Статистика telegram каналу - @zhinkavarta

Українська Жіноча Варта

Subscribers: 2104
Photos: 1230  Videos: 73  Links: 1490 
🛡Ukrainian Women’s Guard - Офіційне інформаційний канал жіночої мережі руху опору УЖВ👉Скарги, пропозиції, важливий контент сюди uzv.ukraina@gmai ✨Канал:https://t.me/zhinkavarta👥Зв’язок: @O_Bila
2021-06-20

Кількість підписників

Історія змін лого

2024-05-20
2024-05-18
2024-05-11

Історія змін назви

Українська Жіноча Варта
2024-05-19
Telegram: Contact @zhinkavarta
2024-05-18
Українська Жіноча Варта
2024-05-11

Історія зміни типу аккаунта

Публічна группа чи канал
2024-05-19
Акаунт Telegram
2024-05-18
Публічна группа чи канал
2024-05-11

Історія зміни статуса

Офіційно не підтверджена
2022-05-25
В Україні запрацював цілодобовий онлайн-чат психологічної підтримки для чоловіків. Чат запустили ООН за підтримки уряду Великої Британії.

Розмова з психологами анонімна, а звернутись можна з будь-яких питань, що викликають стрес

#УЖВ
@uaguard
@zhinkavarta
@UWguardNewsEN
❤️‍🩹Кожного з нас торкнулася війна. Ми знаходимося в нових умовах на невизначений термін - треба вчитися в них функціонувати! Українська Жіноча Варта підготувала для вас 23 листопада (четвер) о 18:00 онлайн-зустріч із психологом, яка навчить вас цьому.

📌Зверніть увагу, спеціалізацією психолога є робота з військовослужбовцями, ветеранами та членами їхніх родин.

❗️❗️❗️Детальна інформація про зустріч та реєстрація - за посиланням👉 https://forms.gle/67DojgfqwvYx7VYg7

✌️Приходьте на зустріч і будемо адаптуватись до змін разом!

🫶Вартість: безкоштовно
Рахунок, щоб підтримати діяльність Української Жіночої Варти донатом (за бажанням і можливістю): https://www.uavarta.org/zrobiti-vnesok/

💙💛УЖВ на варті Вашого психічного здоров’я!

#УЖВ
@uaguard
@zhinkavarta
Instagram
Facebook
ГО "Українська Жіноча Варта"
Projector Foundation запускає безоплатне онлайн навчання у сфері креативних та IT індустрій для жінок-партнерок військовослужбовців та ветеранів. Взяти участь можуть жінки-партнерки з восьми областей України. Проєкт створений для здобуття професійних навичок у безпечній спільноті та допомозі у подальшому кар’єрному зростанні студенток. Ініціатива реалізується за підтримки проєкту Агентства США з міжнародного розвитку USAID «Зміцнення громадської довіри (UCBI)».

Податися на навчання, що стартує на початку грудня, можна за шістьма напрямами:

- [IT Project Management (1 група, 20 осіб, тривалість — 3 місяці),](https://prjctr.com/course/it-project-management-scholarship)
- [Facebook & Instagram Targeting (1 група, 25 осіб, тривалість – 2 місяці)](https://prjctr.com/course/instrumenty-reklamy-v-facebook-i-instagram).
- [SEO Beginning (1 група, 20 осіб, тривалість – 2 місяці).](https://prjctr.com/course/basic-seo)
- [Soft Skills for New Reality (1 група, 30 осіб, тривалість – 2 місяці).](https://prjctr.com/course/softskils-myaki-navichki-dlya-zhorstkoyi-realnosti)
- [Illustration Beginning (1 група, 20 осіб, тривалість – 3 місяці).](https://prjctr.com/course/illyustraciya-sredstva-vyrazitelnosti)
- [SMM для бізнесу (1 група, 15 осіб, тривалість — 2 місяці).](https://prjctr.com/course/smm-for-business-scholarship)

На курсі, окрім теорії, студентки отримують практичний досвід роботи з реальним замовником. Усі завдання базуються на розв'язанні робочих задач, тож по завершенню партнерки військових та ветеранів отримають сертифікат і портфоліо з готовими кейсами. Групи складатимуться лише з партнерок. Всі студентки поділятимуть спільний досвід, тож середовище буде безпечним і взаємопідтримуючим.

