Source
. | Техьон: Причина, чому я додав «у лайві»… тепер, коли альбом уже вийшов...
2 740 Views/Reach
2026-03-21 15:09
Message №123172
Техьон: Причина, чому я додав «у лайві»… тепер, коли альбом уже вийшов, будь ласка, приділіть йому багато любові.Техьон: Тепер уже немає нічого, що потрібно приховувати… хоча ні, дещо все ж є, але альбом вийшов, і ми змогли показати всім, що це за пісні.Техьон: Поки що минув лише один день, але реакція, здається, хороша… це альбом, над яким ми дуже старанно працювали, тому, будь ласка, оцініть його.Техьон: Я не можу бачити АРМІ… але я прийшов сюди, думаючи, що якщо АРМІ подобається, коли я говорю сам із собою, то нехай буде так… (танцює FYA)Техьон: FYA!! Мені вона справді дуже подобається!Техьон: Завтра буде більш насичений, ніж сьогодні… мабуть, але я не знаю. Нам потрібно…Техьон: Ця мені дуже подобається (звучить 2.0).Техьон: Мені більше подобається партія хьона Хосока.Техьон: Як зробити так, щоб це було… чорно-білим?(екран стає чорно-білим)Техьон: Це цікаво.Техьон: Я знизу у піжамі.Техьон: 👍 Ах! Для тих, хто не знає, чому ця пісня (№29) триває 1:38, це тому, що це час, за який згасає частота. Один із мемберів мені це пояснив.📍UAverse | BTS News