Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - ЗАКРИТА ЗОНА | Володимир АРʼЄВ
Додано 14 лип 2024

ЗАКРИТА ЗОНА | Володимир АРʼЄВ

@zakrytazona
Кількість підписників: 38 948
Фото: 872
Відео: 165
Посилання: 1,130
Опис:
Про що ніколи не скажуть на єдиному телемарафоні ❌📺 Авторський канал Володимира Арʼєва

👥 Кількість підписників

38 948
Середній/День:: -63
Середній/Тиждень:: -257
Середній/Місяць:: -234

👁️ Середній перегляд на повідомлення

16 081
Середній/День:: 12,100
Середній/Тиждень:: 20,830
ERR: 41.29%

📊 Кількість повідомлень на день

0.7
Останній день: 2
Середнє за тиждень: 1
Середнє за день: 0.7

Історія змін назви

ЗАКРИТА ЗОНА | Володимир АРʼЄВ 2026-02-07
ЗАКРИТА ЗОНА 2024-07-14

Історія зміни статуса

Офіційно не підтверджена 2024-07-14

Стіна

Статистика telegram каналу

Ситуація з розробником Наземних Роботизованих Комплексів Асланом Хакімовим є повним відображенням нинішньої авторитарної системи, збудованої в Україні. Коли суспільство вимагає припинити переслідувати важливу людину, влада розуміє що перегнула, але тупа впертість не дає це визнати і зробити крок назад.Львівський апеляційний суд виявився таким самим безчесним, як і попередній - залишив в силі рішення, де йшлося про можливість видворення. Але видворення не буде!По-перше, Європейський суд з прав людини зупинив видачу на підставі ст.39 Регламенту Суду. Його рішення є вищим і обов’язковим для виконання всіма органами влади без вийнятку. По-друге, буде апеляція щодо гнилих рішень львівської феміди до Верховного Суду.По-третє, відкрите адміністративне провадження про скасування рішення Державної міграційної служби про примусове видворення. Перше слухання 11 червня.До того, Аслан замість роботи на оборону буде далі утримуватися в Пункті тимчасового перебування іноземців і осіб без громадянства - ПТПІ. Не тюрма, але і не свобода. Суддя не взяв до уваги клопотання про взяття на поруки від мене, Софії Федини і Михайла Бондаря. Вирішив, що в ПТПІ Аслан буде корисніший для держави, ніж на місці виробництва НРК для Збройних Сил. Проте, найгіршого варіанту - депортації- нам з вами, всім радом вдалось уникнути. Є і лист міністра внутрішніх справ у відповідь на моє звернення. Міністр підтвердив відсутність намірів депортувати. Але ми з колегами стежимо за ситуацією постійно. Бо словах цієї влади довіри нема. Боротьба попереду.
Зачепило. Побачив днями рекламу Сенс Банку - того самого, який фігурує в розслідуванні НАБУ як общак банди Міндича. Та моя реакція стосувалась не тільки щодо банку, а загалом.І через крадіжки на оборонці. І через вивід за кордон 198 мільярдів гривень через відмивання брудних грошей через експорт зерна під самим високим дахом. У всіх органах влади всі про все знали! Але не тільки знали, і нічого не робили - тепер вдають, що нічого особливого не сталось і всі вони білі і пухнасті, далі мають законне і моральне право обіймати свої посади! В Євросоюзі вже давно була би відставка і повномасштабне розслідування, а тут - все гаразд.Де був Нацбанк, коли державний Сенс Банк мешканці Банкової використовували як власний гаманець? Тепер в НБУ з кожної праски розповідають про «незалежність регулятора»? Тепер можна просто взяти і відректися від старого даху імені підслідного Андрія Борисовича? Та скільки ж можна цією росою та в очі безупинно?!Або податкова, яка раптом побачила як у неї під носом провернули відмивання коштів на 198 мільярдів. Та ви що? Диво прозріння! Куди ж дивились тамтешні податкові «професіонали» імені гусещипатильного депутата-слуги? І ніхто ж у цій афері нічого не міг розгледіти - ані СБУ, яке лізе чи не до кожного легального експортера з непристойними пропозиціями. Хто там за «економіку» відповідає? Або ДБР з портновським Сухачовим, яке мало дивитись за економічними злочинами, що становлять небезпеку для держави - де ваші очі були? Хоча тут і питати нема сенсу. І для митниці було все гаразд. У мене питання до