Дедлайн подачі заявок: 26 листопада 2023 року (неділя, о 23:00).

Для участі у конкурсі можуть подаватися жінки-партнерки військовослужбовців та ветеранів, які проживають у Сумській, Чернігівській, Одеській, Харківській, Херсонській, Запорізькій, Миколаївській та Дніпропетровській областях віком від 18. В рамках проєкту студенткам потрібно буде підписати лист-затвердження, що вони є партнерками військовослужбовця або ветерана та проживають у зазначених областях.

https://www.prjctrfoundation.com/project-ucbi
🟢Хотіли б відкрити власний бізнес, але не знаєте, з чого почати? Чи, можливо, у вас вже є своя справа, але чогось бракує для її розвитку?

💙💛Українська Жіноча Варта підготувала для вас круту можливість отримати відповіді на свої питання! Чекаємо вас на тренінгу "Організація та фінансування власного бізнесу" у селищі Бородянка 18 листопада (субота) 10:00.

⚡️Тема цієї зустрічі: “Прагматика стратегії customer development (стратегія розвитку клієнтів) або методологія customer development в бізнесі”

📌Детальна інформація та реєстрація - за посиланням👉  https://forms.gle/ki3XzVhqosPStirX7

🫶Рахунок, щоб підтримати Українську Жіночу Варту (за бажанням і можливістю): https://www.uavarta.org/zrobiti-vnesok/

Чекаємо вас на навчанні!✌️

#УЖВ
@uaguard
@zhinkavarta
@UWguardNewsEN
Facebook
Instagram
ГО "Українська Жіноча Варта"
🫶Шановні жінки, запрошуємо вас у тепле жіноче коло для психологічної підтримки та реабілітації, а також для рукоділля🧶🪡 у м. Київ

📌Українська Жіноча Варта і Тетяна Серебреннікова чекають Вас 16 листопада (четвер) о 15:00 в безпечному культурно-інформаційному просторі для протидії вигоранню в умовах війни, психологічної підтримки, відновлення та мотивації.

📍Адреса: Володимира Винниченка вулиця, 16, Київ, 04053, Україна (Публічна бібліотека імені Лесі Українки, м. Київ)

ℹ️Детальна інформація та реєстрація за посиланням👉 https://forms.gle/ssLTVj4YwZsrscTL9

УЖВ на варті Вашого психоемоційного здоров’я!💙💛

До зустрічі в теплому жіночому колі!✌️

#УЖВ
@uaguard
@zhinkavarta
@UWguardNewsEN
Instagram
Facebook
ГО "Українська Жіноча Варта"
📚⏳️Пам’ятайте, що у надзвичайній ситуації Ваші можливості будуть обмежені Вашими знаннями! Адже не аптечка, а людина, яка вміє нею користуватися, може врятувати життя!

❤️Українська Жіноча Варта підготувала для вас одноденний курс з тактичної медицини, на якому ви навчитеся надавати першу домедичну допомогу в умовах війни!

📌Чекаємо Вас 19 листопада (неділя) о 10:00 у м. Київ (Vcentri HUB: Оболонь – просп. Оболонський, 22А)

❗️❗️❗️Детальна інформація та реєстрація на участь за посиланням👉 https://forms.gle/rCXGgx5rsS7Kaf5o6

✅️Алгоритм дій домедичної допомоги в бойових умовах надається за протоколом M.A.R.C.H.

🔰Після закінчення тренінгу учасниці отримають сертифікат.

🫶Підтримати діяльність Української Жіночої Варти можна донатом (за бажанням і можливістю). Рахунок: https://www.uavarta.org/zrobiti-vnesok/

До зустрічі на заході!✌️

#УЖВ
@uaguard
@zhinkavarta
@UWguardNewsEN
Instagram
Facebook
ГО "Українська Жіноча Варта"
📌11 листопада Українська Жіноча Варта провела онлайн-тренінг "Навчання ризикам, пов'язаним із вибухонебезпечними предметами"

💙💛У суботу, 11 листопада 2023 року, ГО “Українська Жіноча Варта” провела навчання з протимінної безпеки в онлайн-форматі. Тема зустрічі: “Ризики, пов’язані з вибухонебезпечними предметами (протимінна безпека)”.

