Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Закарпаттяобленерго. Офіційно.
Додано 14 лип 2024

Закарпаттяобленерго. Офіційно.

@zakarpatenergyofficial
Кількість підписників: 92 409
Фото: 6,070
Відео: 404
Посилання: 3,890
Опис:
Офіційний канал ПрАТ "Закарпаттяобленерго» Новини. Оголошення. Актуальна інформація про перерви в електропостачанні. Кол-центр: 0800501620 Сайт: zakarpat.energy Fb: www.facebook.com/Zakoblenergo/

👥 Кількість підписників

92 409
Середній/День:: -67
Середній/Тиждень:: -434
Середній/Місяць:: -2212

👁️ Середній перегляд на повідомлення

16 007
Середній/День:: 19,700
Середній/Тиждень:: 14,143
ERR: 17.32%

📊 Кількість повідомлень на день

3.1
Останній день: 3
Середнє за тиждень: 3
Середнє за день: 3.1

Історія зміни статуса

Офіційно не підтверджена 2024-07-14

Стіна

Статистика telegram каналу

Укренерго про ситуацію в енергосистемі України на сьогодні, 17 листопадаНАСЛІДКИ ОБСТРІЛІВРосія продовжує бити по об’єктах української енергосистеми. Через дронові атаки знеструмлення на Чернігівщині, Харківщині, Донеччині та Одещині. Енергетики роблять усе можливе, щоб якнайшвидше полагодити пошкоджене обладнання та заживити споживачів. Через наслідки попередніх атак у більшості регіонів до кінця доби діятимуть графіки погодинних відключень - від 1 до 4 черг.  У всіх регіонах, де є погодинні відключення, діють і графіки обмеження потужності для промислових споживачів та бізнесу.СПОЖИВАННЯСпоживання електроенергії зросло. Сьогодні на 9:30 воно було на 9,7% вищим, ніж у цей же час минулого робочого дня – у п’ятницю, 14 листопада. Причина – хмарність у більшості регіонів України, в тому низька  ефективність побутових сонячних станцій та відповідне збільшення споживання із загальної мережі. Будь ласка, обмежте користування потужними електроприладами, перенесіть енергоємні процеси на період після 22:00.
Запускаємо президентську програму «Зимова підтримка» — можливості і послуги, які допоможуть українцям пройти зимовий період. Відсьогодні усі громадяни України, які перебувають на території країни, можуть подати заявку на разову грошову допомогу в розмірі 1000 грн. Заявку на дітей подають батьки або опікуни. Подати заявку можна в один з двох способів:1️⃣Через застосунок Дія (з 15 листопада):Після подання ви отримаєте підтвердження про обробку заявки та замовлення виплати. Кошти будуть зараховані на картку «Національний кешбек». Термін подачі заявки — до 24 грудня 2025 року.Кошти можна витратити на оплату комунальних послуг, придбання ліків, продуктів харчування українського виробництва, крім підакцизних, книжок, а також на благодійні внески чи поштові послуги.Використати їх потрібно — до 30 червня 2026 року.2️⃣ Через Укрпошту (з 18 листопада):- Пенсіонери та отримувачі соцвиплат в Укрпошті отримають 1000 грн автоматично на той спеціальний рахунок, на який надходить пенсія чи допомога. Для цього нічого не треба робити додатково.- Якщо ж пенсія надходить на рахунок у банку, і людина не користується Дією, вона може із 18 листопада до 24 грудня включно звернутися до відділення Укрпошти та подати заявку письмово. - Використати отримані через Укрпошту кошти можна для придбання товарів українського виробництва, які реалізуються АТ «Укрпошта», та на оплату послуг, які здійснюються через відділення Укрпошти, зокрема власне поштові сервіси, комунальних послуг та переказ донатів на Сили Оборони.Ця ініціатива — частина комплексного пакета рішень, які за дорученням Президента реалізує Уряд, щоб підтримати людей під час складного зимового періоду в час повномасштабної війни. Програма включає можливості отримати одноразові виплати 1000 грн для всіх українців, 6500 грн для особливо вразливих категорій, скористатися безкоштовними квитками за програмою «3000 кілометрів» від Укрзалізниці. Також в межах цієї програми Уряд запровадив фіксовані ціни на газ та електроенергію, житлові субсидії на комунальні послуги, програми енергоефективності та підтримки мешканців прифронтових регіонів і допомога ВПО для проходження опалювального періоду.Усі деталі на zyma.gov.ua.
