Статистика telegram каналу - @zalizni_zminy

#залізні_зміни в МінСтратегПромі

Subscribers: 5606
Photos: 1190  Videos: 224  Links: 161 
Канал Міністра стратегічних галузей промисловості Олександра Камишіна. Ідеї та пропозиції: t.me/zaliznyi_bot
2021-09-21

Кількість підписників

Історія змін лого

2023-04-30
2023-04-27
2023-01-30

Історія змін назви

#залізні_зміни в МінСтратегПромі
2023-03-25
#залізні_зміни в МінСтратПромі
2023-03-23
#залізні_зміни
2022-05-24

Історія зміни типу аккаунта

Поки що змін не зафіксовано

Історія зміни статуса

Офіційно не підтверджена
2022-05-25
Для мене команда - це головне. Коли збирається крута команда - всі задачі стають по плечу.

Нам вдалось на залізниці в великій мірі тому що була крута команда, #залізна_команда.

Тепер збираю круту команду в оборонці. Теж залізну, ясне діло :)

Ганна Гвоздяр доєдналась до команди МінСтратегПрому недавно, але вже точно частина нашої #залізної_команди :)

Послухайте що Ганна розказала Радіо Свобода про свої напрямки - дрони, медеваки, техніку для розмінування.
Київ. Дарницький район. Гімназія #62.

+1 #залізне_укриття.

Цікаве тим що в ньому є орендатор - дитяча спортивна секція «Сьогун». Кожного дня до 100 діток займаються в укритті єдиноборствами. А ще ця секція співфінансувала ремонт в укритті.

Вкотре переконуюсь що приведення укриття в належний стан - це результат правильного підходу до діла і організації процесу. Тоді і гроші знаходяться і робота робиться.

+710 діток навчатимуться в безпеці!

#працюємо_далі!
Італія – наш стратегічний партнер, який підтримує Україну з перших днів повномасштабного вторгнення, зберігаючи свою позицію й наміри до сьогодні. І ми отримали чергове цьому підтвердження.

Зустрівся з заступником Міністра оборони Генерал-лейтенантом Люціано Портолано, представниками уряду та провідними італійськими виробниками в різних секторах ОПК.

П’ять із них долучилися до Альянсу оборонних індустрій: Leonardo S.p.A., Fincantieri, Elettronica, Iveco Defense Vehicles та FAE Group S.p.A. Тепер він налічує 74 компанії з понад 20 країн світу.

Домовились об’єднати зусилля в розвитку авіаційної галузі й захисту повітряного простору, розмінуванні, виробництві автомобілів та технологіях. Щодо останнього – італійські науковці доєднаються до роботи, яку ведуть наші розробники, щоб досягти потрібних нам результатів якнайшвидше.

Дякую партнерам за підтримку й стійку незмінну позицію. Збудуємо #Арсенал_вільного_світу разом!
Київщина. Фастівський район. Село Новосілки. Ліцей “Ерудит”. Привели в належний стан одне з найбільших протирадіаційних укриттів Київської області – понад 1 000 квадратних метрів площею, розраховане воно майже на 600 чоловік.

Хороший приклад командної роботи: дві третини профінансовано з державного бюджету, третина – місцевий бюджет.

Для громади це важливий обʼєкт - єдина школа громади отримала укриття. До цього офлайн навчались тільки дітки з молодшої школи. Під час тривоги укривались в коридорах, як кажуть за правилом двох стін. Тепер вся школа вчиться офлайн, хоч і в дві зміни. Але безпечно.

До речі, підмітили в цьому укритті один корисний елемент - система радіосповіщення, що працює прямо з укриття на всю школу. Черговий може прямо із укриття по радіозвʼязку зробити оголошення на всю школу. Вчителі кажуть, що це дуже корисний інструмент, що допомагає організовано заводити і виводити дітей в укриття. Поширимо досвід на інші укриття.

+1 #залізне_укриття. Працюємо далі.
Примарна поезія.

Арт-проект іспанця Пабло Вальбуени та української команди dont Take Fake. Як продовження проекту «Модуль Тимчасовості».

Три монументи в центрі Києва заговорили голосами 11-ти сучасних українських поетів.

Це і є Україна 2.0.

Завтра третій і останній день. Не пропустіть.
Сьогодні працювали в Дніпрі.