нового керівника Держмитслужби - ви свого нинішнього заступника, який виконував обов’язки голови, хоч спитали що у них із зором відбулось? Розумію, що питання зависнуть, хоч і нікуди не зникнуть. Але до них обов’язково повернемося потім. Зараз я бачу дуже небезпечні обставини для держави: посадовці не тільки сліпі і глухі, а й безсовісні. Бо після всіх викриттів, які сиплються як з рогу достатку, вони продовжують подавати себе праведними державниками і незалежними керівниками. Хоча люди все бачать і давно їхню «праведність» обговорюють. Саме тому ми невпинно наближаємося до точки під назвою «Дістали!» Яка під час війни може стати небезпечною для країни. І мають у когось на верхівці цієї гори увімкнутись хоча б інстинкт самозбереження. Бо інакше йтиметься про інше очищення влади.
Польський істеблішмент ніяк не може зрозуміти, що нагнітати істерію щодо питання УПА і ставити складні історичні події перепоною для майбутньої співпраці - то стрілити собі в ногу. Як мінімум. Я постійно повторюю, що неможливо йти вперед, коли голова постійно повернута в протилежний бік. Проте раціо не працює - емоції у сусідів розпалені до червоного кольору. Я розумію, чому історична віктимізація актуальна для поляків і майже не зустрічає дзеркальної реакції у відповідь серед українців. Ми маємо тисячі жертв прямо зараз. Перед очима. Щодня. Які вже важливіші за історію, бо цей біль зараз і триває безупинно. Для поляків біль зосереджений на темних сторінках спільної історії - жертв у наш час вони на щастя не мають.Чи маємо ми розуміти і враховувати почуття сусідів? Безумовно, якщо ми претендуємо на роль морального компасу - країни, що бореться за правду і справедливість. Проте, це розуміння має в ідеалі стати обопільним. Якщо його не буде, то жертви нинішнього часу можуть стати болючішими не тільки для нас, що не раз доведено історією росії. Може хоч інстинкт спрацює врешті решт.
Бачу, що варто провести коротку ліквідацію правової безграмотності для тих, хто розносить тему «АААА, Порошенко незаконно захопив берег Козинки» і не помічає скандальну ЖК «Династія» оточення чинного президента.Почнемо. Порошенко ще на початку 2000х офіційно і легально придбав стару закинуту базу відпочинку. Як цілісний майновий комплекс, включно із земельною ділянкою з виходом до води, відведеною ще за часів УССР. Тобто, до вступу дію українського законодавства та й коли у нього президентства і в планах не було.На відміну від Порошенка, співвласники ЖК «Династія» робили відведення землі вже під час війни з рф, всупереч законодавству, яке забороняє перекривати доступ до води при землевідведенні, а також під час перебування при чи навколо влади співвласників «Династії».Різниця очевидна. Але для шановного блогера, який приїхав з «інспекцією», виявилося неважливим зʼясувати законність в кожному з кейсів. Проте, якщо він дійсно чесний правдоборець, то розбереться де є порушення закону, а де немає. Що закони не мають зворотної дії. Ну і поїде перевірити ЖК «Династія» на предмет доступу громадян до води. Даю координати: 50°14'54.0"N 30°38'59.5"E
Новий скандал з топ-блогером, близьким до деяких персонажів з ОП? Та ладно - ніколи цього не було і ось знову) Вся мережа в постах про те як блогер Лачен намагався здерти 200 тисяч доларів з блогерки Катя Крипто, до чого був причетний блогер-втікач Джокер (в миру Роман Кравець, колишній кандидат в нардепи від Слуги Народу, який теж підозрювався у здирництві)!Насправді, чому дивуватись? Інфобандитизм в соцмережах в Україні почав розвиватись років 8 тому, а далі став засобом заробітку - як через замовлення, так і за допомогою шантажу. Причому, всі брудні прийоми взяті з методичних рекомендацій КГБ СССР, розроблених для боротьби з дисидентами на основі гебельсівських "винаходів". Ось найбільш вживані:"Гнилий оселедець" - прив'язати людину до брудної справи безвідносно має вони до неї стосунок чи ні. Головне, щоб заляпати смородом;"60/40" - наявність в інформації або стрічці суміші правди і брехні у відповідній пропорції. І хоча пропорція не дуже чітко дотримується, для підняття довіри до брехливої частини інфовкидів це працює, на жаль.