Статистика telegram каналу - @zatyhnokhust
Затишно space Хуст | Схід SOS
Кількість підписників
Середній перегляд на повідомлення
Історія змін лого
Історія змін назви
Історія зміни типу аккаунта
Історія зміни статуса
Стіна канала Затишно space Хуст | Схід SOS - @zatyhnokhust
Ми підібрали для вас 7 кінострічок, що допоможуть створити осінній настрій та зроблять ваш вечір затишним!
✨ Гарного перегляду!
#поради_спеціалісток_Затишноspace
💁♀️Сьогодні розповідаємо про Всеукраїнський конкурс від БФ «Жіночі можливості в Україні» для жінок-підприємиць – виробниць крафтової продукції.
👉🏻Фонд надасть грантову підтримку українським підприємицям та майстриням, які виробляють невеликі обсяги продукції та товарів за авторськими технологіями та рецептурами, з використанням екологічних якісних матеріалів та сировини.
Для кого конкурс?
🍪💍👗🛋️Конкурс проводиться для крафтярок, які ведуть підприємницьку діяльність у таких галузях як: народні ремесла, легка та харчова промисловість, мода, дизайн, виготовлення меблів, ювелірний бізнес тощо.
📄Заявки приймаються від:
👩🏻жінок, які мешкають на території України, окрім тимчасово окупованих територій;
👩🏻🦰жінок, які офіційно зареєстровані як фізична особа-підприємець, і мають діючий бізнес у галузях крафтового виробництва;
👱🏻♀️підприємиць, які не перебувають і не провадять господарську діяльність на тимчасово окупованих територіях;
👩🏼🦱підприємиць, які не мають бізнесових зв’язків та контрактів із Росією;
👩🏼ФОПів, які не мають заборгованості перед бюджетом.
💰Розмір мінігрантів складатиме 50 000, 100 000 та 150 000 гривень в залежності від масштабів виробництва, бізнес-ідеї та запиту заявниці.
Умови проведення конкурсу ⬇️
Прийом заявок проводиться з 18 вересня до 18 жовтня 2024 року.
🔗Для участі у конкурсі заявниця має заповнити аплікаційну форму за посиланням: https://forms.gle/kkA6Z461z4qKAPUm6.
✅ Деталі про конкурс читайте за посиланням
❗️ Зверніть увагу: «Затишно space» Благодійного фонду «Схід SOS» не є організатором цього проєкту. Пост містить ознайомчу інформацію про додаткові можливості, які можуть бути корисні нашим відвідувачкам.
#можливості_Затишноspace
Військовополонені, звільнені з полону та члени їхніх родин мають можливість отримати необхідну допомогу та послуги в момент, коли вони цього найбільше потребують.
💁♀️Детально з інформацією від Міністерства соціальної політики України знайомить соціальна працівниця мережі безпечних просторів Любов Костенко.
Соціальні послуги та допомога доступні і можуть бути активовані на будь-якому етапі:
🔹звільнені з ворожого полону військовослужбовці та цивільні отримують соціальні послуги одразу – в Центрі реінтеграції або закладі охорони здоров’я і потім – після повернення за місцем їх проживання;
👩👧👦членам родин послуги надаються під час полону та після звільнення їхніх рідних.
♻️ Гортайте карусель, щоб більше дізнатися про допомогу.
❤️Найважливіша людина – це ви! Саме себе ви повинні любити найбільше. Ні батьки, ні діти, ні партнери не можуть зайняти це місце. Якщо ви не сповнені любов'ю до себе, вам бракуватиме ресурсу для турботи про інших.
1️⃣ Перша увага – собі, перша турбота – про себе. І це не самолюбство. Згадайте правило першої маски в літаку: спочатку допоможіть собі, а потім – іншим.
❤️💭 Що означає любити себе? Чи легко вам відповісти на це запитання? Полюбивши себе, ви зможете по-справжньому полюбити інших. Це не егоїзм, а важлива істина, що дозволяє жити в гармонії.
🫂 Любов до себе – це усвідомлення власної цінності та значущості.
☝️ Чому ми маємо бути найважливішою людиною у своєму житті, розповідає кейс-менеджерка «Затишно space». Гортайте карусель та дізнавайтеся більше. ➡️
🧘♀️ Уявіть світ, де ваші думки про себе сповнені доброти та прийняття. Де кожен ранок починається з подяки, а вечір – із задоволенням від прожитого дня. Любов до себе – це не лише основа нашого благополуччя, а й ключ до розкриття повного потенціалу!