Темпи нарощування фонду захисних споруд цивільного захисту в області гарні, видно, що органи місцевого самоврядування розуміють пріоритетність завдання.

Фронт зовсім недалеко, деякі громади знаходяться під постійною загрозою, тож тут можна зустріти модульні укриття частіше, ніж в центральних регіонах країни.

Тут ми зустріли модульне укриття із заглибленням в закладах освіти. Це дійсно круте рішення, яке дозволяє швидко організувати безпечний простір для дітей. Окрім цього, ми побували в укритті-домі Пса Патрона. Радію, коли для дітей облаштовують укриття, в яких вони відчувають мінімум стресу.

В області фонд захисних споруд цивільного захисту налічує 3444 укриття. До кінця року мають привести до ладу ще 418 укриттів на загальну суму 465 млн грн. На 214 об’єктах роботи вже завершені, витрачено понад 119 млн грн.

Також йде активне облаштування захисних споруд у закладах освіти. Всього у садочках, школах та вищих навчальних закладах 1006 укриттів. Встановлено 19 модульних укриттів, проведено реконструкцію на 49 обʼєктах, ще на 24 тривають роботи.

Безперешкодний доступ до укриття=збережене життя. В Дніпрі та області всі обʼєкти, які встигли зустріти на шляху були відчиненими.

Результати позитивні, але попереду ще дуже багато роботи, адже наша основна мета це якомога більше #залізних_укриттів.
623 день Великої Війни. Оборонка починає працювати за графіком.

Вдячний Верховній Раді за голосування по законопроекту 10037 «про військовий ПДФО».

Під час війни максимум ресурсів має виділятися на оборону - це факт, сперечатися з яким було би дивно. Виготовляти якнайбільше зброї в Україні - це наша стратегічна ціль. Як нещодавно сказав мій Президент, усі ресурси треба направляти на те, щоб Україна стала сильнішою.

- додаткові 13 млрд грн на закупівлю артилерійських систем ще в 2023 році
- додаткові 13 млрд грн на закупівлю дронів ще в 2023 році
- 43+ млрд грн на закупівлю дронів в 2024 році
- 43+ млрд грн на розширення виробничих спроможностей в 2024 році

В результаті маємо додаткові 112 млрд грн, левова частка яких працюватиме на розвиток саме української оборонки. Бо ми вже почали виробляти і дрони в належній кількості, і артилерійські системи.

Дякую за довіру!
Оновили наш портал «Залізне укриття». Що зʼявилось:

📌актуалізували загальну кількість укриттів (на основі даних, які отримуємо від ДСНС кількість захисних споруд зменшилась);
📌додали інтерактивну мапу для зручного пошуку;
📌відокремили всю інформацію по регіонах;
📌доповнили сайт Нормативно-правовими актами та ДБН;
📌розмістили посилання на рекомендації від МОН України «Моя Фортеця» (для облаштування безпечного та комфортного простору в закладах освіти).

Ми також продовжуємо роботу над додаванням адресних даних для кожної області.

Наша мета - забезпечити максимальну інформованість і зростання кількості #залізних_укриттів.
Зайшов в нову книгарню «Видавництва Старого Лева», що відкрилась на Михайлівській вчора.

І перша ж книжка, яка попала на очі - «Ми з України - історії про людей, якими захоплюється світ». І відкриваю якраз на розвороті про Михайла Янгеля, розробника ракетної зброї.

Наша суперсила - не тільки #сміливість і #залізність. #інженерність - теж наша суперсила. У нас талановиті інженери, конструктори, промисловці.

Найближчі десятиліття - час можливостей для інженерів в оборонці. Можливостей примінити свої таланти в модернізації існуючих та розробці нових зразків озброєння.

#все_буде_добре!
Der Luftschutzbunker.

Так німецькою буде «укриття». Вивчив нове слово сьогодні.

Є в Києві спеціалізована школа 149, з поглибленим вивченням німецької мови.

От в укритті цієї школи підписав сьогодні Меморандум про спрівпрацю з БФ «Допоможемо разом» Андрія Богданця та Анною Пуртовою.

Ця команда привела в належний стан вже 32 укриття по всій Україні. Тепер ще одне укриття стане #залізним вже до кінця цього року. А це значить що ще 540 діток отримають змогу вчитись безпечно.

#працюємо_далі!
Сьогодні працюємо у прифронтовому Херсоні.

