Логотип телеграм спільноти - Сергій Притула
Посилання на канал: https://t.me/serhiyprytula Мій фейсбук - https://www.facebook.com/serhiyprytula/ Інстаграм - https://www.instagram.com/siriy_ua/ Youtube - https://www.youtube.com/prytula БАЗА МОНО - https://base.monobank.ua/89gMbvnkrTu7sR
Логотип телеграм спільноти - ББС Небесна Кара 54 ОМБр
Офіційний канал Батальйону Безпілотних Систем Небесна Кара, 54 ОМБр Наше гасло: "Зло - має бути покарано! Ворог - має бути знищений!" Приєднуйтесь до нас, підримуйте нас! Більше донатів - більше контенту! Дякуємо! Зворотній зв'язок: bbcnk54@gmail.com
Логотип телеграм спільноти - Bitcoin, інвестування, гроші - Лінивий CRYPTO інвестор
Підписуйся на канал Frontend Shinobi, щоб отримувати найсвіжіші техніки, поради та інструменти для веб-розробників. Хочеш бути в тренді? Хочеш створювати стильні сайти та веб-додатки? Тоді тобі точно сюди!
Логотип телеграм спільноти - STERNENKO
Допомога ЗСУ https://www.sternenkofund.org/donate 🫶🏻Фонд @sternenkofund ❗️Нікому не пишу, не прошу гроші, поповнити рахунок чи щось купити. Усі збори на армію публічні. Російська мова у коментах заборонена.

Статистика telegram каналу - @zarajskyblog

Логотип телеграм спільноти - Блог Олександра Зарайського 2024-07-14

Блог Олександра Зарайського

Кількість підписників:
278
Фото:
21 
Відео:
 
Посилання:
55 
Категорія:
Книги
Опис:
Фото, подорожі, відгуки про книги, а також про все гарне та про погане.

Кількість підписників

День: 0
Тиждень: 0
Місяць: 0
Всього:
278

Історія змін лого

Поки що змін не зафіксовано

Історія змін назви

Поки що змін не зафіксовано

Історія зміни типу аккаунта

Поки що змін не зафіксовано

Історія зміни статуса

Офіційно не підтверджена
2024-07-14

Стіна канала Блог Олександра Зарайського - @zarajskyblog

Хмельницький. 2023 рік.
Вулиця Проскурівська ("Стометрівка").

82
25-04-02 18:26

Хмельницький. 2023 рік.
Вулиця Проскурівська (біля кінотеатру імені Т. Г. Шевченка).

145
25-03-30 12:25
Вайб 90-х
Сьогодні, нарешті, скуштував хот-доги у культову хмельницькому закладі 😂 Не пройшло і 3 роки....
Ця ходдожна знаходиться у самому центрі міста і там майже завжди стоїть черга. 🙃 У них там щось близько 20 видів тих хот-догів, але я дуже хотів "як колись в 90х на Барабані" 🙂😇 тож обрав самий простий варіант без будь-яких наворотів.
Що я можу сказати...
Ну попадання в цю класику десь на 80%. Розпарена булка, розпарені 2 сосиски. Морква по корейські та квашена капустка. Кетчуп та майонез.
Із "чужого" бурячок.
Ну і тої, моркви та капусти мало б бути більше. 😂
Не знаю як їх інші хот-доги, а цей прям нагадав мою молодість. ❤️
155
25-03-29 16:58

Зайшов на сайт КСД, щоб купити одненьку "Зелену милю" Кінга.
Побачив знижки. Далі все як в тумані. Сьогодні кур'єр приніс ось це....
КСД, встановіть мені обмеження, бо я вже не знаю, що з цим робити! 😂
Насправді, свого часу, я придбав все, що із творчості Кінга публікувало російське видавництво АСТ.
Але на сьогодні мені огидно читати російською.Тож я пішов дуже радикальним шляхом. Якщо можна російськомовні видання улюблених авторів замінити україномовними, я намагаюся це зробити....