🌟Годинний тренінг в онлайн-форматі об’єднав жінок з усієї України. Учасниці отримали важливу інформацію про виживання в міських умовах під час воєнного стану, а також про вибухонебезпечні засоби та території, де вони можуть розміщуватися. Це знання, які можуть врятувати життя їм та їхнім близьким.

🔥Спікерами на зустрічі були сертифікована інструкторка з протимінної безпеки УЖВ і HALO TRUST Вікторія Філд та голова ГО “Українська Жіноча Варта” Олена Білецька.

🔹️Тренінг розпочався з інформації про виживання в міських умовах під час воєнного стану. А саме про принципи виживання, тактику (план дій), навички та спорядження.

🔸️Далі йшлося саме про навички, пов’язані з протимінною безпекою. А саме про потенційно забруднені території, ризики, які несуть вибухонебезпечні предмети, як уберегтися від цих ризиків, про правила та дії, а також про те, як убезпечити своїх рідних.

ℹ️Наприкінці навчання спікери відповіли на всі питання учасниць та дали їм професійні поради.

🇺🇦Українська Жіноча Варта планує й надалі регулярно проводити різні корисні навчання та тренінги. Усі бажаючі, хто не встиг приєднатися до навчання цього разу, можуть зареєструватись на наступний захід. Слідкуйте за нашими новинами на сайті УЖВ, у соцмережах та месенджерах.

#УЖВ
@uaguard
@zhinkavarta
@UWguardNewsEN
Instagram
Facebook
ГО "Українська Жіноча Варта"
♻️626🇬🇧🇺🇲War in Ukraine: latest news November 11. 2023 (photo) English➡️ https://uavarta.org/en/war-in-ukraine-today-latest-news-november-11-2023-photo/


♻️626 🇺🇦Війна в Україні: останні новини на сьогодні 11.11.2023 Українською ➡️ https://uavarta.org/vijna-v-ukrayini-sogodni-ostanni-novyny-na-11-lystopada-2023-foto/Subscribe to our channels and pages                                                         
https://t.me/uaguard                                                        
https://t.me/UWguardNewsEN
💫625🇬🇧🇺🇲War in Ukraine: latest news November 10. 2023 (photo) English➡️ https://uavarta.org/en/war-in-ukraine-today-latest-news-november-10-2023-photo/


💫625 🇺🇦Війна в Україні: останні новини на сьогодні 10.11.2023 Українською ➡️ https://uavarta.org/vijna-v-ukrayini-sogodni-ostanni-novyny-na-10-lystopada-2023-foto/Subscribe to our channels and pages
https://t.me/uaguard
https://t.me/UWguardNewsEN
💙💛9 листопада Українська Жіноча Варта провела у Києві зустріч для психологічної підтримки жінок (фото) 📌9 листопада ГО “Українська Жіноча Варта” і Тетяна Серебреннікова провели зустріч у теплій приємній атмосфері для психологічної підтримки жінок. ℹ️Вже…
📌7 листопада Українська Жіноча Варта провела для жінок у с. Бородянка зустріч із психологом (фото) 💙💛7 листопада у селищі Бородянка ГО “Українська Жіноча Варта” провела для жінок та дівчат зустріч із кризовим психологом. Зустріч відбулася в геокуполі УЖВ…
🫶Шановні жінки, запрошуємо вас у тепле жіноче коло для психологічної підтримки та реабілітації, а також для рукоділля🧶🪡 у м. Київ

📌Українська Жіноча Варта і Тетяна Серебреннікова чекають Вас 9 листопада (четвер) о 15:00 в безпечному культурно-інформаційному просторі для протидії вигоранню в умовах війни, психологічної підтримки, відновлення та мотивації.

