Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - <Команданте ЗЕгевара>
Додано 14 лип 2024

<Команданте ЗЕгевара>

@zegevar
Кількість підписників: 2 950
Фото: 31,600
Відео: 9,260
Посилання: 1,110
Опис:
Вітаю Вас! Канал створений для спілкування. Політичний гумор і не тільки...Для просвітлених людей з широким кругозором.
Джерело

&lt;Команданте ЗЕгевара&gt; | Трохи інформації від Т.Чорновола про те, як брешуть та обкрадають укра...

Логотип телеграм спільноти - &lt;Команданте ЗЕгевара&gt; &lt;Команданте ЗЕгевара&gt; @zegevar
422 Охват/переглядів 2026-04-11 07:36 Повідомлення №40220
Трохи інформації від Т.Чорновола про те, як брешуть та обкрадають українців зелені гниди-зрадники на чолі з наркоманом.Чорновіл."Запровадження платних доріг в Україні неминуче" (от при всіх президентах і урядах не було неминуче, а при цьому вироку стало неминучим!)Голова Держагентства відновлення Сергій Сухомлин заявив, що це лише питання часу. Як приклад — у Німеччині та Австрії фури платять близько 200 євро за поїздку."- А вони на всі посади таких ідіотів набирають??? У Німеччині автобани БЕЗКОШТОВНІ, а перевізники сплачують відповідні податки, а не плату за поїздку. В Австрії є автобан-віньєти на різні терміни від 4 днів. Для фур трохи коштує, але не за поїздку й не 200 євро, а десь пару десятків на тиждень.Хоча, ця zе-влада має українців за таких ідіотів, що вже й не париться з якимись аргументами. Мені цікаво, наскільки виросте рейтинг їхнього Zєлєчки, коли він для українчиків запровадить збір по пів метра шкіри з кожного на обшивку меблів йому та його слугам? Напевно, за 90% зашкалить... Ще.У світі ціни на пальне поповзли вниз, а загального цінового шоку вдалося уникнути - зростання порівняно незначні. Багато що починають компенсувати електроенергією.І тільки "мудра" політика укрсучвлади не залишає сподівань на вирівнювання ситуації. Від фермерських асоціацій іде повідомлення, що весняного значного зниження цін на сільгосппродукцію може не відбутися, а до осені очікується ціновий стрибок. Електрика дорожчає і з об'єктивних причин (удари ворога), але й з чисто корупційних та від дикої некомпетентності — про це недавно розповідав Кудрицький. Нинішні відключення — наслідки абсолютно диких рішень урядовців.Пальне у нас різко подорожчало після ганебного й злочинного, але такого популістського рішення про є-бак. Це приклад того, як ніколи не можна робити. Втрачений на таку рекламу Zейла ресурс міг би цілком компенсувати зниження податків на пальне. А вишенька на тортик — уже виключно дії власних "мудраголових" у сфері забезпечення ринку міндобривами... Ціна на них зросла вже на 50%.