Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - ЗАКРИТА ЗОНА | Володимир АРʼЄВ
Додано 14 лип 2024

ЗАКРИТА ЗОНА | Володимир АРʼЄВ

@zakrytazona
Кількість підписників: 38 948
Фото: 872
Відео: 165
Посилання: 1,130
Опис:
Про що ніколи не скажуть на єдиному телемарафоні ❌📺 Авторський канал Володимира Арʼєва
Джерело

ЗАКРИТА ЗОНА | Володимир АРʼЄВ | Розвалені електричні підстанції це спільна відповідальність фашистсько...

Логотип телеграм спільноти - ЗАКРИТА ЗОНА | Володимир АРʼЄВ ЗАКРИТА ЗОНА | Володимир АРʼЄВ @zakrytazona
21 600 Охват/переглядів 2026-02-07 13:47 Повідомлення №2584
Розвалені електричні підстанції це спільна відповідальність фашистської росії та банди Міндича з її «дєнєг жалко» на захист енергетичної інфраструктури. Сьогодні через влучання в енергорозподільчу систему атомні станції не змогли нормально доставляти свою електроенергію. Знову привіт екс-міністру Галущенку і всій мережі російського агента Деркача - це наслідок їхньої підривної діяльності, яку впритул не бачить СБУ.Зараз захист енергетики має стати питанням номер один. Це система життєзабезпечення держави. І коли я чую від нового міністра енергетики Шмигаля про розпорядження Зеленського, який і привів з собою міндичів-галущенків, що місцева влада має дати плани захисту до 1 вересня, то я просто не розумію - нам що, немає куди спішити? Напевно, президент завжди має електрику і тепло там, де він є? А спробувати подумати при людей? Про країну? До літа все вже має бути готово! І це на вчора! Окрім питань оборони, не може бути нічого важливішого за захист енергосистеми перед наступною осінню-зимою. Часу на розкачку немає і якщо чекати до вересня, ще одну таку зиму енергетика може не пережити! І так 3,5 роки втратили через офісно-президентську мафію. Всі вільні сили і засоби мають піти на енергетику. Якщо знову «дєнєг жалко» і буде втрачений час, то це пряма допомога ворогу.