побачив новину про Костю Кудо і тут відразу ж в голові промайнула думка про те, що заробили не всі і в більшості є мінуси. Вчора в мене було займів на 30к, я їх просто закрив тому що це не було рентабельно, а мене б реально просто ліквіднуло. На фьючах було пару хедж шортів, їх доречі не затронуло і не закрило по АДЛ, хоча я б на цьому навіть і заробив би.Кароче не фомойобідь, своє ви ще обов'язково заробите!