🗣Як сказав один відомий тренер за гроші можеш не збудувати гарну команду, але без грошей це ще важче.Зараз не буде про Слотобол, про це вже було багато. Сьогодні хочу поговорити про одну з причин вильоту як на мене може й основну.При цьому хочу відмітити стадіон, вони повірили і гнали, але.Весь сезон мене не лишало відчуття відсутності лідера в команді, і тут справа навіть не в голах. Не відчувалося того, що хтось може гаркнути, дати срача і повести за собою в матчі в роздягальні.Салах здав і це не без обговорення, але ж він своє віддав, так буває.А де ж нові лідери? Так не може бути в сильній команді, з топ гравцями. Де в потрібний момент був Ісак, який готовий до сезону зі слів агента чи Вірц претендент на ЗМ по версії Маттеуса. Чому нові гравці не взяли цей тягар. Король вмер треба новий Король, а його місце пусто. По сезону був момент коли брав Собо, але його не вистачило одного на все.Не буду про Стамбул це було давно, але згадаємо Барсу. Роббо готовий був битися з Мессі, Мілнер плакав після з Хендо. Джіні й Орігі це божини. І що, були вони сильніше на папері тих хто виходив вчора, я не впевнений та в футболі як в житті іноді треба щось більше ніж просто добре вміння. Вчора як по сезону, були гравці та не було душі, не було віри в них самих, не було лідера хто дасть той чарівний пендель.Герої минулих літ йдуть, хто нюхав великі перемоги Роббо, Мо, чутки про Алі. А чи будуть нові герої, не інстаграмні піари від агентів, а ті хто буде битися. Як кажуть не можеш бігти йди, не можеш йти хоч повзи та не стій. А піде один другу може побіжать й інші. Та поки до цього далеко, як на мене. Слот не може дати характер, а самі ці гравці не можуть через не можу. Звісно коли летить Галатасараю всі красені, а коли є опозиція то...питань більше ніж відповідей.І на останок так як мені близька тема кіперів. Згадаю, як казав Сабо "воротар може простояти гру, але має виручати коли це необхідно ". Мамардашвілі не поганий кіпер та чи готовий тащити саме в кризовий момент. Рік пройшов, а команда виглядає абсолютно сирою й не готовою.Прикро, що всі хто вірили в кращий сезон отримали сезон антирекордів та меми замість трофеїв. Програти можна це не соромно, програти без яєць ганебно
Думка палкої та відданої вболівальниці з Норвегії)This season has been a nightmare for the players. Jota’s death at the start of the season brought a level of grief that doesn't just vanish in a few weeks. It hits you in waves, and that psychological weight explains why they're struggling. On top of that, new players are still lost in Slot's system, and frankly, Slot might just be the wrong guy for this job. But true fans don't jump ship when things get ugly. Every club hits rock bottom eventually, and this is our turn. I'm staying with the team to lift them up instead of walking away. Everything has its time. YNWA.———————————————————Цей сезон став нічним жахом для гравців. Смерть Жоти на початку сезону принесла такий рівень горя, який не зникає за кілька тижнів. Воно б'є хвилями, і цей психологічний вантаж пояснює, чому вони мучаться. На додачу до цього, нові гравці все ще губляться в системі Слота, і, відверто кажучи, Слот може бути просто не тією людиною для цієї роботи. Але справжні фанати не кидають корабель, коли все стає паршиво. Кожен клуб рано чи пізно досягає дна, і зараз наша черга. Я залишаюся з командою, щоб підтримати їх, а не йти геть. У всього свій час. YNWA.
🗣Взято з однієї з груп інету. Але як же влучно В травні 2024 року Арне Слот отримав надійне й креативне "авто" з повною інструкцією з експлуатації. Він дисціпліновано користувався ним рік. Й досяг, як тепер зрозуміло, недосяжного. Виграв АПЛ. Й вирішив, що тепер сам вміє конструювати "авто". Накупив різних колес, декілька рулів й дизельний та бензиновий двигуни. Витратив літо на з'єднання всього цього докупи. На початку все це скрипіло, але якось їхало. Хоча два двигуни, що не можуть працювати разом, їхали тільки тому, що "авто" їхало згори. Колеса крутились лише тому, що круглі. Різні, але круглі. Задорого трикутні не купити. Й ще оленя на капот золотого придбав. Вже восени всі ці деталі почали ламатись. Олень теж вилетів. Все це виглядало майже комічно. Бо навіщо ламати те, що працює? Тим більше, коли не знаєш як треба.Сьогодні ПСЖ просто знущались над цим дивом нідерландського конструктора. Французи грали ніби не з чемпіоном Англії, а командою французької ліги ще не самої топ. Без жодного елемента поваги. В пів оберти. Перший раз після тривалого мовчання я дозволю собі сказати - Юрген Клопп обирав свого послідовника. Рік це працювало. Поки Слот не вирішив, що він теж на рівні Клоппа. З такої висоти боляче падати. Й він шмякнувся на дах власного створіння, що просто не впоралось із керуванням й під регот конкурентів з'їхало в кювет.Якщо Слот має яйця він має піти.
