Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - 431 ОББпС БРОДЯГИ
Added 14 Jul 2024

431 ОББпС БРОДЯГИ

@BRODIAHY_UKR
Number of subscribers: 1 037
Photos: 165
Videos: 159
Links: 59
Description:
431 Окремий Батальйон Безпілотних Систем БРОДЯГИ 📌Телефон 093 431 0 431 📌Сайт https://431brodiahy.army/ 📌Фейсбук https://m.facebook.com/BRODIAHY.UKR/ 📌Інстаграм https://www.instagram.com/431brodiahy 📌Тікток http://tiktok.com/@431brodiahy

👥 Number of subscribers

1 037
Average/Day:: +1
Average/Week:: +6
Average/Month:: +45

📊 Messages per Day

0.4
Last day: 1
Week average: 0.4
Average per day: 0.4

Name change history

431 ОББпС БРОДЯГИ 2025-09-04
Підрозділ Бродяги || Рота аеророзвідки 2024-07-14

Status change history

Officially not confirmed 2024-07-14

Wall

Telegram statistics channel

👁 804 26-05-09 07:54
Нещодавно Бродяги мали за честь познайомитися з паном Богданом Козаком та відвідати Поважну громаду Страдча, яка передала нашому підрозділу сучасний медевак. Але про все по порядку.Страдч - це невелике затишне село на Львівщині, де живуть щирі та небайдужі люди. Тут місцеві мешканці створили власну громадську організацію і разом з благодійниками ГО "Music for Ukraine" та паном Олегом Лисенко активно допомагають українському війську.На місці нас гостинно зустрів пан Богдан і запросив на борщ та вареники🍛🥟🥟🥟 На превеликий жаль, нестача часу і довга дорога змусили нас обмежитися лише кавою, за що ми досі себе картаємо. Але вдруге такої помилки ми не допустимо. Пану Богдану дали слово🤝Окремо про стан еваку показовий момент.Їдемо, пригальмовуємо, глохне.Завели. Знов пригальмовуємо - знову глохне.Холера, як їхати? Телефонуємо.- Пане Богдане, тут така ситуація... Шо воно таке?- Хлопці, забув сказати. Там система старт/стоп. Машина сама глушиться при зупинці і заводиться, коли відпускаєте гальма. Просто вимкніть кнопкою.Два гальма 🤓🤓 в салоні переглядаються і ржуть.Тому коли наступного разу почуєте фразу «корч для ЗСУ» — сміливо шліть в сраку. Кожному б такий «корч». Машина сучасна, стан - чудовий.Не менш вражаючим було і додаткове оснащення. Окрім штатних систем самого еваку, громада передала сучасне медичне обладнання: апарат ШВЛ, дефібрилятор-монітор, шприцевий насос та інше. Це те, що реально рятує життя.Був і особливий подарунок.Панотець підвів нас до вітрини з оберегами та запропонував вибрати щось для машини. Серед хрестиків і ликів погляд зачепився за незнайомого нам святого.Як з’ясувалося, це священномученик Микола Конрад — учитель і священник, закатований нквдистами.У такі моменти перестаєш дивуватися збігам. Бо про кращий оберіг годі було й мріяти.Панотче освятив машину. За нас моляться. І щирість цих молитов справді відчувається.Бродяги щиро дякують Поважній громаді Страдча та панові Богданові за гостинність і допомогу.Ви — неймовірні❤️
👁 843 26-05-02 20:51
Правда, яку треба поширювати.Це треба знати, бо це про нас. Правда, стираючи яку ворог створює лояльне до своїх дій безродне суспільство без почуття тяглості, без власної гідності. Невігласів зі стерильною пам'яттю.Потім маємо харькав, адесса, данецк руській горад. І кієвскій рускій язик🤦‍♂🤦‍♂🤦‍♂«Український націоналізм»…. викликає у вас асоціації зі Львовом, Галичиною , Бандерою, … із західними регіонами України …. Правда?А що , коли ви почуєте, що колискою українського націоналізму є Харків? …Все почалося з 1891 року.Кілька харківських студентів їдуть на могилу Шевченка у Канів і засновують «Братство тарасівців»- це перша таємна політична організація, яка започаткувала самостійницьку течію в українському русі . «Тарасівці» дали клятву на могилі Кобзаря , присяглися всіма засобами поширювати серед українців його безсмертні ідеї. Активними учасниками згодом стали Микола Міхновський, Борис Грінченко, Микола Вороний, Михайло Коцюбинський та інші діячі, що присягнули боротися за незалежність України. 