Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - <Команданте ЗЕгевара>
Додано 14 лип 2024

<Команданте ЗЕгевара>

@zegevar
Кількість підписників: 2 950
Фото: 31,600
Відео: 9,250
Посилання: 1,110
Опис:
Вітаю Вас! Канал створений для спілкування. Політичний гумор і не тільки...Для просвітлених людей з широким кругозором.

👥 Кількість підписників

2 950
Середній/День:: +1
Середній/Тиждень:: -16
Середній/Місяць:: -52

👁️ Середній перегляд на повідомлення

457
Середній/День:: 528
Середній/Тиждень:: 440
ERR: 15.49%

📊 Кількість повідомлень на день

1.8
Останній день: 16
Середнє за тиждень: 2.3
Середнє за день: 1.8

Історія зміни статуса

Офіційно не підтверджена 2024-07-14

Стіна

Статистика telegram каналу

📣 Сергій ПогребецькийДосить проводити флеш-моб "Повернення орденів"! Зупиніться! Рішення Новроцького не набуло ще чинності! Ще має бути віза Прем'єр-міністра Туска. Навіщо нагнітати обстановку? Сібіга, ви ж професійний дипломат, Ваш колега міністр Сікорський виступив проти дії Навроцького. Ви, посол у Польщі, Буданов – не "обіженки-брошенки", як потім Ви вестимете переговори з Польщею? Бажаєте, щоб вони повністю закрили експорт нашої продукції? Хочете, щоб вони закрили транспортні хаби з постачання нам озброєння? Продуктів харчування? Да всього! Ви про народ України думаєте хоч інколи? Про армію?! У нас у Польщі потужне лоббі, їдьте та розмовляєте! А ми псуємо відносини з Польщею починаючи з контрабанди сільгосппродукцією на нашому (!)державному рівні, яке організував Єрмак і поляки вимагали його припинити ще з весни 2023 року. Навроцькі, Зеленські приходять та йдуть, а нам жити й надалі. Чому посол не вирішував питання? Чому Сібіга не їде Польщу, що робив у Польщі Буданов? Кидання орденами чистої води популізм. Зробіть так, щоби цього не треба було робити!Думайте!
Світлана Самарська Будь-який флеш-моб, який оголошується з провладної сторони, нагадує мені масову підтримку першої леді у липні 2022-го,  коли розчепірилися геть усі - від «пересічних президентів» до цілих міністерств.Добре було б, якби трагічні питання вирішувалися у «офісі простих рішень» - типу, провести флеш-моб, послати до біса, показати середній палець. Це своєрідний катарсис - емоційне розрядження.Тільки от на ранок Польща і супутні проблеми не зникнуть. Так само на місці залишаться і США, і навіть йр - московити.Тому було би добре, якби зараз до розвʼязання цього жахливо затягнутого вузла були долучені Порошенко, Єлисеєв, Чалий. Але навряд. У нас наразі затребувані ті, які вміють в сексологію і семінари по лібідоносній енергії, але, мʼяко кажучи, не вʼїжджають у те, що робити з таким клубком.Перше: Україна має суверенне право самостійно визначати свій пантеон Героїв, вшановувати борців за свободу та будувати свою політику національної ідентичності. Жодного сумніву!Друге: нинішній керманич Польщі - корисний ідіот Кремля. Певна частина населення Польщі - відображення свого керманича. (Вам за нічого не нагадує?)Третє: я ніколи не забуду (і ці спогади ніколи не потьмяніють) березень 2022-го і пропускний пункт Угринів. Те, що я побачила зі сторони поляків - такого, мабуть, не було в історії людства. І далі було багато чого, про що згадую зі сльозами вдячності.Висновок: жбурляти одне в одного нагородами через кордон - це грати за сценарієм, прописаним путіним. Лише холодна голова і важка дипломатична робота.
Дві новини одного дня:1. У Києві поліція два місяці купувала інтимні фото і відео моделі на OnlyFans. Модель засудили до 1 року іспитового терміну.2. Співробітникам поліції суттєво збільшили заробітну плату.У спецоперації, яку провели співробітники київської поліції, брало участь не менше 5 співробітників та залучений експерт. Було витрачено бюджетні гроші на платну передплату на профіль підозрюваної, було оплачено послуги експерта, два місяці досудового розслідування співробітникам поліції сплачувалася заробітна плата. Від серйозніших справ відривався час суду. Агент під прикриттям оплачував закриту підписку — спочатку 11,70 доларів США (близько 330 гривень за тодішнім курсом), а згодом ще два рази по 1000 гривень (32,40$ та 30$).І кулі свистіли біля скроні співробітників поліції під час затримання порушниці Закону. Не один із співробітників поліції під час затримання, Слава Богу, не постраждав. Постраждав бюджет країни.До речі, забув додати. Справу відкрили ще 2020 року. До суду дійшло 2026 року.
