Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Іван Зимбицький
Додано 14 лип 2024

Іван Зимбицький

@zimbitskiy
Кількість підписників: 3 870
Фото: 866
Відео: 322
Посилання: 1,720
Опис:
Про мене https://ivan10.com/ua Створив 4 бізнеси, досяг фінансової свободи. Навчу тебе. Підписуйся. Мої проекти https://sintegrum.biz https://karpatysteaks.com Зворотній звʼязок- @zimbitskiyfeedback_bot
Джерело

Іван Зимбицький | Вже тиждень з датчиком глюкози в реальному часі. Що дає стрибки цукру ...

Логотип телеграм спільноти - Іван Зимбицький Іван Зимбицький @zimbitskiy
1 100 Охват/переглядів 2025-03-23 13:12 Повідомлення №4672
Вже тиждень з датчиком глюкози в реальному часі. Що дає стрибки цукру і що ні. (краще не читайте далі) - навіть одне печиво дає сильний струбок цукру, так сама як і кроусан, будь-який торт, мафін і тд. хочу підкресили, що дає сильний стрибок. не просто трохи, а сильний. - ніякі фізичні вправи до і після суттєво не впливають на стибок якщо це був серьеозний десерт. - навіть після бігу 10 км невелика кількість вуглеводів воводить цукор за норму - яйця, авокада, сир пармезан не дають спайку- сон в день снижує цукор досить суттєво - жирний великий стейк з вином і сиром пармезан (при умові що більше нічого не було) зовсім не визиває стрибка цукру- полуниця 2 штуки визвала досить суттєвий стрибок за норму- невелика кількість яблука не визвала вихід за норму, але все рівно глюкоза зросла- плавленні сири визивають стрибки- капучино + мафін запускає цукор надового в космос - пельмені сильно виводять за норму- паста навіть найкраща імпортна виводить в космос цукор - кава без цукру з кокосовоі олією зранку не дає стрибку, а навіть знижує- добавки які мають регулювати цукор не помітив щоб щось змінювали- якщо нормально пообідав то краще походити на мою думку найкраще працює яловичина якщо нічого іншого немає. навіть трохи лавашу чи хлібу і все летить шкерберть.