Те, що Я кажу протягом, щонайменше, 3 років, сьогодні сказав Анрі))Тьєррі Анрі про гру Вірджила ван Дейка у матчі між Ліверпулем та Манчестер Сіті:«Люди будуть схвильовані цим, але мені байдуже, Вірджил ван Дейк живе репутацією, яку він створив багато років тому. Сьогоднішня гра це в черговий раз викрила. Коли «Манчестер Сіті» збільшив інтенсивність, він не виглядав як лідер… він виглядав як обтяжувач».«Ми постійно чуємо «світовий клас, світовий клас», на чому ґрунтується? Аура? Бо я не бачив домінування, я бачив вагання. Я бачив захисника, який більше не хоче викриватися 1 на 1. Справжні найкращі захисники цінують такі моменти, вони не ховаються за системою.І, чесно кажучи, якби його не звали Ван Дейк, ми б зараз вели зовсім іншу розмову. У "Ліверпулі" цей стандарт має бути безжальним. Але якимось чином його постійно захищають, тоді як інших звинувачують.Для мене? Цей виступ не був елітним. Він навіть не був хорошим. Він був посереднім… а посередність не допомагає виграти важливі ігри.»
Джон Барнс виказав підтримку Арне Слоту та висловив свої думки та позиції стосовно тренера Ліверпуля. Я його цілком підтримую.«Я розумію цей ажіотаж, тому що Хабі — улюбленець вболівальників «Ліверпуля». Але хіба він не провалився в «Реалі»? Чи був він справді успішним тренером?Не зрозумійте мене неправильно, я вважаю Хабі чудовим фахівцем, він виконав гарну роботу. Але його звільнили з «Реала» за невдачі, хіба ні? Саме тому з ним і попрощалися.Звісно, нам подобається ідея повернення колишніх гравців. Раніше згадували Стівена Джеррарда. Я розумію вболівальників — вони дуже мінливі. Ми виграли чемпіонат з Арне Слотом — і раптом хочемо його звільнити?Якщо він піде і прийде Алонсо, і той провалиться в перші шість місяців або перший рік, ми що — знову будемо вимагати його відставки та запрошення когось іншого?Я завжди підтримую тренерів, ким би вони не були, тому що вони приходять у клуб завдяки своїм успіхам, тому що вони хороші спеціалісти, і їм потрібно давати час.Коли прийшов Клопп, ми відставали від лідера на 20 очок, але ми проявили терпіння. Думаю, Хабі колись стане чудовим тренером, але я хочу, щоб Арне Слот залишився.»
