Вітаю! Нажаль, залишу негативний відгук про заклад швидкого харчування "Смак Грузії", що розташований на перетині проспекту Соборного та бульвару Шевченка. Мабуть буде трішки забагато тексту, проте хочу майже дослівно передати наш діалог з продавчинею. Вирішили з колегою купити хачапурі в обідню перерву. Зробили замовлення, оплатили карткою. Дівчина, яка прийняла замовлення ще декілька разів уточнювала, що саме ми замовляємо, потім сказала, що оплата не пройшла. Проте сповіщення онлайн банкінгу було і гроші з картки перераховані були. Ми почекали ще хвилин 5, поки дівчина перевіряла термінал. Зрештою вона почала аргесувати щодо оплати зі словами: "В мене все добре, термінал світиться, чеки друкує, а вашого чеку немає. Це ваші проблеми, платіть ще раз, може пройде оплата або давайте готівку." На зауваження, що оплата пройшла і онлайн банкінг підтягує квитанцію про оплату з номером терміналу, ми почули, що їй це не цікаво і це наша проблема куди ми оплатили... Далі ми почули відверту лайку в свою адресу. Звичайно настрій було зіпсовано. Ні замовлених хачапурі, ні грошей (хай там і сума не дуже велика, всього 300 грн). Саме через цей неприємний інцидент я не раджу "Смак грузії"Анонімно, будь ласка#Смак_грузії🔘 Запоріжжя. Відгуки про заклади | Підписатися 🔘 Надіслати відгук | З питань реклами📷 Наш Instagram | 🎵 Наш TikTok |🔵 Наш FB
Добрий день! Після робочого дня вирішила зайти у Піцу дей, що на Васусі.Колись там була смачна гавайська. Ми давно там нічого не брали. Маленької гавайської не було ,замовила маленьку маргариту з сливовим соусом та куркою, і помідорами, загалом вийшло 125 грн. ,я пояснила дівчині, яка приймала замовлення, , що ковбасу не люблю і щоб додали курку. Також попросила, щоб була не підгоріла. Готову піцу вони запаковують та залопяють коробку і перевірити на місці якість немає змоги. Сюрприз чекав удома. Замість курки у звичайному розумінні-копчена ковбаса, на фото видно якого розміру так звані помідори, а " вершковий соус", то намазана сметана, мабуть сметанний продукт.Це було б смішно, якби не було так сумно. Зателефонувала до них, попросили саинути фото і чек, а потім вони сказали, що то у них виглядпє так курка, типу вони використовують копчену курку! То звичайна ДЕШКВА КОВБАСА з Петриківки чи з Анголенко. Це ж як треба не любити покупців, щоб таке г..о їм підсовувати. Також фото піци в закладі не відповідає реальності. Наприклад, гавайська там зображена з кукурузкою, а дівчина сказала, що її вони не кладуть, то фото таке. Ніде не вказано, що замість курки вони кладуть копчену фігню. Боюсь запитати, що то замість помідора! А вершковий соусто взагалі треш! І так,зовсім ,як я просила " негоріла". На фото видно.! Сподівалась додати смаку ,притрусивши удома укропом. Та де там ! Пішла в смітник. Обходьтестороною цю, так звану, піцерію.#Піца_Дей🔘 Запоріжжя. Відгуки про заклади | Підписатися 🔘 Надіслати відгук📷 Наш Instagram | 🎵 Наш TikTok |🔵 Наш FB
