Source
BilliardNews Snooker Club | Перший в цьому році рейтинговий жіночий турнір зі снукеру виграла шест...
256 Views/Reach
2024-08-13 19:33
Message №4382
Перший в цьому році рейтинговий жіночий турнір зі снукеру виграла шестиразова чемпіонка світу Ин Онь Йї з Гонконгу.US Women's Open пройшов в клубі OX Billiards в американському місті Сіетл.В турнірі взяли участь всього 14 учасниць з США, Англії, Гонконгу, Таїланду, Монголії, Китаю та Індії. З діючих гравчинь мейн-туру в Сіетл приїхала лише Мінк Нутчарут, також досвід гри в чоловічому професійному турі мають Ин Онь Йї та Ребекка Кенна.Авторкою справжньої сенсації стала 22-річна Анупама Рамачандран з Індії. В чвертьфіналі індіанка вирвала в контрі перемогу над Мінк – 3:2, а в наступній грі перемогла ще одну екс-професіоналку Кенну – 4:1.Ин Онь Йї пролетіла до фіналу, мов на крилах – жодного програного фрейму, в тому числі перемога в групі з рахунком 2:0 над Рамачандран. В фіналі представниці Гонконгу та Індії зустрілись знову, і знову Ин не дала жодних шансів – 4:0 з брейками 83, 73 та 52 очки. Всього ж на рахунку Ин Онь Йї, крім перемоги в турнірі за явною перевагою, ще й чотири найкращих брейки – 90, 83, 78 та 73 очки. Кращий брейк Рамачандран – всього 44 очки.