Джерело
За Велику Україну! | ІНФОРМАЦІЙНИЙ СПРОТИВ (28 грудня 2025 р.)"Боже, вбережи нас від зебілі...
163 Охват/переглядів
2025-12-28 06:11
Повідомлення №2160
ІНФОРМАЦІЙНИЙ СПРОТИВ (28 грудня 2025 р.)"Боже, вбережи нас від зебілів..." – такий ми побачили коментар. Подібних коментарів багато. А на фоні інформації, що готуються вибори Президента, то їх стає більше.Такі коментарі можуть свідчити про нерозуміння, що відбувається або є провокацією.Питання: Звичайні громадяни, яких більшість, чим керуються, коли йдуть за когось голосувати? Розумом чи емоціями?Правильна відповідь – емоціями!Це може і не подобатись. Нам, наприклад, не подобається. Але це природа людей, суспільства. Це об'єктивні умови, в яких живуть люди. І така поведінка людей нормальна. Так всюди й завжди. Тому звинувачувати звичайних пересічних людей, що приймають рішення емоціями, а не розумом - це те ж саме, що звинувачувати собаку, що не вміє говорити людською мовою. Наступне питання:Що потрібно, щоб реформи в країні відбувалися і відбувалися успішно?Реформи робить виключно влада. А щоб це відбувалося, у влади має бути політична воля та політичний ресурс (підтримка народу).З політичною волею ясно. Це бажання влади долати всі перешкоди та вперто йти шляхом реформ.Політичний ресурс влади (підтримка народу) – це коли народ хоче те, що планує зробити влада.Але в більшості випадків народ не розбирається, що саме влада хоче зробити. Тому в першу чергу політичний ресурс – це просто підтримка влади громадянами. Якщо народ безумовно підтримує владу, то буде підтримувати те, що вона робить. Проте для того, щоб ця підтримка була вищою, то народ має підтримувати не просто владу, а й те, що влада робить чи збирається робити. І підтримка влади, і підтримка тих реформ, які влада хоче зробити – досягається через пропаганду.Якщо влада має політичний ресурс (підтримку народу), але не робить реформ, то вона просто зловживає довірою громадян. Якщо громадяни підтримують владу, довіряють їй, чекають від неї реальних змістовних дій, а влада цього НЕ робить, то вона зраджує свій народ. Як правило, так себе ведуть всі олігархічні сили. В тому, що влада зраджує свій народ винен не народ, а зрадники, тобто влада, яка скористалася народною довірою. І за це має нести покарання.А для того, щоб не потрібно було громадянам думати "вірити" чи "не вірити" владі або претендентам до влади, громадяни мають створювати власні, Громадянські, політичні сили. Тоді й не треба сидіти та чекати чи зрадить в черговий раз олігархія. Тобто звинувачувати громадян можна і потрібно не за те, що невірно проголосували чи комусь повірили. А за те, що не беруть участі в створенні власної Громадянської сили. Поводяться як соціальні дрони.Переможемо.ЗА ВЕЛИКУ УКРАЇНУ!"Поступ"