Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - ЗАКРИТА ЗОНА | Володимир АРʼЄВ
Додано 14 лип 2024

ЗАКРИТА ЗОНА | Володимир АРʼЄВ

@zakrytazona
Кількість підписників: 38 948
Фото: 872
Відео: 165
Посилання: 1,130
Опис:
Про що ніколи не скажуть на єдиному телемарафоні ❌📺 Авторський канал Володимира Арʼєва

👥 Кількість підписників

38 948
Середній/День:: -63
Середній/Тиждень:: -257
Середній/Місяць:: -234

👁️ Середній перегляд на повідомлення

16 081
Середній/День:: 12,100
Середній/Тиждень:: 20,830
ERR: 41.29%

📊 Кількість повідомлень на день

0.7
Останній день: 2
Середнє за тиждень: 1
Середнє за день: 0.7

Історія змін назви

ЗАКРИТА ЗОНА | Володимир АРʼЄВ 2026-02-07
ЗАКРИТА ЗОНА 2024-07-14

Історія зміни статуса

Офіційно не підтверджена 2024-07-14

Стіна

Статистика telegram каналу

👁 17,400 25-05-07 15:33
«В угоді (про надра) потрібно, щоб було те, чого поки немає, це – гарантії безпеки, які ми будемо отримувати від Сполучених Штатів» В.Зеленський, 23 лютого 2025 р., форум «Україна. Рік 2025»Нинішній текст угоди, який виноситься на ратифікацію ВР, теж не містить гарантій безпеки! Але розворот позиції президента на 180 градусів викликає багато питань. При цьому, Зеленський ще й самоусунувся від підписання і просування угоди, перекинувши це на уряд. Премʼєр-міністр також відійшов в тінь і виставив віддуватись міністра економіки Свириденко представляти угоду у Верховній Раді.Наразі Свириденко ігнорує запрошення фракції Європейська Солідарність прийти і відповісти на кілька десятків питань щодо угоди, після чого фракція мала би визначитися. Наприклад, чому вперше в історії міждержавних відносин угода має посилання на інші угоди, які є настільки таємними, що їх не можна показати навіть депутатам, народу тим більше? Чому така спішка з ратифікацією і неможливо проаналізувати угоду більш детально? Чому депутатам погрожують і тиснуть, а тих, хто ставиться до своїх обов’язків відповідально, називають ледь не агентами рф? Це ж про стратегічне партнерство з США, яке в угоді є безстроковим, тому юридична чистота має значення - і в США, і в Україні влада міняється на відміну від рф. Насправді, угода має і pro, i contra, а рішення має бути усвідомленим, хоча воно за всіх обставин складним. І те, що уряд Зеленського ігнорує другу за кількістю фракцію у ВР не додає довіри до дуже важливого документу для майбутнього України.
👁 12,600 25-05-06 08:52
І знову не про ресурсну угоду і не про те, чи хороша вона. Знову про маніпуляції і емоційне управління суспільством.Ситуація наступна:- Місяць тому зе-ботоферми і блогери офісу президента зі штанців вистрибували, клянучи Трампа разом з його угодою.- зараз зе-ботоферми і блогери офісу президента зі штанців вистрибують з криками як ця угода потрібна Україні. Трампа вже ніхто не кляне, цитують міністра фінансів США Бессента, що ця угода є елементом тиском на росію. Так воно і було з самого початку. Але:- коли місяць притомні люди пояснювали, що свартись з Трампом не в інтересах України, а потрібна якісна переговорна стратегія і виконавці - зе-ботоферма і зе-блогери поливали нас останніми словами з криками про те, що Трамп недоговороздатний, фошизд ітд:- коли тепер притомні люди кажуть, що перед ратифікацією угоди варто прочитати всі умови, зе-ботоферми репетують про те, що це апріорі в інтересах України, можна навіть не читати, а хто хоче розібратися - агент кремля.Я свідомий того, що думати самостійно і робити власні висновки - вимираючі чесноти. Я свідомий, що мене переважно читають люди, які ці чесноти зберегли. Але спробуйте хоча б спробувати навчити інших не піддаватися тиску тих, хто міняє свої тези на протилежні, залежно від вказівок згори. Це називається критичне мислення. І воно теж є одним з елементів міцності країни.
👁 15,100 25-05-02 05:51