Олег ЛеусенкоВідкритий лист війни.Щоб здатися правосуддю і втратити ґешеЗеленського до путіна -це Квартал для залишків зеленого охлосу, мовля, нібито ЗЕ хоче закінченняфти від війни? Не смішить мої капці.Бажання васала заглянути в очі кумиру нікуди не поділось. У нього якась собача відданість кремлівському вурдалаку.Вбила фраза:"Я дбаю про українців".Шашлики Зеленського під час ігнорування розвідок Заходу пам'ятає вся країна.Про те, як Зеленський дбав про українціврозкажуть мешканці півдня, який через розмінування Чонгару, здали за день,маріупольці, які пам'ятають відвід військ і розмінування акваторії Азовського моря,азовці, їх Вова здав упирю без гарантій,мешканці Бучі й Ірпеня нагадають, як ЗЕ та "слуги" закликали сидіти по домівках, бо російські війська по цивільним не стріляють.Зеленський пише:"Вічна пам'ять усім у цій війні".Тобто, у прагненні побачити шефа Зеленський вшановує вбивць українців - терористів.Різанула і оця фраза:"Лідери вирішують ключові питання".Вова, ти не лідер і ніколи ним не був. Ти пересидент, який вчепився за владу всіма іклами і кігтями.Твої дії відкрили шлях великій війні.Краще йди, як обіцяв. Дорослі політики без тебе і без твоєї зрадницької мафії закінчать війну на умовах України.
🤡 Зеленський надіслав Трампу термінового листа щодо критичної нестачі систем ППО та ракет до них.Новина у публічному просторі 🎪Дивно, чому Вова не адресував листа Штілерману, Міндічу, Цукерману, Резнікову, Умєрову, Федорову? 💰В реалі 🆘 виглядає так:агент Буратіно сигналізує агенту Краснову, щоб той передав у центр - завдання виконано, ми на лопатках, "готові прийняти у будь-якій кількості з будь-якого боку" (с)Бачила історія царів-йолопів, алещоб зрадник, ухилянт, мародер, брехун, боягуз, імітатор, недієздатний, йолоп та ще й петрушка ворога й олігархів в одній особині - ВПЕРШЕ в історії.NB: Листи потрібно було писати з 2019 р., коли ухилянт проміняв ракетні програми на асфальт, готуючись до шашликів, замінив академіка Горбуліна в Укроборонпромі на шахрая Милованова, знищив роботу над проєктом ''Кільчень'', згорнув виробництво "Вільхи", "Гріму-2", "Богдани", "Корсару", "Сапсану", "Нептуна", а сотні мільярдів вбухав в російсько-ізраїльський картель своїх друзів Fire Point. Олег Леусенко
😡 Валерій ПРОЗАПАС:А чим Мендель так вразила нашу патріотичну спільноту?Вона ж з 2019 року саме така - напівватне малоросійське "новоє ліцо" типу Арєстовіча.Тільки раніше її слова про "война виґодна" і "надо просто прєкратіть" чомусь не ранили ніжні серця позітівних блогєрів та суспільних діячів.Як і задумка Коломойського, що українці "чєрєз 5-10 лєт забудут кровь" (а потім засідання в кабінеті президента) не викликала у них обурення.Як і слова Арахамії про "воінствєнноє мєньшиство", яке "не хоче міра".Як і викладки Гетманцева що "в відносинах з рф треба обирати математику, а не патріотізм".Як і самовбивча риторика з кожного утюга про "повні і всеосяжні перемир'я" та "дострокові шатли з Чонгара".Ви що, раніше всього цього не чули і не бачили?Чи тоді було вигідно бути трошки Мендель - а тепер перестало?)То може справа в чомусь іншому - бо вона просто розпахнула халат, під яким брудна білизна проплаченої мережі "говорящіх голов", неадекватна система прийняття рішень, некомпетентність та крадійкуватість?То раніше вона не була "агентом впливу Кремля", зберігаючи позітівну омерту - а тут зненацька всі прозріли, коли Кремль зповна скористався вашою сліпотою за двушечкі?Ну я вас вітаю - до вас в 2026 році дійшло те, що для всіх нормальних було очевидним ще в 2019.Тільки у мене всі ці роки все те ж питання - так кого ви тоді "здєлалі вмєстє"?
Світлана Самарська 📣 Прочитала у коментарях: Єрмак у суді, як турист без групи))))Також прочитала виважений допис пані Вікторії Сюмар щодо самотності самітника.Як добре, що я не публічна особа, і мені не треба в дипломатію і в підбирання слів.Ух, племʼя вороже, ненависне! Ні тобі Зарівни поряд, ні холуїв, які до руки припадали, ні розбійників Алі-Баби, з якими мафію вибудовував, ні легіонів у мережах, які цитували і дописи поширювали…Лише адвокат. І той за бабло.І це далеко не все. Зараз коліщатко почне поволі крутитися у зворотному напрямку. І всі, які вчора плазували, почнуть лити бруд і харкати отрутою - Мендель не дасть збрехати. Будуть розповідати про тупість і неосвіченість, про пиху і зарозумілість, про жадібність і ненаситність, про авторитарність і жорстокість, про зрадливість і продажність.Тільки от ми про це говорили ще у 2020-у.Але тоді населенню було відверто pohui. А коли катастрофа звершилася, то було пізно. Для тисяч і тисяч людей, які загинули через ось цього упиря - пізно назавжди…Ну, якщо він так любить усамітнення, то щиросердно бажаю одиночної камери до кінця життя!