Відгук дещо дивний, але можливо хтось з керівництва зверне увагу і щось зміниться,тому спробую)Хочу поговорити про Атб у центрі міста. Живу біля зупинки майдан Університетський. Найближче атб за адресою Соборний 49Так ось, там буквально майже немає продукції, фрукти, овочі, ін. Але інші Атб мають набагато більший вибір)Наступне найближче АТБ на фортечній, біля зупинкиТеж саме, майже нічого немає 😅 Вийшло так ,що я завагітніла і тепер постійно чогось хочу, як не піду в Атб, пробігаю увесь район. В одному атб немає, в іншому також, продуктові магазини, також - В сільпо багатий вибір, та навіть в Апельмоні ,але вони задалеко Спілкуюся з друзями ,які живуть поряд, також часто не можуть щось знайти та купити для повноцінного приготування)Зайшли с подругою в атб на фортечній, так там не було навіть необхідної томатної пасти для її страви Можливо через те, що маленьке приміщення ,або воно сине ,а не чорне)Було б круто відкрити поряд сільпо, запрошуємо 😅🫣Або ж розширити атб))))Анонімно 🌹🔘 Запоріжжя. Відгуки про заклади | Підписатися 🔘 Надіслати відгук📷 Наш Instagram | 🎵 Наш TikTok |🔵 Наш FB
Хочу залишити відгук про адміністратора закладу Pinokkio, біля варуса. В принципі все більш менш нормально, звичайне кафе у парку. Але є велике але , і це їх адміністраторка. Поки я чекала на офіціанта, щоб зробити замовлення, побачила що на серветниці є кьюар код (тобто логічно його відсканувати та дивитись меню, поки чекаємо на офіціанта). Далі все за планом, робимо замовлення, їмо, просимо рахунок, розраховуємося і уходимо. А ось і але, я дивлюся в чек, а сума мого замовлення чомусь більше за ту, котру я порахувала (ми ще взяли їжу з собою, тут плюс ще сума за пакування, це я додала). Підійшла до офіціанта щоби уточнити, сума не значна, але хотілось щоб мені пояснили чому більше. Поки чекаю, офіціант підійшов до адміністрації і пояснив ситуацію. І тут ця дівчина вирішивши що я дурепа, каже: КАКОЙ КЬЮАРКОД ГДЕ АНА ЕВО НАШЛА, У НАС ЕВО НЕТ!! Я пояснюю їй що він в них приклеєний за тим столиком, де я сиділа з донькою. Ну і звісно з насмішкою мене повели до цього столику, щоб показати яка я тупа. Яким же було розчарування цієї пані , коли вона все ж його побачила. І замість того щоб нормально вибачитись, пояснити ситуацію, вона весь час шукала виправдання, не дивилась в очі і уходила від моїх запитань, поверталась спиною, аж поки я не зробила їй зауваження. Звісно після таких адміністраторів просто відбиває бажання відвідувати цей заклад. Справа не в грошах, а у відношенні. Це їх косяк, що вони не зняли той код, а зробили вигляд ніби я така тупа дура, не розумію ШТО ЕВО ВАПШЕТА УБРАЛИ. Коротше я сподіваюсь, зо цей відгук побачить керівництво закладу, бо ну навіщо взагалі працювати, якщо ти не вмієш визнавати свою вину і взагалі спілкуватися з відвідувачами.Анонімно.#Pinokkio🔘 Запоріжжя. Відгуки про заклади | Підписатися 🔘 Надіслати відгук📷 Наш Instagram | 🎵 Наш TikTok |🔵 Наш FB
Добрый день, всемХочу оставить отзыв о заведении «Нарешті» , раньше семьей очень любили это заведение , но сегодня для нас стало шоком их обслуживание и «сервис».23.06 Сделали у них заказ по телефону на вынос на 12:50Пришли забирать, подходим к девушке ( к большому сожалению ,не запомнила имя девушки ,поэтому скажу для описания, официантка которая заикалась) говорим что у нас на вынос ,на что она подводит к монитору и спрашивает что заказывали .все блюда назвать мы не могли потому что заказывали большое количество и не особо помнили все по названиям) на что она говорит «читайте на мониторе, ищите ваш заказ»Мы были без очков поэтому не особо видели что написано на мониторе - это было озвучено ,но девушка нас проигнорировала и просто молча ушла от нас , как оказалось спустя 5 минут наблюдения)) она пошла принимать заказы у пришедших клиентов🫤Супер, не могли хотя бы спросить номер телефона? Имя на кого заказ? Время когда заказывали? Ну или хотя бы продиктовать нам что написано на мониторе🫣 Так бы не нашли?