Анонімно Хочу залишити відгук про магазин «Добра крамниця» на Металургів.Враження від обслуговування , на жаль, негативні. Більшість продавчинь постійно чимось незадоволені. Лише поодинокі працівники поводяться привітно.Але основна проблема - це не обслуговування (хоч і до нього є питання), а якість товару.30.03 ми купили сир і, на жаль, одразу не перевірили термін придатності. Вже вдома виявили, що на момент покупки він був прострочений на 2 дні. Повертатися з цим питанням туди не планували, але сьогодні (1 квітня) випадково проходили повз магазин і вирішили просто повідомити персонал про ситуацію. Після наших зауважень щодо прострочки - вони чітко дали нам зрозуміти що їм байдуже Після цього ми самі перевірили аналогічний товар на полиці - приблизно половина упаковок також виявилась простроченою (до 28.03, а сьогодні 01.04).Коли ми звернулися до іншої продавчині, вона мовчки подивилася на товар і просто поклала його назад на полицю. На наше зауваження про неприпустимість такої ситуації ми отримали відповідь «ну нічого страшного, що ви з’їли прострочений продукт ви ж живі», при цьому пролунали натяки щодо зовнішності, зросту і вагиТому обходьте цю крамницю прострочки краще 10 дорогою і будете здоровими і з хорошим настроєм#Добра_крамниця🔘 Запоріжжя. Відгуки про заклади | Підписатися 🔘 Надіслати відгук | З питань реклами📷 Наш Instagram | 🎵 Наш TikTok |🔵 Наш FB
Доброго дня, хочу залишити відгук про ресторан барбос. Дізнались про нього від знайомих та вирішили сходити повечеряти. Перший раз як були там, спочатку принесли те що ми не замовляли, сказавши про це офіціанту отримали відповідь, що приберуть з рахунку, але при розрахунку не звернули увагу на чек та оплатили, а вже вдома помітили, що позицію так й не прибрали з чеку. Після такого конфузу наважились вдруге прийти у цей заклад…. По-перше: обслуговування було 0, щоб доза мовити страву потрібно було хвилин 20 шукати офіціантів, які всі разом з адміністратором сиділи на «курілке» тобто в залі де можна палити, й це не перебільшення обидва зали були навіть на половину не заповнені. На цьому ми думали, що пригоди скінчились, але ж ні! Замоливи страву, а принесли взагалі не те, що вказано по меню й плюс до усього страва була не смачна, ніби то зроблена з прострочених продуктів. І знову ж, щоб знайти адміністратора або офіціанта задля уточнення достовірності страви довелось чекати ще хвилин 15. Після всих наших претензій щодо страви єдине що відповів адміністратор «таке бува на кухні, ми просто приберемо це з вашого чеку» і пішов. Що? Бува? Тобто готувати з неякісних продуктів це буває? Дуже розчаровані даним закладом! Більше немає ніякого бажання туди ходити Анонімно#Барбос🔘 Запоріжжя. Відгуки про заклади | Підписатися 🔘 Надіслати відгук | З питань реклами📷 Наш Instagram | 🎵 Наш TikTok |🔵 Наш FB
Столова Bufet,що нещодавно відчинились на місці минулого old rabbit за адресою Соборний 185. Це вже занадто. Спочатку все було гарно,начебто якісно і смачно. Останнім часом разом з колегами почали помічати,що спершу салати перемішували із старими,тому що овочі були далеко не першої свіжості. Я брала собі останнім часом котлети та стала помічати що вони не дуже смачні наче спорчені , не хотіла йти сваритись та просто викидала у смітник,але сьогодні коли відкрила проданий мені контейнер щоб поїсти то із першого шматка цієї котлети ледь стрималась,щоб не вирвати. Куряча котлета була зіпсована, ваняла кислятиною якоюсь. Я їі понесла обратно . Дівчата які там працють іі понюхали розкалупали і сказали ой мабуть не пропарилась. Камон це мʼясо яким із маленького шматка можна не погано отруїтися. Мені повернули кошти без сперечань бо мабудь навіть голодна собака ту котлету не стала їсти. Тож будьте дуже обережні особливо ,якщо щось купуєте для дітей. Дуже шкода бо це перший заклад ,який я зустрічаю що не встиг відчинися ,а вже такє почав собі дозволяти.