1900-й рік. Знову Харків.Група молодих людей засновує Революційну Українську Партію(РУП) . РУП- перша політична партія на теренах російської імперії , яка перейшла від культурництва до боротьби за незалежність. Заснована студентами (Д. Антонович, М. Русов та ін.),.Програмну брошуру для неї пише харківський адвокат Микола Міхновський . Вона називалася просто :«Самостійна Україна». Міхновський першим заявив, що Україна є колонією росії і що вона має бути незалежною повністю. Бандері на той час був рік від народження. І вже тоді Міхновський писав, що головна проблема української нації- це брак націоналізму серед людей. Того ж 1900-го року харківський промисловець і банкір Олексій Алчевський ставить в своєму саду перший в Україні пам’ятник Тарасу Шевченку . Так як в публічному місці він його поставити не міг, він ставить його в своїй приватній садибі але ТАК , щоб видно його було з вулиці . Саме цим він робить виклик імперії.Цей памятник став місцем збору національно-свідомої молоді . Тут читали вірші, обговорювали майбутнє України. Невдовзі після цього Алчевський загинув при таємничих обставинах , у Петербурзі.1904 рік. Влада рос імперії встановлює в Харкові памʼятник Пушкіну , як відповідь на той «нелегальний» памʼятник Шевченку. А за декілька місяців бойова організація «Оборона України» підриває памʼятник російському поету! Це був перший акт деколонізації українського публічного простору . Повністю розтрощити памʼятник не вдалось, то ж він простояв в Харкові ще 118 років, допоки нарешті його знесли в 2022-му. 1920-ті. Харків є столицею радянської України . І саме тут розгортається найпотужніший культурний рух, який москва потім втопить у крові. Микола Хвильовий, харківський письменник, кидає гасло «Геть від москви!», закликає орієнтуватися на Європу, а не на російську культуру. Микола Скрипник - нарком освіти, він проводить українізацію: українська мова в школах, у пресі , в державних установах . Саме він затвердив легендарний правопис -скрипниківку, який повернув мові її питомі риси . Скрипник діяв безкомпромісно . ЧИНОВНИКИ МУСИЛИ СКЛАДАЛИ ІСПИТИ З УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ , а ті, хто не склав- були ЗВІЛЬНЕНІ. У Харкові! У 1920-х – на початку 1930-х років, в умовах українізації, харківська інтелігенція (письменники, художники) намагалася розвивати національну культуру. До 1928 року 85% газет і журналів у місті вже виходили українською мовою, а російськомовних театрів не було. Після згортання українізації багато з них перейшли на позиції культурного націоналізму і стали жертвами «Розстріляного відродження»… Що тут головне треба зрозуміти: що російська пропаганда постійно малює «український націоналізм», як щось що прийшло з Галичини , з Заходу держави , навʼязане американцями, бандерівцями … і тд .АЛЕ насправді історія говорить інакше , що все зародилось в Харкові . То ж , харківʼяни, вам є чим пишатися
👁 1,910 26-04-27 09:41
Про віртуальних дружбанів і реальну допомогу.Чули колись про NAFO? Це як НАТО, тільки дієве.NAFO (North Atlantic Fella Organization -Північноатлантична організація друганів). Це спільнота людей зі всього світу, які разом з БО HELP99 збирають кошти на підтримку ЗСУ.І збирають по-дорослому.Днями Бродяги разом з іншими підрозділами отримали від друганів в офігенному стані пікап Isuzu D-Max і купу корисних і приємних ніштячків. Серед них нова зубаста гума, детектор дронів, екофлошка, засоби гігієни, набори сухпаю (на фотках зацініть - там і паста болон'єзе, і паста карбонара, і курча в тайському стилі) Белісімо!🤌На заході була присутня велика кількість тих самих друганів зі всього світу. Стоїмо біля пікапу, підходить тендітна жіночка, каже - ваш пікап? Це ми його купили. Скромно посміхається ☺️ Підходить дядько з Франції, передає згорток смаколиків від своєї подруги з Парижу, яка родом з Тернополя.Наші люди всюди.Від всієї Зграї ми щиросердно дякуємо небайдужим друганам за підтримку❤️ Пікап поїхав на позиції, смаколики гріють душу, гігієна - гігієнить.UPD: В програвачі бонусом отримали диск шведського гурту 80х Mats Bergmans. Їдемо з музикою😎Настрій натхненний. Всім добра. Окрім кацапів.