Майже рік тому у місто зайшли українські захисники, проте регіон залишається під постійною загрозою. Навіть сьогодні ворог застосував БпЛА, постраждали люди. Тут ще гостріше стоїть питання укриттів — йдуть активні роботи з облаштування захисних споруд та нарощення їх кількості.

Херсон — чудовий приклад того, як органи місцевого самоврядування користуються можливістю самостійно приймати рішення щодо модульних укриттів. Зараз 146 таких споруд можна зустріти по всьому місту.

Освітній тут процес повністю дистанційний, адже місто знаходиться близько до лінії фронту. Разом з тим, у міських закладах освіти є 38 підвальних приміщень, які можуть використовуватись як укриття: там є вода, стільці та лави. Для облаштування залучаються кошти благодійних фондів, міського бюджету та субвенції, а в ремонті допомагають навіть наші військові.

В умовах постійних обстрілів заклади охорони здоров’я прилаштувалися працювати в укриттях. До прикладу, у Херсонській обласній клінічній лікарні в захисній споруді створено всі умови для надання медичної допомоги: розгорнуто 2 операційних столи та 5 хірургічних ліжок. Реанімаційні ліжка повністю оснащені дихальною та слідкуючою апаратурою. Бомбосховище може вмістити 150-200 осіб пацієнтів та персоналу закладу.

В Херсонському регіональному онкологічному центрі укриття розраховано на 800 осіб, з них – до 50 лежачих. Також тут облаштована операційна. До укриття проведено дротовий Інтернет-зв’язок, працює система «Старлінк».

Те, що приємно вразило — автоматичні замки в багатьох укриттях, вважаю, інші міста мають брати приклад та активніше користуватися подібними системами.

Херсонці — неймовірні люди, до ремонтних робіт долучаються навіть в таких небезпечних умовах. Працюємо далі, щоб укриття по всій країні були #залізними. Та нагадуємо: не ігноруйте тривоги та спускайтесь у сховища під час загрози.
На Рівненщині працює міністр з питань стратегічних галузей промисловості України Олександр Камишін.

📍 Провели спільну нараду у Рівненській ОДА. Одна з ключових тем - обладнання укриттів.

ℹ️ Нагадаю, в області є 129 сховищ, 1551 протирадіаційне укриття, 564 найпростіших сховищ та 6 споруд подвійного призначення.

☝️ Робота з облаштування сховищ триває. Територіальними громадами області вже надана інформація на розроблення проєктно-кошторисної документації на будівництво та капремонт ще 39 укриттів.

✔️ Загалом на Рівненщині організоване укриття для 835 тисяч осіб, що становить 73% населення області.
Український дрон-розміновувач ST1 — тестуємо нові технології з Brave1.

ST1 — автономний дрон для пошуку мін. Він обладнаний котушкою індуктивності та сенсорами, які дають змогу облітати перешкоди на низькій висоті. Також на борту — потужний мікрокомп’ютер, який обробляє дані та передає їх саперам у режимі реального часу.

У середньому ST1 працює в 4 рази швидше за людину. Це значно прискорить процес розмінування українських територій та зробить його безпечнішим. Наприклад, сапери ДСНС, ЗСУ, Нацполіції зможуть з безпечного місця керувати дроном та шукати міни.

На фото — готовий експериментальний зразок, який розробники активно тестують у польових умовах. Команда збирає фідбек, працює над удосконаленням і готується до масштабування виробництва.

Технології та інновації — ключ до нашої перемоги й післявоєнного відновлення. Долучайтеся до defense-tech кластера Brave1 та перетворюйте Україну на лідера в оборонній галузі.
Повертаюсь із відрядження. Ясне діло, потягом, Хелм-Київ.

Дозволив собі guilty pleasure - дивлюся новий сезон «Мільярдів». І якось воно наклалось на враження від трьох індустріальних європейських форумів, на кожному з яких говорили про нарощування виробництва озброєння і боєприпасів.

Після першої ж серії нового сезону «Мільярдів» ці враження сплелися в такий висновок: якщо тоді, на початку вторгнення, Акс допомагав завозити в Україну Джавеліни, то зараз він би точно проінвестував у виробництво Стугни :)

І не через політичні дивіденди, а з суто бізнесових мотивів - українська оборонка стає привабливим бізнесом.