#поради_спеціалісток_Затишноspace
Про це детально розповідає психологиня Всеукраїнської мережі безпечних просторів «Затишно space».
☝️Пам’ятайте: ваші стосунки з дитиною важливіші за гарні оцінки та охайні зошити!
#поради_спеціалісток_Затишноspace
📑16 листопада 2022 року Верховною Радою України прийнято Закон України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо запобігання та протидії мобінгу (цькуванню)», яким було доповнено Кодекс законів про працю України (далі-КЗпП) рядом статей щодо протидії мобінгу на робочому місці. Так, доповнено КЗпП статтею 2-2 «Заборона мобінгу (цькування) (цькування)», якою внесено поняття «мобінг».
Стаття 2-2 КЗпП встановлює також форми і прояви «мобінгу».
Формами психологічного та економічного тиску, зокрема, є:
👉 створення стосовно працівника напруженої, ворожої, образливої атмосфери (погрози, висміювання, наклепи, зневажливі зауваження, поведінка загрозливого, залякуючого, принизливого характеру та інші способи виведення працівника із психологічної рівноваги);
👉 безпідставне негативне виокремлення працівника з колективу або його ізоляція (не запрошення на зустрічі і наради, в яких працівник, відповідно до локальних нормативних актів та організаційно-розпорядчих актів має брати участь, перешкоджання виконанню ним своєї трудової функції, недопущення працівника на робоче місце, перенесення робочого місця в непристосовані для цього виду роботи місця);
нерівність можливостей для навчання та кар’єрного росту;
👉 нерівна оплата за працю рівної цінності, яка виконується працівниками однакової кваліфікації;
безпідставне позбавлення працівника частини виплат (премій, бонусів та інших заохочень);
необґрунтований нерівномірний розподіл роботодавцем навантаження і завдань між працівниками з однаковою кваліфікацією та продуктивністю праці, які виконують рівноцінну роботу.
🫣Також ще виділяють фізичний мобінг, який проявляється у фізичному насильстві: у вигляді побоїв, лайки, фізичної агресія або загрози фізичними діями. Сексуальний мобінг — непристойні коментарі у вигляді: сексуальних зауважень, жартів або коментарів, які є образливими або непристойними.
🙅🏼♀️Непристойні пропозиції — наполягання на стосунках або сексуальні пропозиції в обмін на підвищення, підтримку або інші вигоди тощо.
🧑🏼⚖️Вчинення мобінгу (цькування) заборонено, а за його вчинення передбачена адміністративна відповідальність та обов`язок відшкодувати потерпілій особі як матеріальну, так і моральну шкоду.
#поради_спеціалісток_Затишноspace
у 1968 році вчені Джордж Ленд і Бет Джарман провели цікавий експеримент: вони розробили тест на креативність, який був запропонований дітям віком 3-5 років; кожні 5 років ці діти мали повторювати цей тест. Результати показали, що в молодшому віці найвищий показник склав 98%, в 10 років кількість творчих особистостей серед дітей знизилася на 30%, у підлітковому віці лише 12% дітей зберегли свою обдарованість.
⁉️ У чому користь творчих занять?
Педагогиня простору «Затишно space» підготувала корисні поради та способи заохочення дітей займатись творчістю.
➡️ Гортайте карусель, щоб дізнатися про них більше.
☝️ Але пам'ятайте, деяким дітлахам не потрібно створювати особливі умови для творчості. Найкращим подарунком для них буде відсутність заборон та обмежень. До прикладу, подбайте про безпеку, позначивиши для юного митця окреме місце, де може малювати чи ліпити, не пошкодивши меблі чи ремонт. А найкраще надихає підтримка та схвалення досягнутих результатів!
🤗 Тому не соромтеся хвалити за творчі досягнення ваших дітей та будьте поруч на шляху їх становлення.
#поради_спеціалісток_Затишноspace
☑️ Передали дрова жителям прифронту та обігрівачі для шелтерів вартістю понад 5 300 000 гривень.
☑️ Скерували понад 3 000 000 гривень на гаряче харчування для евакуйованих.
☑️ Передали 1 183 одиниці техніки та необхідних речей на суму понад 1 325 000 гривень на облаштування укриттів прифронтових закладів освіти.
