Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - АЗОВське море🇺🇦
Added 06 Jan 2025

АЗОВське море🇺🇦

@AzovSiUA
Number of subscribers: 340
Photos: 9,180
Videos: 8,580
Links: 2,150
Description:
Визволення нашої країни від загарбників, є головною метою для народу України.🇺🇦 Не забуваємо що, Бердянськ, Приморськ, Мелітополь - це Серце Азова, та наша земля! 💙💛
Source

АЗОВське море🇺🇦 | А тепер перенесемося в 2026-й.Через отримані повноваження під час воєн...

Telegram community logo - АЗОВське море🇺🇦 АЗОВське море🇺🇦 @AzovSiUA
46 Views/Reach 2026-01-06 07:45 Message №21456
А тепер перенесемося в 2026-й.Через отримані повноваження під час воєнного стану та через властиве особистості самодурство Володимир Зеленський робить усе, щоб ЗРУЙНУВАТИ ХОЧ ЯКУСЬ ІНСТИТУЦІЙНІСТЬ У ДЕРЖАВІ.Місцеве самоврядування? НАХУЙ. Буду ставити військові адміністрації. Заберу половину бюджету. І ще й скажу, що ви самі винні в тому, що вас обстрілюють. Чому ви не займаєтеся ППО?СБУ? НАХУЙ. Буду знімати голову (всі знають чому, просто мовчать. Малюк програв війну з НАБУ. Через це й був звільнений з посади голови).Міністерства? НАХУЙ. Буду ставити Шмигаля всюди. Міняти колоду, як захочу. Знімати ефективних людей, ставити підлабузників.РАДА? Ну, та пішла нахуй давно.Люди? НАХУЙ. Будемо ловити їх у бусах, вбивати на вулицях, а тих, кого впіймаємо, відправимо воювати до ПЕРЕМОГИ! Додому навіть на народження дитини не відпускатимемо.Це все приводить нас до моменту, з якого ми почали. Різницю між Венесуелою та Україною. Вона в тому, що Венесуела — failed state, а Україна — ні.І можна довго говорити про те, що ми стоїмо й боремося. Але не помічати того, що ми летимо стрімголов до моменту, коли президента можуть викрасти, а на вулицях Києва лунатимуть оплески, — не можна.І не те, щоб я сильно переживав за Зеленського.Я сильно переживаю за Україну. І не хочу, щоб усі жертви, усі зусилля, вся боротьба були даремними.Володимире Олександровичу, ви ведете дуже небезпечну політику. Ту, в якій на одній шальці терезів — ВАШЕ ЕГО, на іншій — ДОЛЯ ДЕРЖАВИ.І ми вперше за більше ніж 30 років існування держави підійшли до моменту в якому нас можна назвати failed state.