Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - ООО "Арселор, ЇБАТЬ!"|#УкрТґ✙Ө🇪🇺
Added 06 Dec 2025

ООО "Арселор, ЇБАТЬ!"|#УкрТґ✙Ө🇪🇺

@ArselorEbat
Number of subscribers: 284
Photos: 1,880
Videos: 257
Links: 543
Description:
Welcome to the Arselor, buddy! Щож вас тут чекає? Ну в основному мій недоконтент, усілякі фотошопи, малюник і ну і звичайно мої ЩИТПОСТИКИ)) Звязок з Гетьманом: Діскорд - arselor_ebat Скрабничка, щоб покормити козака: https://donatello.to/ArselorEbat
Source

ООО "Арселор, ЇБАТЬ!"|#УкрТґ✙Ө🇪🇺 | Рубрика #Міжнародна_АНАЛітика_від_АрселоруЗнаєте, ото дивлюсь що Трамп...

Рубрика #Міжнародна_АНАЛітика_від_АрселоруЗнаєте, ото дивлюсь що Трампиня говорить й іноді робить й думаю, він мало того що російський агент, так ще 100% агент демократичної партії, бо він всіма своїми заявами й діями робить так, щоб демократична партія забрал не тільки верхні чи нижню палату конгресу восени, але й тупо весь конгресс цілковито...Тому я навіть не здивований, що демократи зараз такі пасивні майже у всьому, вони тупо чекають коли Трамп будучи ідіотом, який вмудрився 4 рази збанкрутував, просто жидко сяде у лужу сам...Єдине що після нього доведеться розгрібати ВЕЛЕТЕНСЬКУ купу лайна й єдине що мене турбує, так це те, що у демократичній партії США ДУЖЕ СТРІМКО набирають популярності натурально радикальні комуністи, а не центристи...А ну й ще що у разі імпічмента Трампа країною фактично буде керувати наглухо ще відбитіший Джей Ді Венс...хоча з іншої сторони, він скоріш буде як британська королева, бо впливу він майже немає, а от Рубіо...от скоріш за все цей чоловік по факту й буде всім керувати...бо НЕІРОНІЧНО (по при всі його деякі абсолютно тупі заяві, які скоріш за все він робив, щоб догодити Трампу) він мабуть ЄДИНА доросла людина у Білому Домі...