Дорогий Мо,Коли я вперше прийшов сюди, я пообіцяв перетворити скептиків на тих, хто вірить. Але я не знав, що знайду гравця, який робитиме неможливе звичною справою кожної суботи.Сьогодні ми прощаємося не просто з гравцем, який забив сотні голів; ми прощаємося з людиною, яка переосмислила, що означає бути «суперзіркою» на Енфілді. Мо… він був не просто частиною плану — він і був планом! Та усмішка після кожного голу і той невгамовний голод, який не зникав навіть у найважчі вечори… це те, що неможливо замінити жодним трансфером.Кажуть, що кожна історія має кінець, але те, чого досяг Салах у Ліверпулі, назавжди закарбовано в стінах цього клубу. Він змусив нас мріяти, а потім зробив ці мрії реальністю. Нам пощастило бачити «Єгипетського короля» на піку його форми, і що ще важливіше — знати неймовірну людину.Дякую тобі, Мо, за кожен ривок, кожну передачу і кожну мить магії. Ти назавжди залишишся частиною родини «Ліверпуля», а Енфілд завжди буде твоїм домом… незалежно від того, куди ти підеш. YNWA
#SalahІсмаїл Махмуд продовжує ділитися потоком інформації, в першу чергу, збираючи кліки в арабському світі, але і для нас це може бути цікаво. Це дуже схоже на картину світу з точки зору Салаха:🛑 Однією з головних причин відходу Салаха з "Ліверпуля" стали його стосунки з Арне Слотом. Ці стосунки, як стверджується, змінилися на 180 градусів – від кращих до, можливо, найгірших у кар'єрі Салаха відносин з будь-яким тренером.У травні минулого року Салах заявляв, що стиль гри при Слоті відрізняється від футболу Юргена Клоппа, але при цьому йому зручніше і легше адаптуватися до Слота, а також те, що їх спілкування набагато краще, ніж було у нього з Клоппом під час його роботи. Але все повністю змінилося, коли Слот побачив проблему своєї команди в цьому сезоні саме в Мохамеді.🛑 Слот почав поступово зменшувати роль Мо, замінюючи його в деяких матчах і залишаючи на лаві запасних в інших, а третій матч на лаві запасних став для Салаха приводом для остаточного розриву відносин.Конфлікт зовні був вирішений, і Салах повернувся до складу, однак зміни його ролі продовжилися: його все частіше змушували грати ближче до бічної лінії і менше пересуватися в центр, його замінювали і не ставили в стартовий склад в низці матчів навіть після повернення з Африканського Кубка Націй. Все це тривало до такої міри, що стало зрозуміло: разом вони більше не можуть залишатися – мова про вибір "або він, або я". 🛑 Салах отримав підтримку від більшості гравців у роздягальні "Ліверпуля". На їхню думку, він не є причиною проблем команди і погіршення результатів, а також не заслуговує такого ставлення до себе, ніби йому потрібно знову доводити свою вартість, враховуючи все, що він зробив для клубу за попередні роки.🛑 Керівництво "Ліверпуля" також є очевидною частиною причин відходу Салаха. Схоже, що керівництво клубу буде задоволене оголошенням про відхід Салаха, оскільки це дасть їм можливість знизити стелю зарплат у новому сезоні.🗣Навіть Рой Кін та Ріо Фердинанд, які в цілому не люблять Ліверпуль. Заявили, що такий гравець як Мо заслуговує піти інакше. Це погане прощання з клубом де ти був головною силою.
🤯Підкинемо вам гарячих чуток в стрічці FSG готує «Ліверпуль» до продажу в ідеальному стані?Переклад, звісно, не ідеальний, але суть така: FSG хоче продати футбольний клуб «Ліверпуль», забезпечивши для цього найкращі умови. Можливо, цей момент настав?Чутки про те, що Fenway Sports Group (FSG) може незабаром продати «Ліверпуль», тривають. Але зараз з'являються ознаки того, що за лаштунками дійсно щось відбувається.Перший тривожний дзвінок: кінець «мультиклубного» проєктуГоловний сигнал — закриття проєкту мультиклубної моделі. Видання The Athletic повідомляє, що з п'ятниці FSG припинила пошуки нової футбольної команди для своєї структури.Це справжній шок. Майкл Едвардс був призначений генеральним директором FSG з футболу всього два роки тому саме для нагляду за цим проєктом. Але це ні до чого не призвело: серія спроб купити інший клуб (або хоча б знайти варіант для покупки) зрештою провалилася.Чому план згортають?Є кілька версій, чому FSG відмовляється від цього шляху. Незалежно від того, у що ви вірите, факт залишається фактом: вони вже не так захоплені футболом, як раніше.Це особливо цікаво на тлі того, що НБА збирається розширюватися на дві нові команди. Потенційна франшиза в Лас-Вегасі — це неймовірно прибуткове підприємство, масштаби якого виходять далеко за межі футбольного бізнесу. FSG постійно пов'язують з інтересом до команди у Вегасі. Вона коштуватиме близько $8 млрд, і для фінансування такої угоди цілком може знадобитися продаж інших активів.Ідеальні умови для продажуПродати «Ліверпуль» водночас і легко, і складно. Покупців багато, але тих, хто готовий заплатити максимальну ціну — одиниці. Тому FSG потрібно привести клуб у бездоганний стан перед продажем. І незалежно від того, чи прийнято остаточне рішення, вони зараз роблять саме це:• Структура управління: Контракти Майкла Едвардса, спортивного директора Річарда Г’юза та головного тренера Арне Слота розраховані лише до 2027 року. Будь-який покупець зможе без проблем привести свою команду управлінців.• Склад команди: Провідні гравці також «синхронізовані». Мо Салах та Вірджил ван Дейк мають контракти до того ж самого 2027 року.• Інфраструктура: Стадіон було розширено двічі, тренувальна база — абсолютно нова. Команда не обтяжена віковими гравцями з величезними зарплатами; навпаки, «Ліверпуль» свідомо робив ставку на молодь.Кращих умов годі й шукати. Схоже, що FSG навмисно готує клуб, щоб отримати максимально можливу вигоду від продажу. Хоча, можливо, це просто збіг обставин.
