Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - ФрансФутбол 🇫🇷
Added 06 Dec 2025

ФрансФутбол 🇫🇷

@AllezFrance
Number of subscribers: 1 757
Photos: 5,420
Videos: 136
Links: 3,740
Description:
Bienvenue! Вітаю Вас на території французького футболу. Тут ви знайдете багато цікавого про найромантичнішу Лігу! Контакт: @Oli_Fantasma
Source

ФрансФутбол 🇫🇷 | Пауло Фонсека для французів розповів про перший день війни, а ще відпо...

Telegram community logo - ФрансФутбол / Забарний / ПСЖ ФрансФутбол 🇫🇷 @AllezFrance
826 Views/Reach 2026-02-23 18:57 Message №10947
Пауло Фонсека для французів розповів про перший день війни, а ще відповів на декілька запитань, як ось:Ви засуджуєте зовнішню політику Дональда Трампа. Чи вважаєте ви, що європейські країни повинні відмовитися від участі в наступному чемпіонаті світу у США?"Я не знаю. Правда в тому, що ми, хто любить футбол, хотіли б, щоб чемпіонат світу відбувся деінде, а не у США, принаймні не зараз. Позиція американського президента полягає в тому, щоб забути, проігнорувати найбільш знедолених, найслабших і стати на бік власних економічних інтересів. Президент США не думав про людей. Він думав про гроші. Я не знаю, чи футбол — найкращий спосіб протестувати проти цього, але є речі, які для мене є неприйнятними.Це як президент (ФІФА) Інфантіно, який вважає, що Росія повинна знову брати участь у європейських змаганнях. Ми будемо грати проти Росії в Москві, тоді як українці не можуть грати на своїй території? Країна, на яку здійснено вторгнення, не може проводити європейські матчі вдома, а Росія могла б? Для мене це неприйнятно. Футбол не може вирішити всі проблеми. Але він може допомогти принести більше справедливості у світ. Натомість президент Інфантіно робить те саме, що й президент Трамп. Він дивиться на економічні інтереси й забуває про людей".Минулого грудня він присудив президенту Трампу премію миру ФІФА..."Ви знаєте, що я відчув, коли це побачив? Сором. Це так сумно, футбол цього не заслуговує. Це ганьба".А ви уявляєте своє повернення до Києва?"Так, я обожнюю Київ, я обожнюю Україну. Я хотів би повернутися в Україну, щоб працювати, щоб допомогти цій країні, розвивати футбол, який має величезний потенціал. Я б дуже хотів очолити національну збірну або повернутися до «Шахтаря». Це частина моїх мрій на майбутнє. Я не знаю, коли саме, але я люблю Україну, українців. І я відчуваю, що певною мірою повинен віддячити за все, що вони мені дали".@AllezFranceАдміну на каву