Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - ЗрадоГон
Додано 14 лип 2024

ЗрадоГон

@zradogon
Кількість підписників: 304
Фото: 964
Відео: 227
Посилання: 102
Опис:
Розвінчуємо фейки, інформаційні вкиди, маніпуляції та містифікації. Женемо зраду звідусіль - нам потрібна тільки Перемога!
Джерело

ЗрадоГон | Michael McFaul, посол США в Росії (2012-2014)✅ Зеленський багато разів...

Логотип телеграм спільноти - ЗрадоГон ЗрадоГон @zradogon
369 Охват/переглядів 2025-03-02 07:44 Повідомлення №1513
Michael McFaul, посол США в Росії (2012-2014) Зеленський багато разів дякував Трампу, Конгресу та американському народу. Але давайте будемо відвертими: коли Трамп і Венс сказали, що ВОНИ намагаються допомогти Україні прямо зараз, і їм потрібно подякувати за роботу особисто, є підстави замислитися. Команда Трампа сказала Україні, що вона має віддати свою території Росії. Зеленський має подякувати їм за це? Команда Трампа заявила, що якщо в Україні буде міжнародний миротворчий контингент, американські солдати не братимуть у ньому участі. Зеленський має їм за це подякувати? Трамп сказав Україні, що вони не можуть вступити в НАТО. Зеленський має подякувати їм за це? Команда Трампа заявила, що планує скоротити кількість американських солдатів, дислокованих в Європі. Це величезний подарунок Путіну. Зеленський має подякувати їм за це? Зеленському сказали, що Україна має провести нові президентські вибори до початку переговорів про припинення війни. Зеленський має подякувати їм за це? Відносини між США та Росією були формально перезавантажені без жодних попередніх умов під час зустрічі держсекретаря Рубіо та міністра закордонних справ Лаврова в Саудівській Аравії. Представники Трампа розглядають послаблення санкцій для Росії. Трамп не проти, щоб Росія знову приєдналася до G7. Сполучені Штати проголосували "проти" резолюції ООН, яка засуджує вторгнення Росії в Україну. Цим самим Трамп розійшовся з американськими демократичними союзниками і став на бік Росії, Білорусі, Північної Кореї та інших диктаторських режимів. Зеленський повинен подякувати їм за це? За ту допомогу, за яку Венс вимагав від Зеленського подякувати йому, Венс голосував проти. Республіканська партія затримала її на 6 місяців. Трамп сказав, що "дурний" Байден дав її. Тож за що саме Зеленський має дякувати Трампу/Венсу? Конгрес - так. Американським платникам податків - так. Але Трамп поки що нічого не зробив для України. Все, що робить команда Трампа, - це робить подарунки Путіну. Саме від російського диктатора вони мають вимагати подяки.