Що буде далі. Ааааа ще є момент, коли ви купуєте їжу все зважують у грамах, але споживач має вірити на слово бо сторона з якої мають бачити люди на вагах заклеїна. На цю скаргу моїй колезі відповідь була: « ну то й що,ви на не довіряєте» . Панове, а з якого дива вам мають довіряти коли ви так себе поводите. Нікому не рекомендую . Більше туди ніколи не піду. Смак цієї котлети буду памʼятати ще дуже довго🤢🤮.#Bufet🔘 Запоріжжя. Відгуки про заклади | Підписатися 🔘 Надіслати відгук | З питань реклами📷 Наш Instagram | 🎵 Наш TikTok |🔵 Наш FB
⭐️Всього 200 грн/міс за Домашній Інтернет зі швидкістю 1 Гбіт/с — акція у тарифі «Оптимальний» від Київстар⭐️Гігабітний інтернет у Запоріжжі дає змогу:1. Дивитися фільми на високій якості2. Підключатися до відеодзвінків із колегами 3. Грати в онлайн-ігри без підвисаньІ робити все це на кількох ґаджетах одночасно.Підключайте Домашній Інтернет у Запоріжжі швидко та безкоштовно, і користуйтеся ним навіть під час блекаутів. Київстар встановив LiFePO4 акумулятори у багатоповерхових будинках міста, завдяки яким інтернет без світла працює до 12 годин поспіль.Підключайте Домашній Інтернет безкоштовноВибирайте Суперсилу — наприклад, Київстар ТБ із 20000 фільмів, мультфільмів та серіалів без жодних доплатТиждень довіри, Зміна адреси та Щасливий день — корисні функції для васСпеціальна ціна діє для всіх, хто підключає Домашній Інтернет вперше — ви сплачуватимете 200 грн/міс у перші 3 місяці та 350 грн/міс у наступні. Швидкість інтернету в тарифі — до 300 Мбіт/с, Гігабітний бонус доступний на перші три місяці, якщо за вашою адресою є покриття.Підключайте у районах Запоріжжя: Олександрівському, Вознесенівському, Дніпровському, Заводському, Космічному, Шевченківському та Хортицькому.
Добрий день, хотілось б звернути увагу власників доставки квітів rozarka.zp. Пишу це не з бажанням когось образити, а щиро, бо раніше я дуже любила вашу доставку і неодноразово замовляла у вас букети. За останні кілька років я зверталась до вас дуже часто і завжди залишалась задоволена сервісом та спілкуванням. Востаннє приємний досвід комунікації був ще влітку. Восени сталася ситуація, яка мене здивувала. Я хотіла замовити букет на конкретну дату та подію, уточнила актуальні ціни на букети, які ви публікували тижнем раніше. Мені відповіли, що ціни вже зросли і в мій бюджет вони більше не вкладаються. Я повідомила свій бюджет і надіслала ще один варіант букета, який мені сподобався, але у відповідь отримала лише повідомлення, що він «значно дорожчий». На цьому діалог фактично завершився - жодної спроби запропонувати альтернативу чи підібрати варіанти в межах мого бюджету. розумію, якщо клієнт просто цікавиться цінами. Але я чітко вказала дату та подію, тобто була готова зробити замовлення. У підсумку букет замовила в іншій доставці.Нещодавно сталася ще одна подібна ситуація. Я запитала про наявність квітів, мені надіслали посилання на «актуальні». Коли я обрала варіант і надіслала його, у відповідь отримала повідомлення, що цих квітів немає в наявності. Знову ж таки - без пропозиції альтернативи.Сервіс це не лише якість квітів, а й ставлення до клієнта. Зараз складається враження, що спілкування відбувається формально і без зацікавленості в замовленні.Раніше у мене уточнювали побажання щодо кольорової гами, стилю, пропонували варіанти під бюджет. Зараз, на жаль, двічі поспіль замовлення було втрачено через байдужу комунікацію.Пишу це з надією, що власники звернуть увагу на цей момент Анонімно#rozarka_zp🔘 Запоріжжя. Відгуки про заклади | Підписатися 🔘 Надіслати відгук | З питань реклами📷 Наш Instagram | 🎵 Наш TikTok |🔵 Наш FB