📍Адреса: Володимира Винниченка вулиця, 16, Київ, 04053, Україна (Публічна бібліотека імені Лесі Українки, м. Київ)

ℹ️Детальна інформація та реєстрація за посиланням👉 https://forms.gle/ssLTVj4YwZsrscTL9

УЖВ на варті Вашого психоемоційного здоров’я!💙💛

До зустрічі в теплому жіночому колі!✌️

#УЖВ
@uaguard
@zhinkavarta
@UWguardNewsEN
Instagram
Facebook
ГО "Українська Жіноча Варта"
☄️621🇬🇧🇺🇲War in Ukraine: latest news November 06. 2023 (photo) English➡️ https://uavarta.org/en/war-in-ukraine-today-latest-news-november-06-2023-photo/


☄️621 🇺🇦Війна в Україні: останні новини на сьогодні 06.11.2023 Українською ➡️ https://uavarta.org/vijna-v-ukrayini-sogodni-ostanni-novyny-na-6-lystopada-2023-foto/Subscribe to our channels and pages
https://t.me/uaguard
https://t.me/UWguardNewsEN
📌2 листопада Українська Жіноча Варта провела в Києві зустріч для психологічної підтримки жінок (фото) 💙💛2 листопада ГО “Українська Жіноча Варта” і Tana Sribna провели зустріч у теплій приємній атмосфері для психологічної підтримки жінок. ℹ️Обговорили, чим…
✊️Вміти захистити себе зобов’язана кожна дівчина! Пропонуємо Вам не бути жертвою, а дати відсіч будь-кому!👇

💙💛Українська Жіноча Варта підготувала для вас у Києві курси «Самооборона для жінок» 12 листопада 2023 року (1 група 10:00 - 13:00 та 2 група 14:00 - 17:00)

🔥Курси проводить неймовірний тренер, майстер своєї справи, сенсей Віктор Краєвський.

💪Після проходження курсу жіночої самооборон Ви знатимете що робити у разі нападу! Ви навчитесь приборкувати свій страх і давати відсіч противнику!

❗️❗️❗️Детальна інформація та реєстрація за посиланням👉 https://forms.gle/4he9Yr9Uyck9qfHh7

🫶Вартість заняття: благодійний внесок на підтримку Української Жіночої Варти. ❤️Рахунок: https://www.uavarta.org/zrobiti-vnesok/

🇺🇦Захід організовано ГО "Українська Жіноча Варта" за підтримки Європейського університету.

Чекаємо вас на занятті!✌️

#УЖВ
@uaguard
@zhinkavarta
@UWguardNewsEN
Instagram
Facebook
ГО "Українська Жіноча Варта"
Європейський університет
‼️ШУКАЄМО ДЛЯ УЖВ!
Для новинарного каналу УЖК NEWS та сайту www.uavarta.org шукаємо волонтерів:

перекладачів

-журналістів
-копірайтерів
-рерайтерів

https://t.me/uaguard


БАЖАЮЧІ пишіть в телеграм приват @O_Bila
🥘 Кілька невеличких лайфхаків

Зберігайте, щоб не загубити.

#УЖВ
@uaguard
@zhinkavarta
@UWguardNewsEN
♻️ 614 🇬🇧🇺🇲War in Ukraine: latest news October 30. 2023 (photo) English➡️ https://uavarta.org/en/war-in-ukraine-today-latest-news-october-30-2023-photo/


♻️614 🇺🇦Війна в Україні: останні новини на сьогодні 30.10.2023 Українською ➡️
https://uavarta.org/vijna-v-ukrayini-sogodni-ostanni-novyny-na-30-zhovtnya-2023-foto/


Subscribe to our channels and pages                                                         
https://t.me/uaguard                                                        
https://t.me/UWguardNewsEN
📌29 жовтня Українська Жіноча Варта провела в Києві вишкіл “Самооборона для жінок” (фото) 💙💛29 жовтня 2023 року у Києві продовжились курси з самооборони для дівчат та жінок від ГО «Українська Жіноча Варта». Вони триватимуть і надалі двічі на місяць до кінця…
📌26 жовтня Українська Жіноча Варта провела у Києві зустріч для психологічної підтримки жінок (фото) 💙💛26 жовтня ГО “Українська Жіноча Варта” і Tana Sribna провели зустріч у теплій приємній атмосфері для психологічної підтримки жінок. ℹ️Нервове напруження…