Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Зенко манґа
Додано 14 лип 2024

Зенко манґа

@zenkoMangaOnline
Кількість підписників: 2 434
Фото: 264
Відео: 27
Посилання: 136
Опис:
Сайт - zenko.online Тех.підтримка - t.me/+L3JL0fh-YtdjYWYy Звернення, скарги - @buch_yay Верифікація команд перекладу та авторів мальописів - @jesguii Адмін - t.me/zenkoOnline Соц.мережі - linktr.ee/zenko.online Стікери - t.me/addstickers/zenko_online

👥 Кількість підписників

2 434
Середній/День:: -6
Середній/Тиждень:: -9
Середній/Місяць:: -6

📊 Кількість повідомлень на день

0
Останній день: 0
Середнє за тиждень: 0
Середнє за день: 0

Історія зміни статуса

Офіційно не підтверджена 2024-07-14

Стіна

Статистика telegram каналу

👁 2,750 25-08-14 09:56
🐱ЗБІР⌨️Друзі, якомога швидше треба назбирати на Автомобільний РЕБ для взводу ПТРК 93 ОМБр!Чим більше квиточків тим краще. Після кожних 200 квитків ми будемо додавати нові призи, щоб вам було цікавіше.🫶БЛАГОДІЙНА ЛОТЕРЕЯ🫶УМОВИ УЧАСТІ1️⃣. Надіслати кошти на банку:https://send.monobank.ua/jar/4CKo8JcARR💳Номер картки банки5375 4112 0757 07681 квиток = 25 грнКількість квитків необмежена!Більше квитків — більше шансів!2️⃣. Надіслати скриншот-підтвердження оплати під цим дописом (щоб видно було час), і ми напишемо ваш номерок.Донати, зроблені раніше та оплати за лоти не рахуються! 🌟ПРИЗИ🌟1- Заряжений потужною енергією шеврон мінометників 93 ОМБр 🦅2 - Харківський журнал СьогодНЯ! про аніме та аніме-фандом. Містить підпис від редактора.3 - Оригінальна фігурка в коробці 4 - 2 томи манги (завершена серія)5 - Шеврон який нам надали BARRACUDAS GROUP 🤩6 - Книга7-10?Треба зібрати 200 квиточків (5000 грн). Якщо буде більше 200 квитків то ми додаємо додаткові 2 призи і нову ціль. 😁Переможці обираються рандомно.БУДЕМО ДУЖЕ ВДЯЧНІ ЗА РЕПОСТИ І РОЗПОВСЮДЖЕННЯ! ДЯКУЄМО!#розіграш#лотерея
👁 841 25-01-23 10:30
(пост від модерки - що вижила)Добрий деньЩодо цієї ситуації скажу коротко, все вперлося в людський ресурс, ось і все, тому довга реакція на скарги закономірна. Що з цієї ситуації вийшло плюсом це те, що багато людей висловило зацікавленість у приєднані до модерування. Що мінусом на цей момент я одна, і тому, наприклад модерування команд які хочуть зареєструватися буде довшим, бо плюс ще і перевірка скарг.Однаково все втикається в час, не одразу всі проблеми будуть вирішені, оскільки модери які доєдналися мають пройти мінімальне навчання та інструктаж.Тому розв'язання цієї проблеми на цей момент буде таким:1.Всі скарги поки просто будете кидати мені. Не обіцяю прям максимальну оперативність, бо сідаю за це все вечері після роботи, але - команда на яку подана скарга буде відправлена одразу в бан.2.В бані команда буде висіти поки я не перевірю та не винесу вердикт, далі або будуть розбанені або видалені.3.Других шансів не буде. Якщо будуть виявлені порушення, то буде видалення при відсутності внятних причин помилки.P/s: будь ласка, благаю, прошу по людські, команди які реєструються на сайті, залишайте дані для зв'язку в описі, а не просто крапочку + майте якийсь розділ готовий за душею, а то будете там висіти на очікуванні до скону(Що таке бан, в коментах)
👁 1,200 25-01-22 09:29
5) Чому немає скарг на сайті? Це важко...Якщо робити форму де ви просто пишете, що на такому то тайтлі або команді проблема та переписка буде в телеграмі. Це не має сенсу.А робити чати на сайті. Ну це вже соц. мережа. Забагато ресурсів для функціоналу, який вже є, хоч і десь окремо від Зенко.Якщо я щось пропустив, пишіть. АЛЕ...Я сиджу на дейліку (роботі) намагаюсь розібратися з усім і відписати вам. БО для вас я ніби ігнорю це. А для мене... є  багато чого іншого, що я маю робити.Я не хочу пробити на жалість чи шось типу того, якби хотів пост був би про інше...Але я пишу за реальне положення свого життя...Була скарга, поки я вкладав дитину спати вже відбулося розп'яття (і так завжди) тобто, я просто був з родиною, а тут вже все відбулося. Потім поки я маю бляха поспати це +500 повідомлень і запитів, я перед роботою намагаюся це все розібрати. На роботі пишу цей пост, і потім після цього маю оновити правила чи ще щось... коли... скажіть коли...Коли я пообіцяв пофіксати якісь баги по новому функціоналу, чи ще щось, і це я мовчу перед обовʼязками перед родиною. Зрозумійте, коли вас щось турбує і ви хочете від нас рішення, це не бездіяльність з нашого боку, з мого боку... це просто недостача фізичної сили, ментального здоровʼя, часу...  Ви зробили запит і іноді думаєте, що моя робота - це Зенко. Але це не так.Я можу багато написати чому... але хто захоче почує, хто ні то з поясненнями вони все одно не почують. І знову ж такі, я напишу цей пост... і мене не буде годин 8-10, тут відбудеться все, що тільки можна уявити і я прийду вже тільки коли у вас без моїх відповідей сформується думка, і коли я почну писати для багатьох це вже запізно...Якщо ви хочете допомогти, просто йдіть до нас в модерацію  та допомагайте.