Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - Пані_прапор
Added 14 Jul 2024

Пані_прапор

@Baeva_Pani_prapor
Number of subscribers: 261
Photos: 32,100
Videos: 525
Links: 370
Description:
Нічого нового!:) Діти, придворна зграя, садочок, квітники, консервативна діяльність, біженський гуртожиток на ім‘я «Рукавичка».
Source

Пані_прапор | Ще одна відмітка в нотатнику!:)В графі «виконано»!:)Я сьогодні остаточ...

Telegram community logo - Пані_прапор Пані_прапор @Baeva_Pani_prapor
48 Views/Reach 2026-05-21 12:13 Message №32250
Ще одна відмітка в нотатнику!:)В графі «виконано»!:)Я сьогодні остаточно перейшла з зимової гуми на літню!:)Галоші запхала подалі.З капцями проблем не будо.А ось сабо свої, які «на вихід», як градувала взуття та одяг моя баба Надя, прийшлося напружуватися, щоб знайти!:)Знайти місце, куди я їх прихалабала восени!:)Та знайшлися ж!:)Як і літні шаровари!:)Нащо я те все шукала?Щоб мати пристойний вигляд, коли йтиму на Нову пошту по чергові рослини!:) Які, ви ж памʼятаєте, вже зарікалася купувати цьогоріч!:)))Ну а що робити?Що, скажіть мені, будь ласочка, робити, коли я як не щорічно купую бруслини?Які за всіма своїми ТТХ повинні рости та розповсюджуватися не гірше за бурʼяни?А вони в мене не тільки не ростуть? Вони в мене якоїсь хххолєри взагалі виззззздихають???Ледве до тої пошти дочигикала…Хотілося десь присісти… Декілька разів…Назад верталася, хотілося вже прилягти? Також неодноразово…То з коробки рослини витаскала. Полила. Залишила у дворі в тіньові.Й посунулася до канапи, таки ж лягти!Садитиму вже завтра.Але це не точно!:)Ви як там?