Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Іван Зимбицький
Додано 14 лип 2024

Іван Зимбицький

@zimbitskiy
Кількість підписників: 3 872
Фото: 866
Відео: 322
Посилання: 1,720
Опис:
Про мене https://ivan10.com/ua Створив 4 бізнеси, досяг фінансової свободи. Навчу тебе. Підписуйся. Мої проекти https://sintegrum.biz https://karpatysteaks.com Зворотній звʼязок- @zimbitskiyfeedback_bot
Джерело

Іван Зимбицький | Колись лише священики й монахи вміли читати. Решта людей приходили в х...

Логотип телеграм спільноти - Іван Зимбицький Іван Зимбицький @zimbitskiy
1 010 Охват/переглядів 2025-09-28 10:08 Повідомлення №4791
Колись лише священики й монахи вміли читати. Решта людей приходили в храм, щоб їм уголос прочитали священний текст.І так жило суспільство сотні років.А потім грамотність поширилася. І виявилося, що суспільство, де вміють читати й писати не лише «обрані», а мільйони людей — багатше, сильніше і прогресивніше.Сьогодні ми стоїмо на такій самій межі з AI.Зараз штучний інтелект знаходиться в руках «жерців» — інженерів у великих технологічних корпораціях.Ми користуємося їхніми продуктами (Google, Amazon, OpenAI), але самі створювати AI-системи для свого бізнесу — ніби «не маємо доступу до книги».Але майбутнє буде іншим.AI стане «новою грамотністю».Кожен бухгалтер, маркетолог, власник пекарні чи маленької пицерії зможе створювати власні AI-рішення під свої задачі. Без мільйонних інвестицій.Тоді відкриється нова хвиля багатства. Бо мільйони малих бізнесів і підприємців зможуть автоматизувати процеси так само, як колись масова грамотність відкрила доступ до знань.З цього витікає наступнеЧерез 3-5 років люди, які не володіють AI, будуть у тому ж положенні, що й неписьменні у світі книг.Малий бізнес, який не візьме AI як інструмент, через кілька років буде виглядати так само смішно, як компанії, які у 2000-х «не вірили в інтернет».AI вже нова грамотність. Питання не «чи це станеться», а «чи ти будеш серед тих, хто читає, чи серед тих, кому читають».