269
25-02-01 18:32
«Вбивчі письменники»
Зараз немає часу читати, але я побачив у видавництва «Уроборос» цю книжку й не зміг встояти.
«Вбивчі письменники» – це збірка із 24 історій про письменників, які стали вбивцями. З усіма подробицями їх кримінальних справ. 😱
До речі, серед них є й український письменник Андрій Головко. Про його існування я, щиро кажучи, досі навіть не знав. Бо він передусім був не українським, а, як на мій погляд, радянським письменником. Тим більше мене здивував той факт, що, попри його комуністичне минуле та скоєний злочин, у Києві досі є бібліотека та вулиця, названі на його честь. 🤬
На жаль, книжку я ще не читав, але хочу добратися до неї якомога скоріше, бо вона вкрай якісно видана і її просто приємно тримати в руках.
А ще вона товстезна!
Я б навіть сказав, що неочікувано товстезна як для книжки із 500 сторінок. А все через папір, на якому вона надрукована 😉😊
Відразу згадав, як якась російськомовна громадянка України у своєму інстаграмчику жалілася, що «українські книжки неякісні, бо видані на жовтому папері, як за радянських часів». Знало б це дурне, яких грошей коштує цей «жовтий» сучасний папір! 😂
Сподіваюся, що можливість почитати цю книжку в мене з'явиться раніше, ніж я остаточно вийду на пенсію.
Ну і той – якщо вам подобається тру-крайм, раджу поспішити на сайт «Уробороса» за «Вбивчими письменниками», бо їх там залишилося вже не так і багато.
P.S. До речі, дизайнив цю книжку Володимир Завгородній, тож ви зможете оцінити його роботу не тільки по заставках до моїх відео про податки. 😇😂
Зображення до поточного посту у каналі "Блог Олександра Зарайського" - @zarajskyblog
308
25-01-24 09:52
«Кораліна» – Ніл Ґейман.
(видавництво Видавнича група КМ-БУКС)
Повість Ніла Ґеймана «Кораліна» – один із небагатьох творів, що налякав мене аж до внутрішніх дрижаків. І це при тому, що автор писав цю книжку для своїх дітей!
Гарний татусь, із добрими казочками, угу… 😂
Весь час, поки я її читав, мене переслідувало якесь дежавю. Постійно було відчуття, що я десь уже щось таке схоже читав чи дивився. Це як останні звуки відлуння якоїсь пісні видаються знайомими, дуже знайомими, але ти не можеш пригадати, що це за пісня та де й коли ти її чув.
І відразу виникає купа асоціацій і з «класичними» народними казками, і з творами Льюїса Керрола, і з «Хроніками Нарнії» Клайва Стейплза Льюїса та «Чарівником країни Оз» Лімана-Френка Баума, і ще багато з чим.
Таке враження, що Ґейман узяв потрошку з усіх казок і пригодницьких оповідок, які тільки існували, й замішав із них власний коктейль, створивши казку, яка здатна налякати навіть дорослого. Ну а дитину чи навіть підлітка ця повість здатна зачарувати й нажахати чи не до смерті.
Дівчинка Кораліна переїжджає разом із батьками в новий будинок. Новий він для їхньої сім’ї, а сам собою будинок дуже старий, тож їхніми сусідами стають люди похилого віку. Вони трошки дивакуваті, але цілком позитивні.
Батьки Кораліни дуже зайняті своїми дорослими справами й не приділяють дочці достатньої уваги, що її дуже засмучує. Кораліна вважає, що її батьки нудні й що вони її не розуміють, тож постійно шукає собі якісь пригоди, щоб хоч трохи розважитися.
Але одна із таких пригод заводить її надто далеко. Відчинивши двері, які в жодному разі не можна було чіпати, вона потрапляє в інший світ, який є віддзеркаленням нашого.
В цьому іншому світі є і її інша мама й інший тато – у них ґудзики замість очей, але вони ставляться до Кораліни з більшою увагою і приділяють їй більше часу, ніж справжні мата й тато. Дівчинка зачарована цим новим світом.