Стало відомо, що Національна Академія наук знов "продинамила" Руслана Стефанчука.За першої спроби обратися академіком рік тому, як писала преса, “Національна Академія наук послала Стефанчука вслід за Табачником і Азаровим”. Сьогоднішня 2-а спроба теж виявились невдалою.“Родина Стефанчуків за останні 5 років закріпилася у статусі «нових смотрящих» за цілою низкою вузів та правових інституцій країни. Тож віддамо належне академічній спільноті, яка попри тиск влади, не проголосувала за нового члена-кореспондента НАН”. Проте відомо, що Руслан Олексійович ще до спікерства обріс колонауково-правничо-владними зв’язками.Стефанчук обраний членом-кореспондентом Національної академії правових наук України (НАПНУ) у 2009 році, дійсним її членом (академіком) став у 2020-у. “Його наукова кар’єра пішла вгору саме після того, як він став нардепом, – писала уїдлива преса. – До того спроби стати академіком успішно не завершувалися. І бути членом Академії – це не просто статус. У декларації Стефанчука йдеться про те, що він отримує щорічно виплати і це довічно. Наразі сума становить близько 50 000 грн на рік”, – йдеться в матеріалі сайту Міжнародної громадської організації “Міжнародний Конгрес Захисту Прав та Свобод Людини “Світ”.Але спікерові ВР 50-ти тисяч в якості приробітку видалось, мабуть, замало, бо він захотів бути вже “царицею морською”, чи, пак, дійсним членом (академіком) усенької Національної академії наук. Довідково:Брат Руслана Стефанчука, Микола Стефанчук, окрім того, що депутат ВР, з 2016 року — старший науковий співробітник… Київського національного університету ім.Т. Шевченка. Його дружина, Оксана Музика-Стефанчук, – професорка кафедри фінансового права… Навчально-наукового інституту права КНУ ім. Т.Шевченка. Чи не занадто прискіпливі ЗМІ до державного діяча, кандидатською дисертацією якого була монографія «Захист честі, гідності та ділової репутації в цивільному праві» (2001)?Більше подробиць за посиланням:https://www.pic.com.ua/akademik-stefanchuk-abo-chest-hidnist-ta-reputatsiia/
👁 14,600 25-05-01 10:46
Липська для Банкової: як з репутацією?Як виявилося, визнання Національним банком України «небездоганної ділової репутації» Петра Порошенка відкрило скриньку Пандори. Учасники процесу видачі чорної мітки лідеру опозиції опинилися під мікроскопом громадської думки. І якщо спочатку на порядку денному була лише трансформація Андрія Пишного з учасника Революції Гідності на соліста кордебалету Банкової, то далі з’явилися і не менш цікаві деталі. Наприклад, Голова Департаменту фінансового моніторингу НБУ Анну Липську працювала в ИФД КапиталЪ, структурі «Лукойлу» - улюбленої бензоколонки Кремля. Так, це було ще до широкомасштабного вторгнення, тут можна пригадати, що і нинішній VIP-переговірник Путіна Кіріл Дмітрієв народився у Києві. Проте є нюанс.Анна Липська опікується у Національному банку питанням санкцій, про які вона, за великим рахунком, знає не лише за українськими кейсами. Наприклад, на ИФД Капиталъ опинився під санкціями Заходу ще у 2017 році, разом з ПВК «Вагнер» Євгенія Пригожина. Тим більш дивним виглядає, що Липська при прийомі на роботу до головної фінансової установи країни уникла спеціальної перевірки. Її працевлаштування відбувалося після 24 лютого 2022 року. Тому до очевидного політичного замовлення Банкової додається відчутне кремлівське амбре. Навіть дивуєшся часом: навіщо команда Зеленського настільки активно дарує інформаційні приводи любителям конспірології? Можливо, там готуються знімати трилери замість «Сватів»
👁 15,300 25-04-29 05:32
