Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Закрите Суспільство
Додано 06 гру 2025

Закрите Суспільство

@zakryte_susp
Кількість підписників: 2 543
Фото: 328
Відео: 25
Посилання: 297
Опис:
Канал Закритого Суспільства, особистий канал Тимофія "mr pro" Маріча. Пропозиції, критика, питання - @maricz_t Донат – donatello.to/zakryte_suspilstvo

👥 Кількість підписників

2 543
Середній/День:: 0
Середній/Тиждень:: -4
Середній/Місяць:: -9

📊 Кількість повідомлень на день

0.4
Останній день: 0
Середнє за тиждень: 0.7
Середнє за день: 0.4

Історія зміни статуса

Офіційно не підтверджена 2025-12-06

Стіна

Статистика telegram каналу

👁 1,980 26-03-30 17:02
➡️ ВАСИЛЬ СНЮС PARTY 2000 ВЖЕ НА ПАТРЕОНІ ➡️ ВАСИЛЬ СНЮС PARTY 2000 ВЖЕ НА ПАТРЕОНІ ➡️ ВАСИЛЬ СНЮС PARTY 2000 ВЖЕ НА ПАТРЕОНІця пісня була написана дуже швидко і з задоволенням, як і напевно більшість пісень що будуть в новому альбомі Закритого Суспільства. в пісні йдеться про українського поета Василя Стуса який вживає снюс ректально та бореться з радянським режимом. вживання снюсу в контексті цієї пісні надає йому сил та дає можливість відпочити від постійного стресу від боротьби з системою. Василь Стус був дуже депресивною людиною та поетом, а ця пісня доволі танцювальна та весела, що контрастує з образом Стуса в масовій свідомості. таким чином ця пісня дає можливість нам побачити Стуса не лише в образі похмурого поета, а і відкриває інший вимір де Василь Стус не лише стражденний та вічно плачучий... також тут присутня напів іронічна тема культу так званих шістедисятників та Василя Стуса як супер героя і тд. я радий що написав цю пісню і мені вдалось її виконати до її релізу на минулому концерті в Києві. також в кінці виступу був виконаний фрістайл на тему Василя Стуса та снюсу. дякую за увагу, підписуйтесь на патреон якщо ви не підписані. тут дуже багато нових пісень. ➡️ПІДПИСАТИСЬ НА ПАТРЕОН.
👁 3,120 26-02-09 22:32
🟢 декілька тижнів тому ви могли помітити істерію в інтернеті пов'язану з новою піснею Тіни Кароль про світло. ця історія уже встигла затихнути, але Тіну настільки зацькували, що вона вже два тижні не публікує нічого в своїх соцмережах (можливо довели до суїциду) 😬.люди що приймали участь у цькування Тіни - не українці 🇺🇦. це безродний скот якому все одно під яким прапором жити, лише були б повні животи та в теплі, свині. 🐷показним є тік-ток однієї дегенератки психологині, який масово підтримали в коментарях такі ж дегенерати, в якому йшлась мова про те що пісня Тіни Кароль токсична, бо для того щоб мати любов та добро необхідно задовольнити спершу свої базові фізіологічні потреби). я думаю немає сенсу пояснювати що ця дегенератка психологиня ворог України та всього українського 😁. але поясню. ця пісня повністю відкидає прагматичні цінності які нам намагаються нав'язати як захід 🚫 так і рашкостан 🇷🇺 і пропонує альтернативу – спочатку СЕНС, БОГ, ЛЮБОВ, СІМ'Я, КРАЇНА, А ПОТІМ СВІТЛО, ВОДА ТА ТЕПЛО. ВСЕ ЦЕ НЕ МАЄ СЕНСУ САМЕ ПО СОБІ ❗️побутові зручності не варті нічого коли немає сім'ї та України 🇺🇦.Тіно, якщо ви це читаєте – тримайтесь, не слухайте безродних дегенератів та п'яту колону. народ України на вашій стороні 🇺🇦. всі ваші противники вже заздалегідь мертві та забуті, їх не буде в історії бо вони не мають сенсу.#лікбез#олегдасманов
👁 2,230 26-01-31 11:44
УВАГА тут буде ниття і жебрацтво. ⬇️наразі зроблено доволі багато для просування цього релізу (більше ніж зазвичай я роблю). але ще дуже багато було б добре зробити для просування цього та майбутніх релізів. вже не 2023 рік коли всі ахуївали від контенту українською і топ канали могли просто за респект репостнути новий сингл чи альбом, цього стає значно і значно менше. кидайте будь-які суми на донателло, підписуйтесь на патреон, можете прямо купувати рекламу в медіа, пишіть просто коментарі в йобаному тіктоку та інстаграмі. наразі стоїть велика ціль – трахати так званий сучукрмуз, створити альтернативу каловим лейблам з їх сірістю, підарасами та шлюхами, каловому НСБМу (поважаю всіх хто воює за Україну), каловій інді-сцені (ми будемо їх депортувати в Берлін або примусово лікувати) і це як мінімум. ви маєте допомогти мені в цьому, я вірю в вас а ви вірте в мене. ви хочете мені допомагати, можливо просто поки ще не зрозуміли. дякую за увагу, боротьба триває. чекайте альбом І мертвим, і живим і ненарожденним.