По итогу зовем другую девушку она нам выдает чек и ведет к девушке которая эти заказы собирает.Когда нам заказ собрали мы спросили что :нужно ли проверять точно ли все блюда в пакетахОна ответила : не нужно, я вам собрала все четко по списку По итогу когда пришли и накрыли стол ,обнаружили что к вареникам не было сметаны, а к паштету не было хлеба\гренок (в меню написано что все это входит в блюда)Вроде бы и мелочь, но как-то было не приятно от всей этой общей картины#Нарешті🔘 Запоріжжя. Відгуки про заклади | Підписатися 🔘 Надіслати відгук📷 Наш Instagram | 🎵 Наш TikTok |🔵 Наш FB
Відгук про доставку суші Take Out. Це той самий випадок, коли не чекаєш абсолютно нічого, але результат приємно вражає ;) Замовляли філадельфію, запечений рол з лососем, спайсі рол з лососем та два гункани. Робили замовлення вперше через застосунок, був приємний бонус - мінус 100 грн на чек. Після оформлення замовлення швидко подзвонили, підтвердили замовлення, сказали, що по понеділкам акція на самовивіз - роли по 129 грн. У комплект не йде соус, імбир, васабі, запропонували додати за додаткову плату. З цікавості вдома переважили роли, вага відповідає заявленій та навіть її перевищує, особливо гункани. Філадельфія по вазі трошки не дотягувала, але не критично. На наш смак роли смачні. Спайсі дійсно гострий. Начинки достатньо, щоб вона відчувалася. Червона риба має приємний смак свіжої рибки. За усю цю красу заплатили 390 грн, це просто смішна ціна (роли по 129 грн + бонус мінус 100 грн). Зазвичай замовляємо в Філадельфії, а тут вирішили просто спробувати щось новеньке, ще й поряд з домом, і не пожалкували. Звичайно, це не лашкері-роли, де більше риби, ніж усього іншого, але ціна-якість цілком відповідає, ще й подекуди перевищує ;)#Take_Out🔘 Запоріжжя. Відгуки про заклади | Підписатися 🔘 Надіслати відгук📷 Наш Instagram | 🎵 Наш TikTok |🔵 Наш FB
доброго дня, мабуть, не зовсім по темі, але зайшли до Київстару біля ТЦ «Україна» з проблемою встановлення мобільного номера. Мали з собою документи, коробку, номери — все як треба. Було дві жінки: одна руда, інша — блондинка на кінцях, обидві без бейджиків. Ми підійшли, пояснили проблему, а ця жіночка сиділа, колупалася в нігтях і навіть не підняла на нас очі. Єдине, що вона змогла зробити — порекомендувати придбати новий номер.Прийшла бабуся з проблемою, не могла щось налаштувати — їй сказали, що допомога коштує 99 грн, хоча там нічого складного не було. Ми пішли в інше відділення — там чоловік без жодних питань усе зробив. А в тих — таке враження, ніби нічого й не намагалися робити. Поки ми були там, ще троє людей підійшли за допомогою, і всім їм сказали: «Ми нічим не можемо допомогти». Виникає питання: навіщо вони там сидять? Просто просиджують свої місця й не працюють.Ще й розмовляють таким тоном, ніби ми їм заважаємо, оглядають із ніг до голови. Каже одна: «Якби була коробка від телефона, можна було б вставити». Ми відповідаємо: «Є». А вона: «Та чого мовчите?» — а запитати не здогадалась.Ксерокс документів не підійшов, коробка теж не підходить, хоча в інших відділеннях усе підходить. Обслуговування було просто жахливе. Дякуємо хлопцям із відділення на Соборному, 179 — там усе зробили швидко і без проблем. (14.06)#Київстар🔘 Запоріжжя. Відгуки про заклади | Підписатися 🔘 Надіслати відгук📷 Наш Instagram | 🎵 Наш TikTok |🔵 Наш FB