НБУ - Нове Беззаконня УкраїниНаціональний Банк від вчора довів, що більше не є незалежною установою, яка діє суто за законом. Після визнання Порошенка особою з небездоганною діловою репутацією, оскільки Зеленський запровадив проти нього незаконні превентивні санкції, довіри до цієї установи більше немає і наслідки політичного рішення будуть для України, а не для Зеленського. Бо небездоганність репутації Національного Банку після цієї історії стане очевидною для іноземних партнерів. Замовчати не вдасться.Сам процес в Нацбанку вже є свавіллям - коли одного адвоката Порошенка не пускають на засідання вживу, а іншого, який на онлайн-зв’язку просто вимикають з наради. Могли в НБУ почекати рішення Верховного Суду щодо санкцій проти Порошенка? Могли. Але не захотіли і, збиваючі крокодилові туфлі, понеслись виконувати вказівки з офісу президента. В результаті НБУ потішив авторитарні амбіції Зеленського і разом із замовником політичного рішення завдали шкоди допомозі ЗСУ, яка фінансувалася через банк, де співвласником є Порошенко і тепер цей банк через правові наслідки виконання замовлення буде мати великі проблеми. Так само проьлеми матимуть і військові підрозділи - вони критично потребують багатьох речей, які закуповував фонд Порошенка і які влада Зеленського не змогла забезпечити через непрофесіоналізм і корупційні апетити.
👁 11,200 25-04-16 10:32
От що добре вміють свори блогерів ОП і білих пальт - то це гадити на опонентів. Змішувати з брудом, розвішувати ярлики. Фахівці!Що абсолютно не вміє ця свора - обговорити шлях вирішення проблеми. Як зробити адекватну і ефективну мобілізацію? Як встановити граничні терміни служби, дати відпочити тим, хто три роки не вилазить з окопів і підготувати їм заміну, яка не боятиметься потрапити в кабалу? Військові, які реально воюють, а не сидять в офісах в тилу, давно себе називають рабами. Треба обговорити зміни до законодавства щодо термінів служби, яке обіцяв і Зеленський, і його слуги, і Міноборони обіцяло подати свій варіант. Треба зрозуміти, що нинішня конструкція, яку не хочуть чіпати, вона дуже хитка - люди на нулі виснажуютьсяПроте, немає серйозної розмови про дуже серйозну проблему. Взагалі. Пропонується лише приймати істину від влади і заткнутись або отримати цистерни помиїв від медіа- і соцмережевої обслуги. В кращому разі. Можна і кримінальну справу.А поки нам всім навʼязують аксіоми, влада Зеленський і компанія зловживають повноваженнями воєнного стану (безперечно потрібного для захисту держави!) і будують за цією завісою російську модель - гібридну диктатуру. Поки сформували фундамент, далі буде. Якщо суспільство готове дозволити.
👁 10,900 25-04-12 07:44
Третій день очільник Київської Школи Економіки Тимофій Милованов намагається виправдати ділові відносини КШЕ з віце-премʼєркою і міністром економіки Юлією Свириденко, які носять всі ознаки конфлікту інтересів. Він весь час наводить купу прикладів які люди при посадах і коли читали у нього лекції.Але це класична маніпуляція - зміщення акцентів. Справа не у факті викладання - такі речі не заборонені законом і вітаються в усьому світі. Справа в тому, що платити 3,1 млн грн в рік Свириденко, що у якості міністра економіки подавала Милованова в наглядову раду Укроборонпрому і не оголошувала про конфлікт інтересів при голосуванні на Кабміні про його входження у цю наглядову раду і наглядову раду Енергоатома - це є підстава для питань, тим більше коли середній гонорар $6000 в місяць не є звичним для викладача українського ВИШу.Тобто, є варіант коли посадовець викладає і, може, отримує гонорар. А є варіант, коли посадовець викладає, отримує гонорар і сприяє в отриманні державних посад тому, від структури кого отримав гонорар. Ви відчуваєте різницю? Тимофій ні - і це проблема для того, хто називає себе реформатором. Або робить вигляд, що не відчуває. І це теж проблема, але етичного характеру.Головне, що Милованов, хоч і так собі, та намагається щось прокоментувати і пояснити. А Свириденко, як член уряду і державний службовець, просто мовчить і далі. А ми почекаємо висновків НАЗК. Як вважаєте, відмажуть людей Єрмака?
👁 10,400 25-04-09 09:35