👁 11,100 26-01-09 08:18
Київ. Ніч на 9 січня.Скоторуси знову били по цивільних. По житлу, по світлу, по теплу. По сплячих містах. По людях.По тих, в кому нема військової загрози і хто не може відповісти.Тут нема про що дискутувати.Ми воюємо не з людьми.Людського там немає - ні в діях, ні в намірах. Це абсолютне безумовне зло. Підле і безпринципне. Орда зі зламаним моральним компасом і стертим самим поняттям межі.Бо можуть.Бо безкарність.Бо тваринна сутність.Скрізь, куди можуть дотягнутися, вони сіють смерть.Світ знову від власної безпорадності буде шукати діалогу з хворим на голову маніяком. Але для нас все більш ніж очевидно.Або ми знищуємо це зло - або воно прийде в кожен дім, де ще є світло, тепло і життя.Це не про героїзм, це про необхідність вижити.Допомагайте війську.Долучайтесь до війська.Допомагайте люто. Віддано. Регулярно.Щоб летіло, жалило, пекло.Бо українське військо - це остання лінія між світлом і мороком руськога міра.Між життям і тим, що приходить уночі з ракетами.Московитську погань треба нищити. Як скажених собак.Не переконувати.Не вмовляти.Нищити.Бо вони зупиняються лише там, де їх зупиняють добрячим прочуханом.Як є. По-іншому ніяк.
👁 482 25-12-27 08:51
Майже цитати, які запам'яталися з розмови. Про російськомовних українцівЯкщо уявити раніше примусово зросійщених українців як, наприклад, зламану руку, то чи перестає зламана рука бути частиною вашого тіла тільки тому, що вона зламана? Тобто, хіба зросійщені українці перестають бути українцями? Логіка? Логіка. Але, додає спікер, зламаній руці притаманно хотіти зростися, повернутися до свого природного стану. То чому ж примусово зросійщені українці знаходять відмовки аби в свій природній стан не повертатися?Про тих, кому какая разніца і я так прівикЩо робить ворог при заході в населений пункт? Знищує всі прапори, герби, державні символи, школи, бібліотеки, все українське. Одразу. Бо хахляче.Що відбувалось в минулому столітті? Розстріляне відродження і гулаг за українську мову. Бо адін народ і общій язик.Ще трохи далі - емські укази і валуєвські циркуляри. Заборона говорити українською, писати українською. Бо малороси.Так а какая ж разніца? Разніца є!Людожерська імперія у всі часи намагалася нас або підкорити і розпорошити серед своїх племен (колись українські кубанські козаки - давно вже не українські і тим більш не козаки), або стерти як націю. Це відбувається і зараз. Найкращі сини України віддають свої життя заради фізичного існування українців, заради права бути українцями, за право говорити рідною мовою.Хтось скаже - я украінєц, но я так прівик, так удобнєєОкей, уявимо ситуацію: у вашого батька чи діда був скарб. Його вкрали і ви виросли в злиднях. Вимушено. Звикли жити бідно. І от у вас з'явилася нагода повернути своє. І що ж ви скажете? Та мені норм, я так звик? Не жили багато, не варто й починати? Ой, навряд. Так от, повертаючись до теми - мова, право нею говорити, право існувати - це і є той вкрадений скарб. Суверенний скарб, збережений великою кров'ю через покоління, можливість повернути своє, колись у нас вкрадене.Мова - наша, і за неї вбивають. Щоб її не існувало. Ні нас ні її. А до цього підміняли байками про адін народ і знищували в таборах. Вони і зараз відкрито кажуть, що українців треба відфільтрувати - одних "перевиховати", інших ліквідувати. То може час отямитися і перестати добровільно споживати те, що підсунули і вигадувати тому виправдання?Джанго вільний, йому не треба більше носити кайдани. А він замість того щоб з гідністю їх нарешті скинути, сам собі бреше шо то ювелірні прикраси і продовжує носити.