Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - За Велику Україну!
Додано 14 лип 2024

За Велику Україну!

@zavelykuukrainu
Кількість підписників: 598
Фото: 110
Посилання: 431
Опис:
Канал «За Велику Україну!» є громадянсько-політичним інструментом організації «ПОСТУП». Наша мета – побудувати Велику Україну! Розвиваємо громадянський рух, щоб разом досягнути мети. Зворотній зв'язок @moderationadmin
Джерело

За Велику Україну! | ІНФОРМАЦІЙНИЙ СПРОТИВ (13 квітня)Нижче ми наводимо наш Спротив від 16 ...

Логотип телеграм спільноти - За Велику Україну! За Велику Україну! @zavelykuukrainu
169 Охват/переглядів 2025-04-13 05:11 Повідомлення №1727
ІНФОРМАЦІЙНИЙ СПРОТИВ (13 квітня)Нижче ми наводимо наш Спротив від 16 серпня 2022 року. Скоро три роки вже буде з часу його публікації. Тоді, коли ми це говорили, багато було громадян, які нам казали, що ми дурню говоримо. Що все це не так. Прочитайте. Час все розставляє на свої місця!ІНФОРМАЦІЙНИЙ СПРОТИВ (16 серпня 2022 року)Тиждень тому Держсекретар США Блінкен сказав: «США сподіваються, що ситуацію в Україні буде з часом врегульовано дипломатично. Але поки треба відстоювати її суверенітет».Відразу після цього представники нашої влади почали одностайно в різних інтерв’ю розповідати, що Україна ні на які переговори не піде, поки не отримає тактичні перемоги на фронті. Щоб зробити Росію більш податливою.Але, щоб отримати такі перемоги, потрібна зброя. Яку дають дозовано і виключно в межах оборони. Вже майже два місяці пройшло, як Президент Франції Макрон відкрито сказав про негласну домовленість важкої зброї (танки та літаки) Україні не давати. Як сказав, так і є. Виходить, що «тактичні» перемоги», про які нам кажуть, залежать від Заходу, тобто від США. І вони не збираються поки що нам давати таку зброю. Штатам потрібно, щоб ми поки що повоювали. А потім, як каже Блінкен, «з часом ситуацію буде врегульовано дипломатично».Маємо чергове підтвердження, що США використовують війну задля власних потреб. Від них залежить, як довго ми будемо воювати. Вирішать, що досить воювати, – все, «підемо на переговори». А вирішать, що треба ще трохи «повідстоювати суверенітет», – будемо продовжувати воювати.Маємо факт майже повної втрати Україною незалежності на користь США. У нас навіть грошей нема в бюджеті, навіть не воєнного, а просто на соціальні витрати, якщо США нам ці гроші не підкинуть! Втрата незалежності – це завжди погано. Але тут є і гарне. Залежність, як не крути, - від найбільш передової країни світу. Рано чи пізно ми розбудуємо країну і незалежність поновимо. Залежність від США обумовлена не силою зброї, а їх допомогою. Хоч залежність і є, але важко назвати в таких умовах США ворогом. Бо це не завоювання силою зброї із подальшою окупацією. Поновлення незалежності напряму залежить від того, наскільки Україна швидко буде йти шляхом реформ!Переможемо.ЗА ВЕЛИКУ УКРАЇНУ!"Поступ"