Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - #залізні_зміни
Додано 21 вер 2021

#залізні_зміни

@zalizni_zminy
Кількість підписників: 4 594
Фото: 1,890
Відео: 416
Посилання: 271
Опис:
Канал Олександра Камишіна. Ідеї та пропозиції: t.me/zaliznyi_bot
Джерело

#залізні_зміни | Сьогодні Рада проголосувала за моє призначення на посаду міністра стра...

Логотип телеграм спільноти - #залізні_зміни #залізні_зміни @zalizni_zminy
11 200 Охват/переглядів 2023-03-21 21:29 Повідомлення №1220
Сьогодні Рада проголосувала за моє призначення на посаду міністра стратегічної промисловості.312 голосів за, 2 утрималось, 0 проти. Вдячний депутатам за високий рівень довіри.Це міністерство опікується УкрОборонПромом та іншими підприємствами ВПК (Військово-Промислового Комплексу). На другому році війни актуальність власного виробництва боєприпасів та озброєння є критично важливою.Вдячний за довіру Президенту, Голові ОП, Прем’єру, депутатам.Сьогодні ж прийняв участь в першому засіданні Уряду. Де ми прийняли важливе рішення про корпоратизацію УкрОборонПрому. А ще звільнили мене з посади голови правління Укрзалізниці :) та призначили головою правління Євгена Лященко.Так закінчилась моя історія на залізниці, завтра в мене останній день.588 днів, із яких 392 дні війни. По результатах 2022 року звітував публічно. Січень-лютий були для залізниці хорошими: вантажні перевезення росли, пасажирські поїзди показали історично найкращі цифри по вчасності, а по фінансах обидва місяці ми закінчили з прибутками. Так що залізницю залишаю зі спокійним серцем, в доброму стані, і з найкращою в країні #залізною_командою!Вдячний за те, що в свій час повірив Віце-Прем’єру Кубракову. За честь було працювати з найсміливішою в країні Наглядовою Радою (згадайте хоча б нашу поїздку в Херсон) та найпотужнішою в країні #залізною_командою. Дякую всім залізничникам, які показали всій країні, що таке справжня #залізність. #залізні_зміни продовжаться на залізниці, але почнуться тепер і в МінСтратПромі :)