👁 1,000
24-07-29 17:09
Донеччина. Собачки Мері, Шарік і Бім дивом вижили під час прямого влучання снаряду в сусідній будинок в селищі біля лінії зіткненняСобачка у сусідньому будинку загинула… Мері, Шарік і Бім дивом вижили. За допомогою в їх евакуації до нас звернулася волонтер БФ «Україна в серці» Наталя, яка допомагала родині цих собак протягом року.Через постійні обстріли їхню господарку примусово евакуювала поліція, собак взяти не дозволили. В селищі зараз лишається близько 30 людей.Ми дивом потрапили в селище під час затишшя. За час евакуації, Наталя вже знайшла прихисток для цих собак. Зараз Мері, Бім і Шарік проходять адаптацію в Києві у Patron Pet Center, волонтери центру шукатимуть їм родину після відновлення. Хай Життя переможе все !Підтримати наш проєкт:💳А-Банк 4323 4070 0401 7637 Шпак Галина💳 Монобанк 5375 4114 3343 1082 Шпак ГалинаР/р А-Банк, Гривня: ГО «ПОРЯТУНОК ТВАРИН ХАРКIВ» IBAN: UA583077700000026003111184623 🫙МоноБанка: https://send.monobank.ua/jar/7ztCgZd8AdPayPal: [email protected]Підтримати проєкт | Підписатися