Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Іван Зимбицький
Додано 14 лип 2024

Іван Зимбицький

@zimbitskiy
Кількість підписників: 3 870
Фото: 866
Відео: 322
Посилання: 1,720
Опис:
Про мене https://ivan10.com/ua Створив 4 бізнеси, досяг фінансової свободи. Навчу тебе. Підписуйся. Мої проекти https://sintegrum.biz https://karpatysteaks.com Зворотній звʼязок- @zimbitskiyfeedback_bot
Джерело

Іван Зимбицький | Звісно всі ми хочемо жити в ліберальній конституційній демократії де п...

Логотип телеграм спільноти - Іван Зимбицький Іван Зимбицький @zimbitskiy
1 340 Охват/переглядів 2025-07-23 11:19 Повідомлення №4733
Звісно всі ми хочемо жити в ліберальній конституційній демократії де працюють закони або як кажуть американці rule of law system. І ми думаємо, якщо в такій системі живуть французи, англійці, німці, японці то чим ми гірші? Але правда в тому, що ми гірші. Я не кажу конкретно про тебе (хто читає це), а в цілому ми гірші за італійців, англійців та французів. Ось приклад. Як відносяться до домашніх тварин італійці та українці? Я вам скажу, що це відношення кардинально інше. Бо ми постійно подорожуємо с собакою. В Україні тебе в кафе і ресторан з собакою не пустять. В Італії собаці першим ділом принесуть тарілку з водою. Не пустити з собакою це щось нарівні плюнути в обличчя. Не допустимо. Інший приклад вираз обличчя. В країнах де діє rule of law люди мають нормальний вираз обличчя )) знаю Це важко пояснити)) але тобі дозволяють бути таким який ти є ) вираз обличчя без претензій. Тобто ми хочемо іх систему ліберальної конституційної демократії, а ведемо себе в побуті як дикуни (вибачте). Ми хочемо і рибку зтісти і н@є сісти. Нє!!! Спочатку змінити відношення до собак і потім можливо отримаємо конституціну демократію з rule of law.