Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - АЗОВське море🇺🇦
Added 06 Jan 2025

АЗОВське море🇺🇦

@AzovSiUA
Number of subscribers: 346
Photos: 9,180
Videos: 8,580
Links: 2,150
Description:
Визволення нашої країни від загарбників, є головною метою для народу України.🇺🇦 Не забуваємо що, Бердянськ, Приморськ, Мелітополь - це Серце Азова, та наша земля! 💙💛
Source

АЗОВське море🇺🇦 | c)Olena PetrivХотіти щоб не було Війни ЗАБОРОНЕНО.Як тільки хтось напи...

Telegram community logo - АЗОВське море🇺🇦 АЗОВське море🇺🇦 @AzovSiUA
50 Views/Reach 2026-06-22 16:57 Message №24431
(c)Olena PetrivХотіти щоб не було Війни ЗАБОРОНЕНО.Як тільки хтось напише, що хоче жити в мирі, що війна вже вижрала все що могла, що жити у війні стільки років нема вже сил.Тут же.Вмомєнті. Налітають правильні українці і доносять, що так не можна.Треба хотіти боротись.Треба хотіти помсти.Треба хотіти жити у війні.Кричать, щось на кшталт 'а як ви пропонуєте закінчити війну?!!!''то що, здаватися?!'.'зрадниця!!!'.Шановні.Уйміть свої таланти.Пересічна людина ніяк цю війну закінчити не може.І придумати якісь план закінчення війни, теж.І уявіть. Щоб придумати план по закінченню чогось, спочатку має бути БАЖАННЯ це щось закінчити. Людина може і має на те право, просто озвучити свою думку.Розмістити десь свою втому.Розповісти про своє бажання і мрію жити в спокої.Чи ми повинні бігати і кричати'о, так.. я люблю шахеди і ракети над головую вони допомагають мені відчути смак життя!'?'після обстрілу я відчуваю себе більш потужно, бо вижила і незламно йду на роботу!''Заради кордонів 91го я готова ще 10 років так жити, а може і не жити і щоб діти мої знали, що інтереси держави то є головне!'Як вам буде достатньо?Наскільки сильно людина має хотіти війну, щоб ви були задоволені?⛓️‍💥⛓️‍💥⛓️‍💥Я розумію, чому ви боїтеся закінчення війни.І боїтеся собі в тому признатись.Бо ви не знаєте хто ви є без цієї боротьби.Ви не знаєте що робити в мирі.Не переживайте.Навіть після, ви зможете чиплятись до людей.🐈‍⬛Ви завжди зможете доїбатись хто що робив під час війни.⛓️‍💥 Чи відкривала людина збори, якщо не повезло і відкривала, дойобуйтесь до того на що і чому такі маленькі.⛓️‍💥 Зможете мірятись хто скільки майна втратив, кому тільки вікна повибивало, в кому всю хату.⛓️‍💥 Зможете гнобити тих, хто виїхав закордон і повернувся(не жили під шахедами).⛓️‍💥 Якщо не повезло і у неправильної людини теж хтось з рідних був в ЗСУ, починайте мірятись кількістю. У цієї людини точно хтось один, а у вас і тато і брат. Тож ви краще знаєте і ваша думка має більше ваги в суперечці.⛓️‍💥 Ви все ще зможете показувати ваше кладовище і розповідати, що такого великого нема в жодному місті (самим при цьому не обов'язково навіть виїздити зі львова 😎, щоб подивитись на інші і їх розміри ......). ⛓️‍💥 Ще... Ви зможете досхочу засуджувати дружин ветеранів, бо вони точно будуть все робити не так і недостатньо. ⛓️‍💥 Так само зможете чиплятись до людей за мову.⛓️‍💥 Зможете слідкувати хто встав на хвилину мовчання, а хто просто мовчить.Ну і якщо опонент непохитний, ви все ще можете бити останніми аргументами. Просто кричіть 'ти чекаєш росію!!!!!!!!', 'працюєш на ворога!!!' і бажано тегайте МВС чи поліцію, це має додати ваги вашим воплям. Тож можете розслабитись і дозволити собі трохи людського 'хочу миру і тиші'.Як ми зрозуміли, навіть тоді у вас буде повний спектр можливостей не жити своє життя, в дарувати його іншим. Неправильним. .#начасі #неначасі #життя #мир #перемога #ухилянти