Чи міг Лаченков бути причетним до незаконної "комерції" з вимогою заплатити за припинення медіа-цькування колеги? Хай слідчі розбираються. Але він не єдиний, кому російські технології були не чужими. Мушу згадати один характерний епізод. Його мати Оксана Лаченкова - колишня суддя у Дніпропетровському апеляційному суді - в 2017 році, тобто вже після початку війни з рф, допомогла російській компанії “Ілюшин Фінанс Ко”, що входить до корпорації російського ВПК «Ростеху», стягнути 6 мільйонів гривень з “Південмашу”. З "Південмашу"! Ключового заводу для ракетобудування! Під час війни! В інтересах російської технологічної компанії в сфері оборони! Тоді колегія суддів під головуванням Лаченкової залишила без змін рішення першої інстанції та визнала законним стягнення цих коштів. Тепер щодо Оксани Лаченкової відкрите кримінальне провадження N 22025040000001184 в ДБР саме через це рішення. Проте, в ДБР не поспішають з досудовим слідством. Чомусь мені здається, що і у випадку з Лаченковим нічого не буде - має покровителів у владі, на замовлення яких ллє бруд на тих, на кого йому вкажуть.
Рашисти застрягли. На фронті у них немає здобутків. Всередині фінансова яма і нездатність захиститись від атак українських БПЛА, які нищать нафтопереробку і нафтові експортні термінали. Населення починає щось підозрювати і «наплявать, надоєло ваєвать» поступово стає трендом.Більш-менш притомний лідер на місці путіна вже пішов би на припинення вогню і перемовини. Проте, притомність - це не про рашистів. Тому, будучи змушеними щось вирішувати, вони мають перед тим показати, що все нібито на їхніх умовах. А для цього вони підуть на ескалацію. Яку? На наземні операції у тварюк сил немає. А от так, як сьогодні по Києву і Дніпру - саме воно. З ракетами у них теж не дуже, проте на кілька масованих атак ще вистачить, тож треба зважати на це. Можливо, для кумулятивного ефекту вони почнуть гібридну атаку на країни Євросоюзу. Ми майже допливли. Завдяки нашим Збройним Силам та іншим силам оборони не втонули. Тепер головне витримати наступні кілька місяців. Ну і не забувати, що майбутнє у України є лише у фортеці. Яку ми маємо збудувати самі.
А тепер увага! Рада ратифікувала Угоду з Євросоюзом про позику Україні 90 мільярдів євро з поверненням від російських репарацій і Меморандуму про взаєморозуміння з ЄС. 298 голосів за. І в цій угоді є дуже важлива річ: якщо влада припинить дотримуватися демократичних механізмів, верховенства права, захисту прав людини та боротись з корупцією - тоді Євросоюз зможе вимагати погасити всю суму боргу за рахунок активів України. Якщо Україна не погасить - дефолт з усіма наслідками для курсу гривні і економіки, яка і так на ладан дихає.Друга важлива умова для вимоги негайного повернення коштів Євросоюзу - якщо буде встановлено шахрайство чи корупція безпосередньо з коштами позики - буде вимога віддати цю суму, з якою відбулись незаконні дії.Рішення суперечок - не в українських судах, а у Суді Справедливості ЄС. А якщо в українських судах, то лише якщо це рішення визнає юстиція ЄС. Для України немає імунітету від судового переслідування та арешту активів і зобов’язанна визнати юрисдикцію ЄС (або Люксембургу, якщо немає регулювання ЄС).Тепер простіше: якщо влада буде красти, гроші заберуть назад з усіма наслідками для країни і громадян. Якщо буде будувати авторитарну державу - те саме. Абсолютизм - не за кошти Євросоюзу. І відповідальність буде саме на владі. Це важливі запобіжники для тих, хто слів не розуміє.
