Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - За Велику Україну!
Додано 14 лип 2024

За Велику Україну!

@zavelykuukrainu
Кількість підписників: 599
Фото: 110
Посилання: 430
Опис:
Канал «За Велику Україну!» є громадянсько-політичним інструментом організації «ПОСТУП». Наша мета – побудувати Велику Україну! Розвиваємо громадянський рух, щоб разом досягнути мети. Зворотній зв'язок @moderationadmin
Джерело

За Велику Україну! | ІНФОРМАЦІЙНИЙ СПРОТИВ(10 березня 2026 р.)Для того, щоб нівелювати оліг...

Логотип телеграм спільноти - За Велику Україну! За Велику Україну! @zavelykuukrainu
137 Охват/переглядів 2026-03-10 05:03 Повідомлення №2283
ІНФОРМАЦІЙНИЙ СПРОТИВ(10 березня 2026 р.)Для того, щоб нівелювати олігархію (поєднання влади і бізнесу), потрібно прибрати демократичну систему влади яка працює за схемою: гроші - вибори - прихід до влади - повернення грошей із прибутком.Для цього потрібно, щоб критична маса громадян усвідомила цю необхідність. Таке усвідомлення відбувається поступово. Через пропаганду, яка має постійно зростати.На цьому шляху є перепони.Можна виділити дві перепони. Які найсильніше впливають.Перша - нерозуміння громадянами різниці між демократією як системою влади і демократією як системою цінностей.Пропагандисти демократії добре попрацювали, для того щоб ці два поняття були нерозривні для більшості людей.Деякий час назад ми використовували гасло "Демократію геть!". Більшість тих, хто зустрічав таке гасло вважали, що ми хочемо встановити диктатуру. Були такі, які підтримували встановлення диктатури, а були і ті, хто був проти.Але ми не збирались ніякої диктатури встановлювати і не збираємось і зараз.Коли ми говорили "демократію геть", то мали на увазі лише те, що потрібно прибрати демократичну систему влади. Тобто прибрати будь-які вибори, замінивши їх делегуванням. Відмовитись від нав'язаної і деструктивної концепції про незалежність трьох гілок влади: законодавчої, виконавчої і судової. Також ми казали, що потрібно забезпечити можливість кожному громадянинові мати особистий доступ до управління країною, якщо таке бажання буде. Бо демократія цього не дозволяє зробити. Всі ці позиції нам принесла демократична система і їх потрібно прибрати. Але ні про яку диктатуру чи про лібералізм ми не казали і не кажемо.Нерозуміння цих речей призвело до того, що ми відмовились від гасла "Демократію геть!". Хоча воно абсолютно вірне. Просто більшість громадян його нездатні зрозуміти. Бо заважають нав'язані наративи.Тепер ми це гасло використовуємо одночасно із іншим гаслом - "За Громадянську республіку!". Щоб було зрозуміло, що ми проти демократичної республіки і одночасно за Громадянську.Друга перепона щодо просування громадянської ідеології полягає в тому, що на неї впливає рівень життя. Якщо в країні рівень життя високий, то люди в цьому бачать результат панування демократії. Що є абсолютно тупориле розуміння. І цим тупорилим розумінням користується олігархія, щоб маніпулювати громадянами.Але про це - в наступному Спротиві.Переможемо.ЗА ВЕЛИКУ УКРАЇНУ!"Поступ"