Аж раптом вона дізнається, що має залишитись у цьому світі назавжди й більше ніколи не побачить своїх справжніх маму й тата, й у неї теж тепер будуть ґудзики замість очей.
Тож тепер Кораліні потрібно придумати, як перемогти злу відьму, яка прикидається її мамою, та знайти шлях додому у справжній світ.
Моя оцінка 10/10.
Зображення до поточного посту у каналі "Блог Олександра Зарайського" - @zarajskyblog
394
24-10-04 18:16
«Палітурник» – Бріджит Коллінз.
(видавництво КСД)
… Чи хотіли б ви позбутися якось своїх спогадів – про якісь події чи про свої вчинки?... Я, напевно, ні. Я скоріш жалкую за тим, що не зробив, ніж за якимись вчинками чи щодо подій із мого життя…
Емметт Фрамер живе у світі, де у простих людей книги вважаються чимось капець яким поганим, а палітурники, які їх оправляють, для них щось на кшталт чаклунів і відьом.
Але доля повернулася так, що син простого фермера тепер має стати підмайстром старої палітурниці та навчатися ремесла, про яке ніколи навіть і не думав. У якийсь момент він дізнається, чим насправді є палітурництво, і це викликає у нього гостре неприйняття та протест.
Проте у нього немає вибору, бо палітурництво – це не те, чого можна навчитися, а дар, якого не можна позбутися. Дар, який дозволяє допомагати іншим людям. Дар, який інші палітурники перетворили на джерело наживи та влади над людьми.
На жаль, усе закінчується так, як і починалося – вкрай неочікувано.
Стара палітурниця, яка мала стати його вчителькою, помирає, а Емметт Фрамер стає підмайстром того, хто бачить у цій професії тільки наживу та грабує бібліотеку старої палітурниці, коли її тіло ще навіть не охололо.
Дуже скоро Емметт дізнається, що серед тих книг, що бути в бібліотеці старої, була і книга з його ім’ям…
Я пишу цей відгук, щойно закривши останню сторінку «Палітурника» авторства Бріджит Коллінз. І навіть не знаю, що про неї сказати. Її початок інтригує, а далі… Хлопець живе своє життя, яке складається для нього вкрай дивно та несподівано. Й емоції та відчуття, які намагається передати авторка, теж такі. Я, наприклад, не зміг би писати на півсторінки, як пахне болото чи ліс, а от головний герой усе це відчуває.
Якщо, читаючи офіційну анотацію до «Палітурника», ви очікували прочитати чергову фентезі, боюсь, ви будете розчаровані. Бо ця книжка взагалі не про магію чи пригоди – вона про почуття. Почуття двох людей, які свого часу вирішили зробити так, аби перестати про них пам’ятати… Однак усе склалося не так, як гадалося…
Для авторки книги палітурництво й усе, що з ним пов’язано – це лише форзац, у який вона оправила свою розповідь про кохання та внутрішню трагедію двох людей.
На жаль, як на мій погляд, вона зробила це вкрай грубо. Книжка з гарним початком, цікавою ідеєю, але вкрай простим закінченням.
І це при тому, що сама ідея та сюжет заслуговували на цілу серію книг. Можливо, вона дасть початок серії фанфіків, чиї автори будуть талановитіші за авторку оригіналу.
Однак особисто я дещо розчарований. Прочитавши початок книжки, я очікував чогось більшого, враховуючи динаміку та стиль, у якому він був написаний.
Моя оцінка 6/10.
Зображення до поточного посту у каналі "Блог Олександра Зарайського" - @zarajskyblog
297
24-09-28 14:22
«Що впало, те пропало» – Стівен Кінг
(видавництво КСД)
«Що впало, те пропало» – друга книга авторства Стівена Кінга про детектива Білла Годжеса, який вийшов на пенсію і тепер працює сам на себе.
Чесно кажучи та забігаючи наперед, як на мій особистий погляд, Стівену Кінгу варто було зупинитися на найпершій книжці про Годжеса, не намагаючись перетворити її на серію. Але про все по черзі.