Коломойському і Боголюбову доведеться повернути ПриватБанку гроші. Суд в Лондоні поставив крапку: олігархи програли апеляцію. Йдеться про 3 мільярди доларів, визнаних вкраденими. Це гроші, які йшли на купівлю Коломойським нерухомого майна в США - хмарочосів та офісних будівель в різних штатах, американських заводів і промислових об’єктів, компаній в офшорах тощо. А ще з крадених грошей фінансував телеканал 1+1, який завжди був телевізійним засобом пропаганди і оскотинення українців.А ще ці гроші йшли на перекуп «95 Кварталу», який у 2012 з Інтера перейшов на 1+1 і 41 мільйон доларів розійшлися між співвласниками, серед яких Зеленський з братами Шефірами отримали на свої офшорні фірми по 10 мільйонів доларів кожен. Я цю схему оприлюднив ще 1 березня 2019 року. Якраз на початку тої весни, коли сталось масове запаморочення народу, організоване на крадені кошти. Маю сумнів, що цим реципієнтам виставлять рахунок, тому Коломойському доведеться платити двічі. Тут він отримав своє - створив франкенштейна - терпи.
З подивом і відчуттям легкої бридливості читаю зараз в мережі моралізаторство про те, як корупційний скандал з найближчим оточенням Зеленського шкодить Україні, де рефреном йде - «не розхитуйте човен». Як на мене - це протилежне реальності і ось чому. Я попереджав у 2019 про те, які щури вилізли на Печерські пагорби. Про те, що вони прийшли не будувати, а грабувати. До повномасштабного вторгнення, коли оточення президента скирдувало накрадене на хатинки в «Династії», ми з колегами кричали про негайні гроші на оборону і закликали всіх зрозуміти це. Над нами посміялись, а потім усім запропонували шашлики.Після повномасштабного вторгнення говорили про схеми на оборонці, на енергетиці, та я сам не раз закликав громадянське суспільство не мовчати і дати зрозуміти захворілій на абсолютизм владі, що воно живе. Але суспільство, здебільшого, мовчало. Влада сприйняла це як знак - крадемо, наче востаннє. Логічно робили, бо ніякого спротиву не було.Якщо ми хочемо зберегти Україну і не зануритись у морок, де від «отрядов путіна» наших лоялістів буде відрізняти хіба мова спілкування , то треба зараз усім сказати гучно і чесно: Зеленський сам винен. І що понабирав в обслугу мєндєлєй-арістовічєй, які тепер обливають його інформаційним продуктом, які вже один раз хтось їв. Що оточив себе крадіями і мародерами з оккультистськими нахилами. А можливо і очолив.Насправді, вся ця історія не підриває довіру до України. До Зеленського - так. Але держава це не він. Західні партнери дивляться, що антикорупційні органи працюють і це відрізняє нас від русского міра. Вони будуть давати нам засоби для боротьби і життя, але будуть посилено контролювати куди йдуть гроші. І це правильно, бо у президента не вистачить мужності і сил, а головне бажання визнати що він накоїв лиха та змінити вибудовану ним авторитарну систему на демократичну і конституційну. Якщо зараз активне громадянське суспільство промовчить про причини і буде жвендіти про розхитаний човен, то результат буде один - човен трісне. Ми на краю.
(продовження ⬆️⬆️⬆️)Це не просто корупція, це системне знищення економічного ландшафту країни.Скажу навіть більше – те, що ми бачимо сьогодні – лише верхівка айсберга в системному перетворенні держави на інструмент для зачистки ринків під конкретних людей.Історія з «Айбокс Банком» була лише прелюдією. Його знесли під камери, а всі мільярдні потоки працюючої ефективно фінансової структури просто перегнали в державний «Сенс». Це була не боротьба за закон, а цинічна спецоперація з ліквідації конкурента. І так відбувається у всіх сферах економіки, де з’являється інтерес цього угруповання.Скільки ще підприємців по всій країні замість розвитку власної справи отримали візити силовиків, арешти рахунків та «пропозиції, від яких неможливо відмовитися»? Сенс Банк став символом того, як системну установу перетворили на приватну «пральню» для сірих грошей грального бізнесу. Через це ми втрачаємо не лише конкретні підприємства, а й останню надію на приватизацію та іноземні інвестиції. Бо хто прийде в країну, де бізнес нищать на замовлення з найвищих кабінетів?