☑️ Надали понад 3 500 правових послуг у прифронті протягом травня-червня.
☑️ Передали рятувальникам Донеччини 15 засобів для радіолокаційної боротьби вартістю 261 000 гривень.
☑️ Взяли участь у засіданні Тимчасової спеціальної комісії ВРУ з питань захисту майнових і немайнових прав ВПО.
☑️ Провели 30 зустрічей у межах проєкту «Освітні посиденьки» та обʼєднали педагогів у Запоріжжі, Харкові та Одесі.
☑️ Провели другу зміну літнього табору «Ізі кемп» на Закарпатті для 50 дітей із Запорізької області, а також дводенний табір для 21 тінейджерів у Черкасах.
📍 Нагадаємо, від 2014 року Благодійний фонд «Схід SOS» всебічно допомагає постраждалим від російської агресії. Команда сприяє затвердженню цінностей прав людини, займається евакуацією жителів прифронту, передає благодійну допомогу, ремонтує шелтери та центри для ВПО, відновлює пошкоджене внаслідок війни житло, надає психосоціальну та юридичну підтримку, документує воєнні злочини представників рф, розвиває сферу освіти в Україні та реалізує діяльність всеукраїнської мережі «Затишно space».
🫂 Підтримайте нас донатом, допомагаємо разом!
МоноБанка або реквізити:
Одержувач: БО «БФ «Схід-СОС»
Код ЄДРПОУ: 39764400
IBAN: UA893005280000026007455028483
Призначення платежу: Благодійний внесок
PayPal: info@east-sos.org
Вони наповнюють дітей відчуттям мети та досягнення.
👧🏼Наголошуючи на важливості цих обов’язків, батьки не лише допомагають своїм дітям зрозуміти особливості повсякденного життя, але й прищеплюють їм глибоку вдячність за спільні зусилля. З часом цей досвід формує дітей у вдумливих дорослих, готових взяти на себе ширшу відповідальність суспільства та громади.
🙋🏼♀️Педагогиня мережі безпечних просторів «Затишно space» підготувала список домашніх обов’язків для дітей, що відповідають їхньому віку.
👩👧👦Домашні обов’язки потрібні для того, щоб навчити дитину основних навичок, що будуть корисні їй у дорослому житті. Розвиток цих навичок додасть дитині впевненості у майбутньому. Тож, допоможіть дитині в цьому та готуйте до самостійного життя поступово.
#поради_спеціалісток_Затишноspace
Команда БФ «Схід SOS» про любов до котиків😛
Незмінним талісманом Благодійного фонду «Схід SOS» є пес-евакуаійник Федір, але сьогодні Всесвітній день кішок, тож ми зізнаватимемося в обожнюванні саме цим пухнастим муркотунчикам. Крім фотографій котиків, ми хочемо поговорити про дещо важливе.
Війна негативно впливає не лише на людей, а й на тварин. Вони опиняються в небезпеці, втрачають домівки, можуть травмуватися, зникнути чи загинути. Багато тварин через страх і стрес опиняються на вулицях, де стикаються з голодом, холодом, хворобами та агресією з боку інших тварин або людей.
🥹 Ми раді усвідомлювати, що більшість людей намагаються забирати з собою улюбленців під час евакуації, бо спостерігаємо це на власні очі. Бригади фонду допомагають котикам разом з їхніми власниками виїхати з небезпечних територій, аби вони мали можливість знов відчути безпеку, як-от коли ми врятували 26 котів із Берислава. Ми робимо все можливе, бо знаємо – тварини так само відчувають стрес і тривогу, тож часто складно переносять шлях до безпечного місця. Їм потрібна наша турбота.
Крім того, БФ «Схід SOS» надає благодійну допомогу притулкам. Разом із ІТ-компанією «Grammarly» ми допомогли 38 котикам, які постраждали після підриву окупантами ГЕС. Тваринок прихистив і лікував притулок «Вау Пау» у Львові. Для комфортного перебування та швидшого одужання ми закупили ліки, корм, клітки та наповнювачі на суму понад 61 000 гривень.
Всесвітній день кішок – чудова нагода звернути увагу на долі істот, які залежать від нас. Підтримайте сьогодні притулок донатом, відвідайте безхатніх котів, погодуйте мурчиків у дворі чи поділіться цією публікацією з іншими.