«Ліверпуль» Боба Пейслі – найкраща команда в історії Англії.На другому місці – «МЮ» Фергюсона.Sky Sports склав доволі цікавий рейтинг 12 найкращих англійських команд в історії. Очки кожній команді нараховувалися за трофеї: за перемогу в Кубку європейських чемпіонів (Лізі чемпіонів) давали 5 очок, за чемпіонство – ще 4 бали, за Кубок УЄФА (Лігу Європи) або Кубок володарів кубків УЄФА – по 3, за внутрішні кубки – 2 або 1, а за Клубний чемпіонат світу чи Суперкубок УЄФА – по 1.Якщо команда вигравала два Кубки європейських чемпіонів поспіль, то отримувала додатково ще 2 очки, а за переможну серію в чемпіонаті – лише 1.Перше місце посів «Ліверпуль» (1975–78) Боба Пейслі з 23 очками, який здобув три чемпіонства, Кубок УЄФА та два поспіль Кубки європейських чемпіонів.Другий – Алекс Фергюсон і «Манчестер Юнайтед» (2006–09), які набрали лише на 2 очки менше – 21. За ці три роки легендарний шотландець виграв три чемпіонства поспіль і один титул Ліги чемпіонів. «Червоні дияволи» зразка сезону 2007/08 досі вважаються однією з найкращих команд в історії футболу.Трійку замикає знову «Ліверпуль» (1981–1984), але вже з 20 очками та двома тренерами – Бобом Пейслі і Джо Феган.Феган став асистентом Пейслі у 1974 році після відходу Шенклі й працював на цій посаді до 1983-го. У 1983 році Пейслі завершив кар’єру, і його місце зайняв саме Феган, якому на той момент було вже 62 роки. Хоча повторити успіхи попередників було надзвичайно складним завданням, він упорався з ним: уже в перший сезон на чолі клубу виграв три «великі» трофеї — Кубок Футбольної ліги, чемпіонат і Кубок європейських чемпіонів.П’яте місце – «Ноттінгем Форест» (1977–80), який під керівництвом ексцентричного Браян Клаф спершу вибрався із зони вильоту в Другому дивізіоні, а згодом підкорив Англію та Європу: перемога в чемпіонаті, два Кубки Футбольної ліги, Суперкубок Англії, два поспіль Кубки європейських чемпіонів і Суперкубок УЄФА.Неповторний «Арсенал» (2001–04) Арсен Венгер, який завершив сезон 2003/04 без поразок у Прем’єр-лізі, ділить шосте місце з грізним і прагматичним «Челсі» (2004–07) Жозе Моурінью.
🏆"Ноттінгем" втретє за сезон змінив тренера, і ефект від призначення Вітора Перейри вже відчув на собі турецький "Фенербахче", який програв 17-й команді Англії на своєму полі. Однак ця знакова зустріч у Стамбулі відбулася ввечері в четвер, і новий тренер "Ноттінгема" виставив на неї найсильніший із можливих складів, що може позначитися на фізичному стані команди вдень у неділю. У рамках чемпіонату Англії "Ноттінгем" забиває значно рідше, ніж на міжнародній арені, і лише дві з дванадцяти останніх домашніх ігор в АПЛ принесли "лісникам" перемоги."Ліверпуль" демонструє ознаки життя після затяжного спаду та здобув чотири перемоги у п'яти останніх офіційних зустрічах, а два останні матчі були виграні всуху. Однак ігри на стадіоні "Ноттінгема" традиційно непросто даються "Ліверпулю". Ці зустрічі не рясніють великою кількістю голів, і окуляри добуваються насилу. Тиждень відпочинку піде команді Арне Слота на користь, тому варто чекати непросту перемогу над трохи втомленим, нехай і вельми натхненним суперником.