Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - Андрій Василенко
Added 14 Jul 2024

Андрій Василенко

@AndriyVasylenko
Number of subscribers: 630
Photos: 389
Videos: 42
Links: 360
Description:
Москальська тут заборонена. Баню спам, москалів, довбойобів. Теми #мова #географія #історія
Source

Андрій Василенко | Рубрика «Це ж було вже» - американська версія.Днями виклав важливе від...

Telegram community logo - Андрій Василенко Андрій Василенко @AndriyVasylenko
452 Views/Reach 2025-03-10 07:44 Message №749
Рубрика «Це ж було вже» - американська версія.Днями виклав важливе відео на англомовному каналі. Якщо коротко: у зв’язку із обставинами у родині, країні та світі загалом, займаюся сімʼєю і нагальнішими справами. Майже тотальне розуміння і підтримка України з боку глядачів, лише кілька відверто відбитих коментарів. Але ось що я отримав у електронну скриньку сьогодні…——Привіт, Андрію, це К*** із Міссісіпі. Ми вже спілкувалися раніше.Те, що я зараз скажу, пов’язане з тим, що відбувається у твоїй країні, а також у моїй.Наш уряд у Сполучених Штатах наскрізь корумпований, і це сталося не за один день. Хоча дехто ненавидить Дональда Трампа просто через ненависть, я не можу бути вдячнішим за те, що він знову в Овальному кабінеті. Це було критично важливо для виживання США — щоб хтось нарешті зняв покривало з корупції та спробував щось із цим зробити. Жоден політик, жодна людина не є ідеальною, і хоча це, безумовно, стосується й Трампа, він був єдиним, хто хоча б намагався щось зробити, щоб зупинити падіння Америки. 🇺🇸 Тому моя думка така: якщо факт, що більшість обраних чиновників у США корумповані, то логічно припустити, що ті, хто керує урядом України зараз, а також їхні попередники, також були корумповані. Сумно це визнавати про наші країни. Я на 100% упевнений у корупції у своїй, і, хоч це боляче усвідомлювати, я радий, що про це нарешті заговорили. Єдині люди, які борються проти викриття корупції, — це ті, хто від неї виграв. Я розумію, якщо ти не захочеш коментувати, особливо через електронну пошту. Але я вдячний тобі за все, чому ти мене навчив у великій частині мого життя, а саме у музиці, яку ми обидва любимо — Metallica (та інші). 😀 Сподіваюся, що ця війна закінчиться, і народяться нові люди та політики, які справді робитимуть щось корисне для своїх громадян, а не крастимуть у них. Бажаю тобі й твоїй родині повної безпеки в майбутньому. Твій дрррррруг, К***——Якось так. Але десь я таке вже чув. Від моїх знайомих з боліт. Року так 2019-21.