Джанго, агов! Невольницькі звички не є нормою!Про бандерівців і наполеонівцівКласна теза - Французька мама, живучи у Франції, своїй французькій дитині співає колискову французькою. І ніхто її чомусь не називає наполеонівкою, націоналісткою. Чи, тим більш, нацисткою. Звичайна француженка.То чому українська мама, яка своїй українській дитині співає українською  - бандерівка і нацистка? Бо нам роками це втовкмачували? Бо вона, на відміну від зросійщених, не забула хто вона є?Бо русні само існування нашої мови поперек горла, бо значно древніша язика, як і ми їх, бо є першопочатковою мовою Київської Русі, бо справді слов'янська. А у нас наче і люди наші, але несвідомо підіграють тим хибним ворожим сценаріям. Меншовартість по інерції.Окремо торкнулися тему спілкування руснявою з дітьми в побутіСпікер каже - з родини все йде, дитина формується вдома. І з Маши в НКВДшній шапці і медведя також. Разніци ж нєт! Можна робити безліч добрих справ, але привчаючи дітей до нав'язаного чужого язика - це передача цього кодексу раба, який сприймає рабство за норму ще на одне майбутнє покоління вперед. Відсікання дітей від їх історичного коріння, і тим самим просто відтермінування наступної війни за "защіту руськоговорящіх", яким "какая разніца". Але воювати в ній будуть вже ці діти, бо їх знов прийдуть асвабаждать. Отака от розмова, шановне панство. Є над чим подумати під каву?І, доречі, про каву. Нагадуємо що військо потребує допомоги. Ваше українське військо. Вашої допомоги. Тож знайдіть змогу допомогти війську. Реквізити тут.Як раз для того, щоб і надалі мати змогу жити хоч в не ідеальній, але власній країні. Якось так.
👁 13,200 25-12-22 10:52
🎁А тепер найцікавіше.З нагоди Різдва ми розіграємо мерч серед наших донатерівКожен донат - це підтримка підрозділу.Розіграш - подяка всім, хто долучився.🔹 Умови участі— Донат від 100 грн на банку Моно або Приват. Реквізити тут— Кожні 100 грн = 1 шанс— Приймають участь донати з 22 по 28 грудня🔹 Призи🥇 Головний приз - Футболка Я ПІДТРИМУЮ БРОДЯГ🥈 Другий приз - Шкіряний шеврон в подарунковому боксі Знайти та Знищити!🥉 Третій приз - Стікерпак #ЯБРО431🔹 Як проходить розіграш— Розіграш відбудеться 29 грудня 0 12.00— Вибір переможців за допомогою wheelofnames.com— Спочатку розігрується головний приз, потім другий і третій— Один приз в одні руки! Виграв, посунься) 🔹 Важливо— В коментарі до платежу вкажіть свій нік в соцмережі/месенджері, де ви нас читаєте— Анонімні донати також беруть участь, якщо є підтвердження платежу (повідомленням в Фейсбук або Телеграм )— Якщо переможець не виходить на звʼязок протягом 2 днів (до вечора 31 грудня) - проводиться перевибір— Доставка призів Новою Поштою— Звя'зок для уточнення додаткової інформації - Телеграм, Фейсбук Дякуємо кожному, хто підтримує❤️Кожен ваш донат - це реальна допомога підрозділу.
👁 469 25-11-22 10:03
➡️Також цього дня о 1708 році секта рпц з ініціативи петра I, проголосила анафему гетьману Івану Мазепі, яка у них до сих пір вважається легітимною, попри нелегітимність самої секти рпц.➡️Також цього дня, о 1764 році указом ще одного ката України - катерини II скасовано гетьманство в Україні.➡️Також цього дня, 1921 року, біля селища Базар на Житомирщині більшовики почали публічні розстріли 359 полонених вояків Армії УНР,  учасників ІІ Зимового походу.Смерті можна було уникнути, перейшовши на службу до комуністів. Однак пролунав голос Степана Щербака, який вийшов поперед гурту товаришів:- Я, козак 6-ї Стрілецької січової дивізії, від себе й козаків, яких знаю, кажу вам: ми знаємо, що нас чекає, але не боїмося смерті і до вас служити не підемо.Після цих слів вже ніхто з козаків не наважився погодитися на ганебну пропозицію.Незважаючи на давність, це все хроніки однієї довгої війни, яка триває по сьогодні.Хто не знав - то знайте! Бо нам, українцям, є ким пишатися, і ми нікому нічого не забули.Слава Нації!