Джерело
За Велику Україну! | ІНФОРМАЦІЙНИЙ СПРОТИВ(27 грудня 2025 р.)Отримали запитання:Чому у вас ...
147 Охват/переглядів
2025-12-27 07:20
Повідомлення №2159
ІНФОРМАЦІЙНИЙ СПРОТИВ(27 грудня 2025 р.)Отримали запитання:Чому у вас ніде не говориться про главу держави? Які думки за Президента? Чи можливо управляти країною тільки Парламентом?Давайте розберемось.Хто править абсолютно у всіх країнах? Всіх типів. І в усі часи.Хтось скаже, що управлінський апарат, чиновники. Бюрократія. Або скажуть, що править владна мікрогрупа 30-40 людей.Можуть сказати, що згідно з законами керує народ, але це на папері.А якщо народ, то народом хто управляє?ВЛАДА!Всім і завжди керує влада!Країн, де немає влади, яка управляє країною, не існує!Навіть якщо немає держави, а є лише територія, то все одно управління цією територією здійснює якась влада. Влада завжди є там, де живуть люди. Це природа людства.Тепер давайте розбиратись із владою.Ми дійшли висновку, що править влада.Питання: яка влада править, та, що задекларована на якихось паперах чи та, яка реально керує?Відповідь, мабуть, очевидна. Керує всюди влада, яка реально має контроль над процесами. Незалежно від того, формальна ця влада чи ні, передбачена вона Конституцією чи ні.Це означає що потрібно оцінювати ВЛАДУ, а не посади. Бо посади можуть бути наповнені владою, а можуть бути декларативні, можуть бути фіктивні, можуть приховувати реальних діючих осіб, які правлять.Таким чином ми й добралися до відповіді:Ми не оцінюємо окремо Президента, Парламент, судову чи виконавчі гілки влади. Бо все це влада, яка керує Україною. Ми оцінюємо всю владу, а не окремі її частини.Можна додати, що якраз олігархії вигідно, щоб громадяни велися на дурню, яку їм вкладають в голову. Що нібито може бути Президент поганий чи гарний, а Парламент, навпаки. Або що це судова система палки в колеса ставить. Або щось не те із Кабінетом Міністрів чи навпаки. Це все є боротьбою за владу між різними олігархічними угрупуваннями. Довірливі громадяни дуже часто ведуться на ці байки. Це відволікає їх від розуміння справжніх причин проблем і дозволяє олігархії утримувати владу.А тому потрібно створити потужну Громадянську силу яка повинна взяти все в країні під свій контроль і навести порядок.Переможемо.ЗА ВЕЛИКУ УКРАЇНУ!"Поступ"