Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - За Велику Україну!
Додано 14 лип 2024

За Велику Україну!

@zavelykuukrainu
Кількість підписників: 599
Фото: 110
Посилання: 430
Опис:
Канал «За Велику Україну!» є громадянсько-політичним інструментом організації «ПОСТУП». Наша мета – побудувати Велику Україну! Розвиваємо громадянський рух, щоб разом досягнути мети. Зворотній зв'язок @moderationadmin
Джерело

За Велику Україну! | ІНФОРМАЦІЙНИЙ СПРОТИВ (08 березня 2026 р.)Отримали коментар:"Ого! Ви п...

Логотип телеграм спільноти - За Велику Україну! За Велику Україну! @zavelykuukrainu
136 Охват/переглядів 2026-03-08 06:10 Повідомлення №2280
ІНФОРМАЦІЙНИЙ СПРОТИВ (08 березня 2026 р.)Отримали коментар:"Ого! Ви пишете, що повна реалізація демократичних цінностей при демократичній системі влади неможлива (цитую дослівно). А при якій можлива, поясніть?А в Швейцарії, Австрії, демократія?Там олігархи при владі, чи як?Пояснюємо. Демократичних цінностей задекларовано багато. Практично, це звичайні людські цінності, які сформувались в процесі еволюції людства.Нас цікавлять в цьому випадку демократичні цінності в частині участі громадян в управлінні своєю країною.Вважається, що демократія — це не лише голосування раз на кілька років. Це активна участь громадян у прийнятті рішень. Це чесні та регулярні вибори. Контроль за діяльністю чиновників. Так от, все це при демократичній системі влади не діє. Не реалізується. Декларується, але насправді не працює. Бо діє демократична система влади за формулою: гроші – вибори – прихід до влади – повернення грошей з прибутком. Ну так, чесні та регулярні вибори можна зробити. Але вони приводять до влади олігархію. Тобто поєднання влади і бізнесу. Перемогти на виборах може той, хто вкладе багато грошей в виборчу програму. Так, вибори між такими силами можуть бути чесними. Але ж – це "чесне змагання" між олігархічними кланами. Громадяни тут залишаються осторонь. Їм дозволяється лише прийти на вибори та проголосувати за ту чи іншу олігархічну силу. Яка потім прийде до влади й буде грабувати всіх, навіть тих, хто за неї голосував. Чесно? Так, з погляду олігархії чесно. Справедливо? Так, з погляду олігархії справедливо. Але ж це і несправедливо, і нечесно стосовно звичайних людей. Бо вони ніяк не можуть вплинути на владу. Можуть лише раз на п'ять років прийти та вибрати, хто буде їх грабувати. А контроль влади? Це ж також розповідають, що це демократична цінність. Але це звичайна демагогія. Влада на те й влада, щоб її ніхто не контролював. Якщо хтось є, хто може контролювати владу, то він вже є влада, а не ті, кого він контролює. Тобто громадянам розповідають байки, що вони можуть контролювати владу в демократичній системі. Проте це брехня. Не можуть ніколи і ніде, де діє демократична система влади.Чи можна це виправити? Так, можна. Потрібно встановити іншу систему влади. Таку, яка дозволить кожному громадянину брати участь в управлінні країною, якщо він забажає. Яка дозволить прибирати недолугу владу в будь-який момент. Що і забезпечить реальний контроль над владою. Така система є. І називається вона Громадянська республіка, або інша назва – Республікансько-громадянський лад.Переможемо.ЗА ВЕЛИКУ УКРАЇНУ!"Поступ"