Ukrainian defense industry is the new black.
Робот-камікадзе для Сил оборони — нова технологія від розробників Brave1.

Ratel S — наземний робот від українських розробників. Бійці використовують його як мобільну боєголовку, що несе протитанкові міни чи бойовий модуль. Завдяки технології оператор з безпечного місця може підірвати ворожий танк або бліндаж.

Максимальна швидкість «машини» — 24 кілометри, дальність використання — 6 кілометрів. Технологія може працювати до 2 годин без підзарядки. Ratel S успішно пройшов польові випробування та запущений у серійне виробництво.

Працюєте над проєктами в оборонній сфері? Подавайте їх через Brave1. Разом збільшимо кількість технологій на фронті.
Німецька оборонна компанія Krauss-Maffei Wegmann доєдналась до #Альянсу_Оборонних_Індустрій.

СЕО компанії Ральф Кетцель передав нам сьогодні відповідні підписані документи на Німецько-Українському Бізнес Форумі в Берліні.

Krauss-Maffei Wegmann або KMW - наш важливий партнер. Це виробник танків Леопард, гаубиць Panzerhaubitze 2000 та Герардів.

#працюємо_далі.
БПЛА та засоби РЕБ швидше потраплятимуть у війська: Уряд підтримав пропозицію Міноборони.

Тепер допуск безпілотників та засобів радіоелектронної боротьби до експлуатації відбуватиметься на підставі акту спільних відомчих випробувань або за результатами вивчення заявлених тактико-технічних характеристик.

Також держзамовник зможе закуповувати БПЛА та засоби РЕБ, якщо вони провели із виробниками спільні відомчі випробування.

Уряд підтримав постанову, розроблену Міністерством оборони України.

До цього процес допуску до експлуатації невиправдано тривалим - вивчення технічної документації, проведення випробувань, визначення та отримання потреби від Збройних Сил. ЦЕ - неприпустимо під час війни.

Відтепер Генштаб затверджуватиме технічні вимоги для БПЛА із зазначенням тактико-технічних характеристик, яким мають відповідати такі товари, для допуску до експлуатації.

Крім того, на Генштаб покладений обов’язок затверджувати технічні вимоги до засобів РЕБ та їхню поточну потребу за кожним типом РЕБ.

Міністерство оборони України
Пʼятниця. Вечір. +1 #залізне_укриття в Соломʼянському районі Києва.

Площа укриття 390 м2. Бюджет 4 010 772 грн.

Цей обʼєкт повністю профінансовано БФ Андрія Богданця. Ще в одній школі діти навчатимуться безпечно.

Хороший приклад того, що з правильним підходом знаходяться і гроші і можливості.

Про роботу депутатів Богданця та Пуртової по укриттях розкажу ще окремо. Вони круті!

#працюємо_далі.
Можливо, вже бачили сюжет під час Єдиного марафону, а як ні — розповідаю.

У Києві старий склад перетворили на сховище, де можна проводити операції, а в приміщенні колишнього тиру облаштували укриття, де діти можуть навчатися під час тривог.

Такі проміжні результати спільної роботи держави, місцевої влади та міжнародних організацій.

Кілька днів тому разом з Міністром з Олександром Камишіним побували у двох облаштованих укриттях на Дарниці.

У підвалі медзакладу раніше був занедбаний склад, тепер же — сучасне укриття з усіма умовами для комфортного перебування та, що найголовніше, екстреної допомоги навіть під час ракетної небезпеки. Тут можна проводити операції й навіть приймати пологи.

Безбарʼєрне, тепле, з сучасними системами контролю за якістю повітря та відеоспостереження, одночасно вміщує до 400 людей. Ця захисна споруда — результат співпраці адміністрації медзакладу та фонду UNICEF.

В одній з найстаріших шкіл цього району облаштували окремі кабінети для занять: парти, дошка, навчальне обладнання для учнів різного віку. Завдяки проведеній роботі колишній тир, а зараз найпростіше укриття, одночасно може вмістити близько 650 учнів.

Освіта й медицина мають працювати навіть попри ракетні атаки. Робимо для цього все можливе — і #залізних_укриттів стає все більше!

Та попереду — ще багато роботи.
Тож, #працюємо_далі.

https://youtu.be/GRZIdrlq9Lk?si=ShnH-Zx36XzzkbGG