Source
ДБ — День Бабака | Шо всі ці дні робить росія? Перебріхує, замовчує і розповідає, шо коли...
5 300 Views/Reach
2024-08-11 12:54
Message №2612
Шо всі ці дні робить росія? Перебріхує, замовчує і розповідає, шо колись «будєт атвєтка».Захарова постить статуси про ІДІЛ, бо нічого цікавішого не відбувається, у Скабєєвой грусне єбало і непереконливі тексти, Мардан розказує, шо «а ми єщьо ударім !», Соловйов каже, що «Сталін за нитьйо расстрєлівал» (воу! наша Мосейчук це ж місяцем раніше озвучила), ваєнкори все одно ниють і публікують старі відео, видаючи їх за нові пабєди, деякі з них близькі до самоспалення в прямому етері🤌 СвиноСобчак записала набір ахінеї, частина ліберальне медій або мовчить, або обслуговує кремль, Вєнєдіктов 5 днів розповідає, що все це не має значення, це неважливі епізоди, «ето просто акция которая імєєт духоподйомноє значєніє для украінцев, нє болєє». Насєлєніє виє і не видає ніякого активного контенту, як це завжди робили і роблять українці хоч є привід, хоч нема (я посиділа в ВК і тві, шоб скласти враження), а активний контент з нашого боку глушать які можуть (фото).Ну і хуйло, він просто тихенько срєньк-срєньк.