Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - Асоціація футзалу Вінницької області
Added 14 Jul 2024

Асоціація футзалу Вінницької області

@AFVO_official
Number of subscribers: 376
Photos: 1,290
Videos: 32
Links: 340
Description:
Офіційний канал АФВО
Source

Асоціація футзалу Вінницької області | За підсумками другого ігрового дня перші дві команди з кожної групи зд...

За підсумками другого ігрового дня перші дві команди з кожної групи здобули путівки до Golden League, тоді як колективи, що фінішували на третіх і четвертих місцях, продовжать боротьбу в Silver League🏆У групі А інтрига трималася до останнього матчу. «Оріон» із Малих Крушлениць після першого ігрового дня вже був однією ногою в Golden League, однак у підсумку все вирішила статистика. Поразка від «Десни» та перемога «Ксаверівки» над «Феніксом» призвели до того, що одразу три команди набрали однакову кількість очок. Подальшу долю колективів визначила різниця забитих і пропущених м’ячів у матчах між собою. У підсумку до Golden League пробилися «Десна» та «Ксаверівка», тоді як «Оріон» і «Фенікс» продовжать виступи в Silver League📈Не менш напружено було й у групі В. У першому матчі дня «Граніт» розгромив «Ронекс», що дозволило команді з села Іванів піднятися на другу сходинку турнірної таблиці та з надією очікувати результату поєдинку між «Козак+» та «Нивою». Вінницький колектив пропустив гол від Владислава Степанюка вже на старті зустрічі, і цей м’яч так і залишився єдиним у матчі. У підсумку команда зі Стрижавки зі стовідсотковим результатом упевнено крокує до Golden League, прихопивши з собою й «Граніт». «Козак+» та «Ронекс» надалі боротимуться за медалі у дивізіоні нижчого рівня — Silver League🤝За розкладом наступних матчів слідкуйте на нашому сайті🔗