І перше, про що варто сказати, – це те, що тим, хто, читаючи «Містера Мерседеса», закохався в харизму Білла Годжеса, не варто очікувати на його появу на перших сторінках «Що впало, те пропало», бо ця книжка (сюрприз!!!) загалом не про нього 🙃
Тож Білл Годжес разом зі своєю командою з’явиться тільки на останніх сторінках цього твору – і лише для того, щоб урятувати дупцю головного героя із тієї пекельної пастки, в яку він разом із нею втрапив 😉
Другий момент, до якого потрібно бути готовим, – це…
Я думаю, всі поціновувачі творчості Кінга давно вже звикли, що він «довго запрягає», перш ніж перейти, власне, до основних подій твору. Але особисто мені вкрай важко пригадати якийсь із його творів, де б він «запрягав» так довго, як у «Що впало, те пропало». Ба більше, вже в середині книжки він знову і знову повертається до якихось давніх подій, в описі яких особисто я, чесно кажучи, не бачу ніякого сенсу.
Загалом склалося таке враження: в автора був тільки основний сюжет розміром із таке собі оповідання чи новелу, а потім його взяли й терміново «прокачали» до обсягів роману 😢
Але ось це ядро, навкруги якого навернули зайвої мішури, – це і є той Стівен Кінг, до якого ми всі звикли. 😊
Продершись через терни зайвої, як на мене, оповіді, ти далі вже не можеш відірватися, а нові спроби автора поринули в минуле просто прогортаєш, бо тобі цікаво не що було і що відчували герої колись (із цим насправді все давно зрозуміло), а що буде з ними далі.
При цьому сам собою цей сюжет, я сказав би, навіть класичний. Такий собі «Острів скарбів» Стівенсона, тільки в сучасних умовах і не посеред океану, а в Америці.
Скоївши злочин, маніяк потрапляє за ґрати, але встигає сховати те, заради чого він, власне, і пішов на цей злочин.
Через багато років заховану скриню знаходить підліток. Вона повна грошей, але не вони в ній головні, а те, заради чого і було скоєно цей злочин. Сім’я цього підлітка переживає не найкращі часи. Його батько випиває, через що втрачає роботу, і грошей на життя катастрофічно не вистачає. Через пияцтво та відсутність грошей батьки підлітка часто сваряться, і йому здається, що все в них іде до розлучення.
Аж раптом їм на пошту щомісяця починає надходити конверт із грошима – і так триває багато років. У сім’ї все нормалізується, а наш головний герой починає захоплюватися літературою, зокрема творчістю одного із класиків американської літератури, якого було вбито багато років тому…
Але стається непередбачуване. Вбивця, який отримав за скоєний злочин довічне, виходить на свободу, бо зміг переконати комісію із дострокових звільнень, що він цілком адекватний і безпечний для суспільства.
Цього ніхто не очікував.
Однак тепер маніяк на свободі та хоче повернути собі свою скриню, яку закопав багато років тому, й нарешті насолодитися тим, заради чого пішов на злочин і відсидів за ґратами купу років.
Ну а не знайшовши свій закопаний скарб, він відкриває полювання на того, хто ним тепер володіє…
Моя оцінка 7/10.
Зображення до поточного посту у каналі "Блог Олександра Зарайського" - @zarajskyblog
281
24-09-11 13:38
Як виглядає "Залізне полум'я" Ребекки Яррос в США.
Жива фотка від мого друга який там живе.
Мені здається що українське видання виглядає солідніше і точно товстіше ніж американське 😂
Окремо, що зацікавило особисто мене, це те що ціна там десь така ж як і тут :))
Але як на мене у КСД вона виглядає краще чим її американський варіант.
Зображення до поточного посту у каналі "Блог Олександра Зарайського" - @zarajskyblog
351
24-07-09 19:06