Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Zavertailo
Додано 06 січ 2025

Zavertailo

@zavertailo_stanislav
Кількість підписників: 3 102
Фото: 483
Відео: 129
Посилання: 66
Опис:
Про українські солодкі справи та підприємництво - українською…
Джерело

Zavertailo | ️↕️↕️🌀 Victoria Arduino Mythos 2 GravimetricКласна машина, стабільна і...

Логотип телеграм спільноти - Zavertailo Zavertailo @zavertailo_stanislav
1 400 Охват/переглядів 2025-05-30 12:32 Повідомлення №479
↕️↕️↕️🌀 Victoria Arduino Mythos 2 GravimetricКласна машина, стабільна і тиха, з чудовим інтерфейсом.Останні кавомолки я свідомо обираю тільки з 85 мм ножами — в надії на швидкість змолу, класну фракцію і головне — стабільний обʼєм.Думаю, що це найвдаліша модель виробника, яка виправдовує співвідношення ціна/якість.Мелить швидко, без збоїв, але дорого в ремонті, плюс техобслуговування вимагає уваги.Антистатик все одно — зло.У парі з темпером PUQpress — просто лінійка для бойового бару.🌀 Victoria Arduino Mythos MYG85 GravimetricСвіжа модель, найновіша з гравіметричною системою.Працює точно, швидко, виглядає серйозно. 85 мм ножі — це вже не жарт.Добре тягне на великому потоці, працює в парі з PUQpress, як на дріжджах.Але відверто — тягне увагу і технічних професорів за баром, які кожну секунду мають дивитись на кавомолку.Гравіметрик наснився не один раз старшому бариста.На мою думку — не виправдовує коштів. Більше не візьму.⚙️ Mahlkönig E80 W GbWНова в арсеналі, досвіду ще небагато.Але попередній досвід використання перших Mahlkönig дуже непоганий, тому вирішив повернутись до «колишньої».Очевидно — це інша ліга, інша вага гри.Фракція — просто як під лінійку: одна до одної, помел — ідеальний.Реально відчувається клас. Поставити таку вдома — гріх, це як їздити по Подолу на Ferrari F80 і ніколи не виїжджати на Печерськ.Є нюанс: кожні 3–4 дні обов’язково обслуговувати, бо точність і потужність вимагають регулярної уваги.Зате у швидкому флоу дає стабільність і смак, який видно у чашці.Залишилось тільки зрозуміти, як себе поведе антистатик.))Нехай вам стане ця інформація до нагоди.Складіть своє враження або скористайтесь моїми помилками.))P.S.Ще є така штука — Mahlkönig EK Omnia, яка мала б розірвати ринок, але по першій моделі супер багато зауважень.Кажуть, вже є покращення — маю спробувати її потестити за тиждень і відпишу, що як.Ставте вогника 🔥 якщо трє!