Невеличкий відгук на Свінтус який нещодавно відкрився на Університетській. Якщо коротко, то волос в соусі(на фото ще не вся його довжина), перекислена(чи це такий смак авангардний, хз) шаурма класична в якій не так багато м'яса(як і в принципі начинки), проте можна знайти в середні один товстезний шмат томата. Шаурма Цезар зі слабосолоним лососем перетворилась на "пересоленним смаженим лососем", хоча смак та інші компоненти - класні. Замовлення було приготовано за 25 хв до запропонованого часу видачі(інтернет замовлення), тобто якщо б ми не звільнилися б раніше, то жували б все холодне. Написали на їх акк в інстаграмі щодо двох шаурм та волосся в соусі - стандартна реакція, як у авторів інших відгуків на Свінтус в цій групі.Хочу зазначити, що точка на набережній смачна та люди працюють привітні. Це саме критика нового закладу та керівників Свінтусу, які відкриваючи нову точку походу не підготовлюють людей завчасно#Свінтус🔘 Запоріжжя. Відгуки про заклади | Підписатися 🔘 Надіслати відгук📷 Наш Instagram | 🎵 Наш TikTok |🔵 Наш FB
Добрый день,хочу оставить отзыв про Пицца Мавра которая на Гагарина находится! Заказывали 2 пиццы 14 февраля на вечер,позвонила первый раз никто трубку не взял,позвонила еще раз через 10 минут,соизволили взять трубку-Спасибо! Заказали на определенное время специально что бы была горячая,пришли немного раньше что бы оплатить,погреться так как был мороз на улице и подождать,пришли на 20 минут раньше пиццы уже были готовы,когда забирали пиццы уже были холодные и не понятно как долго они стояли на печи! Теперь об обслуживании:Мальчик кассир принял заказ,мило общался к нему вопросов нет,но девочки которые там работают на пицце это просто жесть,не приветливые,здороваются через зубы и смотрят на тебя так буд-то пришли к ним за пиццей домой а не в заведении! никогда не улыбаються,не пожелали не приятного аппетита,не хорошего вечера ничего абсолютно,в общем ходить туда не хочется больше! Пицца была более менее вкусная,но на других точках делают намного вкуснее! Вечер не испорчен,но впечатление негативное! раньше работали девчонки классные и делали всегда вкусно! И да чек тоже не дали! Хочется что бы руководство обратило внимание на эти моменты!Анонимно пожалуйста 🙏#МавраЗапоріжжя. Відгуки про заклади | Підписатися 🔘 Надіслати відгук📷 Наш Instagram | 🎵 Наш TikTok |🔵 Наш FB
Добрий вечір Випадково зайшла до фірмового магазину Салтівського м'ясокомбінату на Уральских. Забула добрати 0,5 кг м'яса свинини, ми його майже не вживаємо, треба було по рецепту на страву. Попросила відрізати від шматка сирого свиного м'яса. Одна продавчиня взагалі відмовилася, інша з дуже кислою фізіономією заявила, що вона ці шматки продає цілі, цитую: "чого це я ще різати тут должна, останеться непродаваємий кусок". Хоча там залишок більше кілограму десь ще залишався. З дуже невдоволеним обличчям все ж відрізала, постійно коментуючи, що люди беруть цілі шматки. Після чого я вже теж не змовчала і сказала, що навіть і сто грам вона мені буде відрізати, якщо я захочу купити. Я щось не розумію, є документи які регламентують, що не можна різати шмат м'яса? Так ще й з таким хамством і негативом, ніби я до неї додому прийшла чай пити. Якби знала де поскаржитися в них, то обов'язково б написала чи подзвонила#Салтівський_мясокомбінат🔘 Запоріжжя. Відгуки про заклади | Підписатися 🔘 Надіслати відгук📷 Наш Instagram | 🎵 Наш TikTok |🔵 Наш FB