Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - АЗОВське море🇺🇦
Added 06 Jan 2025

АЗОВське море🇺🇦

@AzovSiUA
Number of subscribers: 340
Photos: 9,180
Videos: 8,580
Links: 2,150
Description:
Визволення нашої країни від загарбників, є головною метою для народу України.🇺🇦 Не забуваємо що, Бердянськ, Приморськ, Мелітополь - це Серце Азова, та наша земля! 💙💛
Source

АЗОВське море🇺🇦 | Сьогодні почалася війна в Ірані, як доказ фейковості війни в Україні.В...

Telegram community logo - АЗОВське море🇺🇦 АЗОВське море🇺🇦 @AzovSiUA
95 Views/Reach 2026-03-01 02:05 Message №22643
Сьогодні почалася війна в Ірані, як доказ фейковості війни в Україні.В перший же день, в країні яка втричі більша по населенню і територіально за Україну - було атаковано міністерство оборони, урядовий квартал, маєтки еліт. Знищено провідних командирів та міністра оборони. За інформацією Ізраїлю був знищений лідер Ірану. Це перший же день війни!Натомість Путін чотири роки не може попасти по Банковій, Верховній Раді, Конча-Заспі, Нацбанку та відділенням ТЦК в Україні. Роскосмос викладає знімки кортежів Зе - не атакуючи їх. Як і ЗСУ 4 роки жодного разу не нанесло удари по Кремлю та дачам російських правителів. Щоразу коли я це писав - звучало питання "а навіщо, що це дасть?". Мабуть по бабушкам стріляти ефективніше, роками бусифікуючи на постановочну лінію фронту Донбасу, де банально анульовується населення, в той час коли еліти Росії та України живуть своє краще життя, домовившись очевидно про ненапад. Мабуть саме тому росіяни вивели війська з-під Києва, Чернігова та Харкова, в 2022 році, поїхавши батися з Зеленським під Попасну. Тому я й кажу - ніхто справжню війну в Росії, поки вона потрібна, затівати не буде. В протилежному випадку потрібно показувати результат, перед своїми платниками податків, як це робить Ізраїль та США. Там населення не такі болвани "чорнобильці" як у бувшому СРСР, хавать клоунаду довго не будуть. 1 день і Кремль буде стерто. Плебсу потрібне шоу. Микол і Ніколаїв на переробку, а землі заселити новими... Ну скажімо безправними емігрантами з розбитої Азії... Там і тур-оператор хороший є. Black Rock називається.Про третю світову поки що не пишіть в коментарі. Китай вам ще не всі мочі для мочі продав.(С) Олег Куприєнко