Source
. | Я скажу вам знову - ми ніколи й нізащо не здамося. Я повторю це ще раз...
2 020 Views/Reach
2026-02-17 15:05
Message №121180
💙💙 «Я скажу вам знову - ми ніколи й нізащо не здамося. Я повторю це ще раз - ми завжди будемо живі, щоб рухати нас уперед.» 💙💙Сьогодні день народження людини, яка виборювала своє місце не словами - а потом, виснаженням і безсонними ночами.Людини, що не просто багато працювала, а й доводила себе знову і знову. Коли сил майже не залишалося - знаходивши їх. Коли відповідальність тиснула - стаючи ще сильнішим. Хосок не обирав легкість. Він обирав рости. Навіть коли це боляче. Навіть коли це ламає. І саме тому його успіх - не випадковість. Це результат характеру, витримки й неймовірної внутрішньої сили.
Дякуємо, що став нашою «мапою душі» 👫 Тим, хто показує напрям, коли ми губимося. Тим, хто нагадує: рости боляче, але необхідно, і хто доводить, що справжня сила - у витримці.З днем народження, Хосок! Наше сонце, наша надія. Ми завжди будемо поруч, щоб рухати тебе вперед 🌟Особисто від себе додам: дякую, Хосок, що подарував мені неймовірні спогади, з неймовірними людьми, яких я і не мріяла мати в своєму житті…Люблю!
📍UAverse | BTS News