Вітаю, шановне товариство Запоріжжя. Мене звати Микита, я постійний клієнт такого закладу як PROжарка у місті Запоріжжя по вулиці Петра Сагайдачного (раніше Бородинська), відвідую я її постійно, замовляю деякі страви.Сьогодні 16 лютого 2026 року прийшов як зазвичай зробити замовлення, але мені у цей час зателефонували, дзвінок був десь 3-4 хвилини і під час дзвінка мене постійно відволікала дитина, схоже брати дітей з собою на роботу це нормально, через 5хв до мене підійшла "касирша", і почала на мене наїзджати, чому я в них сиджу 5хв і нічого не замовляю, я відповів, що є постійним відвідувачем даного закладу, і за 2хв обов'язково, щось замовлю (дзвінок був важливий з роботи, розмовляв тихо у навушниках), на що "касирша" почала на мене наїзджати, у хамському тоні, це чув мій роботодавець, і казати, щоб я зробив замовлення негайно, і цитую: "Мені похуй, що ти там якийсь постійний клієнт, або роби замовлення, або геть звідси", я був шокований від такого сервісу... Ніколи такого не було, і не було з цим проблем. Більше не буду відвідувати даний заклад, і усім іншим не раджу, таке хамовите ставлення - це просто жесть.#прожарка🔘 Запоріжжя. Відгуки про заклади | Підписатися 🔘 Надіслати відгук | З питань реклами📷 Наш Instagram | 🎵 Наш TikTok |🔵 Наш FB
Добрий день, хочу залишити відгук про стоматологічну клініку Reface_dental. Я вкрай рідко залишаю такі відгуки, але вважаю за потрібним розповісти свою ситуацию. Зараз в нашому місті дуже велика кількість приватних стоматологій, які себе високо позиціонують та боряться за лідерство, тому якщо обирати, де лікувати зуби, то я б цю клініку вкрай не рекомендувала. Звернула увагу я на цю клініку в інст через відомого в Зп блогера. Дуже хотіла зробити відбілювання зубів. Перед цим я про лікувала те, що треба, зробила ультразвукову чистку у свого постійного стоматолога, але на жаль, вона не відбілює зуби. Знайшла цю клініку Reface_dental, і пішла на прийом. Так як я знала що зуби повинні бути після лікування і чистки, все це зробила, і була налаштована на відбілювання. Знаходилась я в цій клініці 35 хвилин. Одразу лікар перевірила стан моїх зубів, сказала що все добре, і будемо робити. Далі пішла довга лекція про саму процедуру і які рекомендації після процедури. Потім 100500 фото мого рота, потім зубним порошком пройшлись по зубам. І тут дуже цікаве відбулось. Коли вже все було підготовлено, переглянуто, після всіх довгих лекцій, стоматолог сказала що треба все ж таки зробити ще одну чистку, ( тобто вона побачила стан зубів в перші хвилини, сказала що все добре, а через пів години вирішила, що треба ще зробити в них чистку😳😳і почали мене ну дуже дуже активно вмовляти на цю процедуру. Але, чистка робиться раз на пів року, і так як в мене висока чутливість зубів, я і так її зробила за 2 тижні до цього прийому. Я взагалі не зрозуміла цього лікаря. Або вона не компетентна та непрофесійна як лікар, бо витратила купу мого часу, і не змогла одразу сказати-процедуру робити не будемо, так як щось на її думку не так. Або це просто маркетинговий хід, промаринувати людину у кріслі 35 хвилин, а потом сказати, що треба ще якісь процедури додавати. Дуже не сподобалась така тактика. Не достатньо просто мило посміхатися, напевно ще треба бути професійним лікарем, і не морочити людині голову, і не намагатися розкрутити ще на якісь процедури. Чесно кажучи вийшла дуже зла, і через пару днів записалась у іншу стоматологію, які зробили класно відбілювання. А ця клініка Reface_dental вийшло повне розчарування😵💫#Reface_dental🔘 Запоріжжя. Відгуки про заклади | Підписатися 🔘 Надіслати відгук | З питань реклами📷 Наш Instagram | 🎵 Наш TikTok |🔵 Наш FB