Самарська 📣 - Думаю, Президенту Зеленському дістанеться весь попередній багаж політтехнологій і варіантів тиску, «напташені» суспільним політичним досвідом, - Мосейчук НаташаАх ти ж стара безпринципна бл.дь!І це не про вік - жодного ейджизму. І це не про повій, бо повіі у порівнянні з Мосейчук - чисті сніжинки.«Увесь попередній багаж політтехнологій і варіантів» - це ваш багаж, пропагандисти кляті! Це твій багаж, потворо!Це ви, аморальні недолюдки, збурювали недалеке суспільство надуманими скандалами, роздували до неба кожен інформаційний привід, вишукували, як бліх на собаці, кожну «зраду» в часи Порошенка!А коли чорною брехнею привели до влади абсолютно довершену моральну потвору - Зеленського - то навіть не могли стримати тріумф на писках!А коли все понеслося в прірву зі свистом і країна вмилася кровʼю, ви «осліпли» і «оглухли».Хоч би у вашому випадку звершилася бодай дещиця справедливості і відплати.І дещиці вистачить, аби ви відчули на власній шкірі, що наробили, пропагандота чорна!
Екс-міністра охорони здоров'я Степанова судитимуть! Ні, не в Україні, а в Естонії. І не за закупівлю вакцин від корона вірусу за завищеними в рази цінами, а за махінації в українській державній компанії «Поліграфічний комбінат Україна», якою він керував з 2013 по 2016 роки. У цей період Степанов відмив через естонських товаришів 35 млн. євро. Естонські "колеги" Степанова вже постали перед судом. Згідно з обвинувальним актом, учасники схеми створили ланцюжок поставки, в якому естонська компанія мала постачати українській стороні сировину для виготовлення документів, але її вартість завищили в кілька разів. НАБУ та САП також довелося порушити справу проти Степанова, але інкримінують йому суму значно меншу, ніж їхні естонські колеги – 20 млн. євро.У вересні 2023 року Вищий антикорупційний суд заочно арештував Максима Степанова. Степанов перебуває за кордоном, свою провину заперечує, називаючи справу «замовною».Все у них "замовне чи політизоване". Відмазка під копірку.Мені все одно за що сяде у в'язницю Степанов за голограми для документів або за вакцини від корона вірусу, головне, щоб він просто сів і на довго! Єдине, що мені не зрозуміло, чому Степанов не перебуває в міжнародному розшуку і Україна не вимагає його екстрадиції? Сергій Погребецький
3 травня 2021 року Зеленський звинуватив Євросоюз у не постачанні вакцин від коронавірусу в Україну. "Де наші вакцини? І чому ми їх маємо отримати наприкінці 2021 року?" – питав Зеленський. Хоча вакцини розподілялися в ЄС безплатно на загальних підставах у порядку черги.На початку 2021 року в Україні спалахнув скандал, пов'язаний з тим, що закупівля вакцин від коронавірусу, зокрема китайської CoronaVac (через посередника «Лекхім»), коштувала Україні близько $18 за дозу (близько 504 грн на той момент). Ця вартість перевищувала ціни, за якими інші країни купували аналогічні чи ефективніші препарати. Індійська вакцина (Covishield/AstraZeneca) коштувала Україні в 2,5 рази дорожче за європейські аналоги AstraZeneca, які закуповували країни ЄС. Вакцини виробництва ЄС, США, Індії та Китаю закуповувалися деякими країнами у 4-5 разів дешевше, ніж Україна купувала деякі зі своїх партій. На початку 2021 року у ЗМІ звучали звинувачення у закупівлі Україною «найдорожчої вакцини з найменшою ефективністю».В результаті махінацій з цінами та постачаннями Україна розпочала та закінчила вакцинацію пізніше, ніж країни Африки.Міністром Охорони здоров'я України на той момент був Максим Степанов, на фото. 18 травня 2021 року Верховна Рада відправила Максима Степанова у відставку, при цьому прем'єр-міністр Денис Шмигаль серед причин назвав «незадовільні темпи вакцинації» та «провали у закупівлі вакцин». Чому Україну переплатили вдвічі за китайські вакцини залишилося однією з таємниць коридорів Банкової. Усього було витрачено з державного бюджету на вакцини 7,7 млрд. гривень. Сергій Погребецький