Плагіатор, схематозник і лицемір - заступник міністра освіти і депутат Київради Андрій Вітренко має бути звільнений з посади. Ми з колегами подали на реєстрацію проєкт постанови Верховної Ради із відповідним зверненням до уряду, але керівництво апарату ВР затягує з реєстрацією - слуги захищають свого.Людина, яка крала чужі тексти для дисертації не повинна бути серед очільників освітнього міністерства. Ця влада і так з освіти зробила особисті корупційні годівниці, як у випадку з «вчителькою року» віце-премʼєркою Свириденко, що отримувала мільйонні гонорари у ВИШі діяча, якого вона просувала членом наглядових рад державних корпорацій.Так само, депутат-слуга і посадовець Вітренко брав участь в розпилі київського майна і «рєшал вапроси», що чітко зафіксовано на прослуховуванні головного схематозника Комарницького. Уявляєте рівень цинізму? В залі Київради і у медіа слуги народу імітують щире обурення дерибаном, а поза людські очі йдуть до дерибанщика отримувати свою долю «пирога». Тому, гнати Вітренка треба не лише з посади заступника міністра освіти, а і з депутатів Київради. Мав би сам написати заяви, але не пише. Немає честі у зелених корупціонерів - він через підозри повноважень не складе, буде зубами триматись за обидва крісла. І наразі керівництво апарату ВР йому допомагає.
👁 55,500 25-04-02 09:45
Цей короткий текст для всіх, у кого з-під ніг йде земля. Чиї цінності руйнуються там, де раніше шукали зразок для наслідування. Чия віра у принципи зараз похитнулася.Звичний розподіл на добро і зло стає іншим. Чорне, каліброване зло може залишилося тим самим. Тільки на місцях правди і добра виростають роги і хвости. На чолі держав - персони, для яких демократія, свободи і права людини мають значення лише тоді, коли це в їхніх інтересах. Які грають принципами, а не живуть ними. Які розтоптують їх, коли треба. У кооператива «Озеро», 95 кварталу і гольф-клуба Мар-а-Лаго забагато спільного, навіть якщо вони ворогують. І найбільш видиме - презирство до демократії і свобод. Туди ж рухаються і настрої в європейських країнах. І хоча наразі вдається не допустити катастрофічних наслідків, це не означає, що їх не буде в осяжному майбутньому. А про вплив комуністичного Китая, напевно, годі й нагадувати.Що робити? Не опускайте рук! Випробування віри не означає поразки. Обʼєднуйтеся! Якщо ваша цінність - свобода і вільний вибір, забудьте про стару конкуренцію, навіть якщо вона була жорсткою. Це знову обʼєднання перед розстрілом, якщо хочете. Майдан стає світовим. Переконуйте людей! Всі засоби комунікації можна і треба використовувати. Можете, звісно, написати в коментарях що завгодно чи навести сотні прикладів політичної боротьби, яка розділяє будь-які демократичні суспільства. Але зараз є питання виживання виду і мірилом є фундаментальні цінності. Наша війна проти дракона не повинна зробити драконами нас самих. Згадайте з чого все почалося і для чого. Це має стати базою. Попереду багато чого станеться, але головне не дати зацементувати новий світ у версії зла.
👁 12,800 25-03-26 16:38
Я цілком розумію багатьох блогерів, які жваво накинулися на Трампа і компанію. Чому? Трамп і Зеленський (з компаніями) є однаковими. Самозакохані і нетерплячі до критики, не вміють чути інших і не терплять, ледь щось не по-їхньому, авторитарні і мстиві. Але нашим лідерам думок безпечніше атакувати Трампа, бо Зеленського страшно, адже дивись вище. Тому, сублімація відбувається саме так.І хай би сублімували, якби це не призводило до ланцюгової реакції антиамериканських настроїв. Але без співпраці з США ми найближчими роками не вигребемо, бо наші нарциси навіть попри вторгнення і призупинення допомоги рік тому не потурбувалися про альтернативні потужності для забезпечення ЗСУ. Точніше, потурбувались, але своєрідно - про виведені гроші і міни, які не вибухають, писано і переписано. Тому, кого би не обрали американці, наша справа знайти шляхи. Нам, як країні, конче треба зрозуміти пріоритети, бо це новий світ, в якому виживати буде важко. Треба шукати нові підходи до всього і Америка зараз для нас є стрес-тестом, який поки не вдається пройти. Ну і бажано витримати стрес-тест не лише у зовнішній політиці, а і на здатність зберегти демократію всередині. Поки це теж вдається погано. Але давайте якось спробуємо, щоб потім не було шкода.