Джерело
За Велику Україну! | ІНФОРМАЦІЙНИЙ СПРОТИВ(12 квітня)Нам поставили питання: чому люди на ви...
176 Охват/переглядів
2025-04-12 03:11
Повідомлення №1726
ІНФОРМАЦІЙНИЙ СПРОТИВ(12 квітня)Нам поставили питання: чому люди на виборах завжди вибирають якихось покидьків чи імпотентних, ні на що не здатних?Розберімося.Нам скажуть, що до списків зазвичай попадають заздалегідь підготовлені (розпіарені) кандидати, в яких були вкладені чималі суми. Потім вони ці кошти відпрацьовують, а потім заробляють прибуток. Нічого особистого, просто такий бізнес.Вірно. Але питання: чи в списки РЕАЛЬНІ претенденти можуть бути тільки такої природи? Чи якісь інші можуть бути?- Так, можуть бути та інші, але цих інших повинні привести інші сили (не олігархічні).- І тут вірно, а якого типу це можуть бути сили? - Уточнимо ми.- Громадянські, військові.- Щодо військових, то якщо військові приходять до влади - то це називається військова хунта. Вони, як правило не роблять ніяких виборів і просто правлять, спираючись на військову силу та підтримку частини народу. Але ж ми кажемо про вибори. Візьмемо, наприклад, ті ж Білорусь чи Росію. Вибори там є. І там. і там ніхто не сумнівався, що мали перемогти саме Путін та Лукашенко. Без особливих фальсифікацій. Бо фальсифікації не потрібні там були. Але чому не були потрібні фальсифікації? Чому вони гарантовано перемогли?- Тому що у них не було реальних конкурентів, тобто ніякої альтернативи крім цих товаришів. Плюс довготривала пропаганда.- Тобто вони були (і є) реальною силою у себе в країні. Вірно?- Вірно.- Йдемо далі. Реальна сила на рівному місці не з'являється. Значить вони цю силу СТВОРЮВАЛИ та продовжують нею опікуватись, щоб ця сила не втрачала сили. Тут теж вірно?- Теж вірно.- І тепер останнє питання. І де тут громадяни?На виборах перемагають реальні сили. Або одна з олігархічних, яка переможе іншу у міжолігархічній боротьбі. Або перемагає авторитарна сила, яка попередньо ліквідує всіх своїх конкурентів. Чи буде хтось з них йти до влади задля того, щоб вирішувати потреби громадян? Навіть дурні зрозуміють що ні! То ж де інтереси громадян? В дупі! Якщо громадяни не брали участь в створенні та розвитку громадянсько-політичної сили, то їх місце - в дупі. Ну, якщо культурніше, то їх інтереси ніхто не представляє. І вони можуть скільки завгодно ходити на вибори. Але це не буде ні на що впливати.Громадянам вкладають в голову ілюзію, що від них на виборах щось залежить. І вони вірять цій ілюзії. Тобто для громадянина є всього два варіанти: або брали участь в розбудові власної громадянської сили, або жалітися на долю і чекати, коли ж, нарешті, доля їм посміхнеться. В більшості випадках, доля їм не посміхається ніколи!Переможемо!ЗА ВЕЛИКУ УКРАЇНУ!"Поступ"