Доброго вечора!Мене звати Марина, але прошу розмістити цей відгук без посилання на мій акаунт.Хочу написати про Чебуреки "Пан Козак" на Фортечній 45.В свій день народження вирішила побалувати себе улюбленою стравою - чебуреками! 😋 з впевненістю скажу тут вони найсмачніші!!!!!! 1 шт начинка "асорті"1 шт мʼясний2 шт сирних - всього 300 грн (за 4 чебуреки)!Дууууже демократична ціна за таке задоволення!Про персонал: щирий, уважний, оперативний!!!!! Від душі вдячна кожному з команди за їх роботу та старання! При замовленні проговорилась що це буде основна страва святкового столу 😁 зробила замовлення, сплатила, чекаю свої 5-8 хвилин- винесли дбайливо завернутий пакунок із собою! Вже вдома я знайшла подарунковий 5-й чебурек у вигляді серця з вітаннями на конверті! Дякую вам персонал "Пан Козак"! Ви мегакруті, а ваші чебуреки мої улюблені: соковиті, багато начинки та завжди високої якості!!!!! ♥️ Пан Козак - це любов! Ще раз дякую ВСІЙ КОМАНДІ!!!!!#Пан_козак🔘 Запоріжжя. Відгуки про заклади | Підписатися 🔘 Надіслати відгук | З питань реклами📷 Наш Instagram | 🎵 Наш TikTok |🔵 Наш FB
Повне розчарування та абсолютна безвідповідальність.На маркетплейсі Епіцентру продавець надіслав не той товар, що був замовлений. Замовляла Повербанк Носо J138 60000 мАг PD 20W/QC3.0 22,5W і виходом DC12V, а прислали зовсім інший та значно дешевший Павер банк до того ж розпакований. Після виявлення невідповідності товару я хотіла скористатися правом обміну або повернення, але після цього продавець просто зник — повідомлення ігнорує, на звʼязок не виходить. Також після отримання даного замовлення, на сайті зʼявився відгук іншого покупця про аналогічну ситуацію.Моєю помилкою була повна оплата, але ж це в межах Епіцентру і має регулюватись , але нажаль.Служба підтримки Епіцентру замість вирішення проблеми перекладає відповідальність і тягне час, обмежуючись фразами «чекайте відповіді продавця». Жодного реального захисту покупця, жодних гарантій.Складається враження, що під вивіскою великого бренду працює хаотичний ринок без контролю, де після оплати ви залишаєтесь сам на сам з проблемою.Втрачений час, нерви й гроші. Купувати тут — це ризик без жодних гарантій. Категорично не рекомендую.🔘 Запоріжжя. Відгуки про заклади | Підписатися 🔘 Надіслати відгук | З питань реклами📷 Наш Instagram | 🎵 Наш TikTok |🔵 Наш FB
Доброго дня, прошу опублікувати анонімно. Пишу відгук про кафе-караоке «парк авеню». Прийшли з друзями приблизно о 19:00, на вході нам одразу сказали про депозит в 500 гривень з людини. Дівчина офіціант прийняла наше замовлення, напої принесли швидко, а ось з їжею були проблеми, наше замовлення винесли тільки через 2 ГОДИНИ. Підходили до офіціанта декілька разів, вона нам казала всі питання до адміністратора. Адмін пояснила це тим що людей багато, а один із поварів не вийшов на роботу. Ми все розуміємо, але готувати салат дві години це занадто. При цьому адмін розмовляє с тобою так ніби ти винен. Персоналу нема взагалі, один офіціант, адмін, та один кухар, на великий заклад з зайнятими усіма столами в караоке та ще і в основному залі. А ще дуже здивувало обслуговування яке вказане в чеку (10% від суми чеку) але про яке не попередили взагалі. Враження залишилось погане, ще раз прийти ніякого бажання не залишилось.#Парк_авеню🔘 Запоріжжя. Відгуки про заклади | Підписатися 🔘 Надіслати відгук | З питань реклами📷 Наш Instagram | 🎵 Наш TikTok |🔵 Наш FB