Джерело
ЗАКРИТА ЗОНА | Володимир АРʼЄВ | Так, ми нарешті стали незалежними! Незалежними в своїх судженнях і оці...
21 400 Охват/переглядів
2024-08-24 05:47
Повідомлення №2057
🇺🇦 Так, ми нарешті стали незалежними! Незалежними в своїх судженнях і оцінках, незалежними в своєму виборі, незалежними від страхів, незалежними від думок чи вимог сусідів, іноді навіть незалежними від здорового глузду. А от чи стали самостійними? Самостійність і незалежність відрізняються одна від одної, приблизно, як сила від мудрості. Наприклад, підліток цілком може бути незалежним. Дай йому гроші та можливості і він витратить їх на те, що хоче, але навряд чи на те, що потрібно. У виборі авторитетів підліток радше надасть перевагу тому, хто його розважає, а не тому, хто вчить і скеровує у майбутнє. При цьому підліток може демонструвати неабиякий героїзм у боротьбі за цінності проти зла. Це все не добре і не погано, це - підліток.Рано чи пізно він подорослішає і життя навчить його, що у самостійному житті треба приймати рішення і нести за них відповідальність. Що вибір чи вчинок за емоціями без участі голови, переважно, закінчується бідою.Самостійні країни нікому не дорікають за те, що в них немає чогось, що вони десь прорахувались і помилились в стратегії чи оцінках. Що, маючи вбивцю-сусіда, вчасно не купили зброю, не підготувалися до неминучої великої війни, що вони врешті решт не подумали про наслідки коли обирали веселого і грайливого розважалу, який без жартів підгріб під себе все, включно з грошовими потоками і відновив корупційну вертикаль. Памʼятаєте як Зеленський обіцяв швидко закінчити війну, піти на один термін і запевняв, що всі плакатимуть з жалю, коли він йтиме? Термін минув і люди плачуть, але з іншого приводу. І йти він, вочевидь, нікуди не збирається. Зараз зі зрозумілих причин, а потім буде триматись суто задля задоволення апетиту, який приходить під час влади. Але і це ми проходили - з Віктором Федоровичем.Проте, забагато уваги тимчасовим і випадковим особам, на яких звалились історичні події. Загалом, усі влади приходили голодними, просто зажирались тільки ті, в яких були відсутні внутрішній самоконтроль і противаги, і нинішня - яскравий приклад. Сподіваюсь, ви зрозуміли у загальних рисах чим відрізняються самостійні держави від незалежних. Незалежних у світі майже дві сотні, але тих, які можуть ухвалювати рішення, тих які несуть за них повну відповідальність - набагато менше. І я дуже хочу щоб українці стали не тільки незалежними, а і самостійними. Насправді. Ми дорослішаємо повільніше, ніж змушують обставини, але невпинно. Ворог, який існує поруч, не залишає нам іншого варіанту, якщо ми хочемо вижити і стати незалежними і самостійними. І я обов’язково ще привітаю справді самостійну Україну з Днем Незалежності!💪