Source
BIT CRYPTO Trade | думкивголоспереглянули альти на денному графіку і це просто габела.. д...
33 Views/Reach
2025-02-06 18:08
Message №1186
#думкивголоспереглянули альти на денному графіку і це просто габела.. деякі обновили свої глобальні мінімуми... при тому що біткоїн обновив свої максимуми і торгується біля 100 000...де той альтсезон яким кормили всі блогери останні два роки...і продовжують обіцяти що він -вєрняк- буде тільки потрібно почекати...але якщо подивитися реалістично, на всіх позитивних новинах біткоїн не зміг навіть закріпитися вище сотки..весь позитив починаючи від халвінгу вже пройшли... що? далі..?чи можливо що це максимум росту... ???верх ринку завжди характеризується максимально позитивними новинами, токен Трампа це пік уваги який тільки можливий був...що може бути хайповіше..на останньому проливі.. більшість криптанів втратили майже все що змогли заробити за минулий рік... це максимальна -розводка- на ринку... загнати на ейфорії всіх людей, які навіть не чули про крипту.. і побрити усіх..ми не побачили класичного _-Альтсезону-.. це уже може бути аргументом що цикли мертві,.. крипторинок переформатовується...що далі? можливі декілька сценаріїв: -оптимістичний- продовження стояння в балансі, з можливим легким заходом за 90 тисяч, в очікуванні сильних макроекономічних новин і події ліквідності..- частково негативний-корекція до $80-70-60К що призведе до передсмертних -обмороків- альткоїнів і їх інвесторів)) це може призвести в підсумку до нового імпульсного ривка вгору ... (дуже вірогідний сценарій)-похорони-це був пік ринку і розпочнеться нове затяжне зниження...(маловірогідний сценарій)))• BIT • CRYPTO •