Укренерго про ситуацію в енергосистемі України на сьогодні, 14 листопада НАСЛІДКИ ОБСТРІЛІВВорог знову бив ракетами і дронами по енергооб’єктах у кількох областях. Багато знеструмлень на Донеччині, Київщині та Одещині. Тривають аварійно-відновлювальні роботи. Через попередні атаки у більшості регіонів діють обмеження споживання. До кінця доби – графіки погодинних відключень: від 2 до 4 черг (із максимумом обмежень увечері). У регіонах, де погодинні знеструмлення, діють і графіки обмеження потужності для промисловості та бізнесу.СПОЖИВАННЯСпоживання має тенденцію до зниження. Сьогодні на 9:30 воно було на 4,8% нижчим, ніж учора. Причина – ясна погода у більшості областей, а тому ефективна робота побутових СЕС та зменшення споживання із загальної мережі. Будь ласка, обмежте користування потужними електроприладами. Перенесіть енергоємні процеси на період найбільш ефективної роботи сонячних електростанцій – з 11:00 до 13:00. Або на ніч, коли навантаження на енергосистему найменше – після 22:00.
У Варшаві розпочалася міжнародна енергетична конференція «Енергія відновлення: шлях до сильного енергетичного сектору України» в рамках виставки ReBuild UkraineУчасть у заході беруть понад 6000 учасників із 33 країн. Подія об’єднала представників урядів, міжнародних організацій, інвесторів, бізнесу та технологічних компаній, щоб визначити спільне бачення енергетичного майбутнього України.Від України конференцію ReBuild Ukraine відкрили Віце-прем’єр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Тарас Качка, заступник Міністра енергетики України Роман Андарак та перша заступниця Міністра розвитку громад та територій України Альона Шкрум.🇪🇺Під час відкриття Конференції Єврокомісар з питань розширення ЄС Марта Кос засвідчила підтримку євроінтеграційних прагнень України і підкреслила, що участь у конференції сотень представників єврейських компаній - це підтвердження зацікавленості в інвестиціях у розвиток і відновлення України.На полях заходу представники Міненерго вже провели низку двосторонніх зустрічей з партнерами.✔️Зі спеціальним посланником Нідерландів з питань України Йостом Кларенбеком заступники Міністра енергетики України обговорили програми та ініціативи Нідерландів, спрямовані на посилення співпраці в рамках відбудови, допомогу в імпорті природного газу та підтримку українського ПЕК обладнанням для стабільного проходження зими.✔️Підтримка українського енергосектору стала основною темою розмови представників Міненерго і зі Спецуповноваженим Президента Франції з питань допомоги та відновлення України П'єром Ельбронном.✔️На зустрічі заступника Міністра енергетики України Mykola Kolisnyk з керівником компанії NVIDIA Романом Сіодою та командою Deloitte йшлося про співпрацю у сфері даних та енергетичної безпеки.🖇Конференція «Енергія відновлення: шлях до сильного енергетичного сектору України» в рамках виставки ReBuild Ukraine організована за підтримки Міненерго і триватиме у Варшаві 13-14 листопада.Серед ключових тем дискусій:Енергетична трансформація України та інтеграція до європейського енергетичного простору;Посилення енергетичної стійкості та міжнародна підтримка;Інвестиції, інновації та залучення капіталу;Розвиток ядерного сектору та потенціал зелених технологій.Це подія для тих, хто працює над відновленням і зміцненням енергетичного потенціалу України та реалізує проєкти, що посилюють її енергетичну незалежність.
Укренерго про ситуацію в енергосистемі України на сьогодні, 12 листопадаНАСЛІДКИ ОБСТРІЛІВВорог продовжує завдавати ударів по енергетичній інфраструктурі. За минулу добу російські війська атакували енергооб’єкти у кількох регіонах. Аварійно-відновлювальні роботи тривають скрізь, де це дозволяє безпекова ситуація.Через наслідки попередніх атак у більшості регіонів обмежують споживання. До кінця доби будуть діяти графіки погодинних відключень - від 2 до 4 черг. У всіх регіонах, де є погодинні знеструмлення, діють і графіки обмеження потужності для промисловості та бізнесу. СПОЖИВАННЯСпоживання електроенергії залишається високим. Сьогодні на 9:00 воно було на тому ж рівні, що і в цей же час учора. Будь ласка, обмежте користування потужними приладами, перенесіть енергоємні процеси на ніч, коли навантаження на енергосистему найменше. Ощадливе споживання кожним споживачем – сприятиме меншій тривалості часу вимушених відключень.Увага! Ситуація в енергосистемі може змінитися.FacebookYouTube Instagram
Укренерго про ситуацію в енергосистемі України на сьогодні, 1 листопада НАСЛІДКИ ОБСТРІЛІВЗа минулу добу ворог бив по енергооб’єктах у кількох областях. Знеструмлені споживачі у Запорізькій, Дніпропетровській та Одеській. Енергетики роблять усе можливе, щоб якнайшвидше усунути пошкодження. Через складну ситуацію в енергосистемі до кінця доби – графіки погодинних відключень – від 2 до 4 черг. У регіонах, де є погодинні знеструмлення, діють і графіки обмеження потужності для промисловості та бізнесу.СПОЖИВАННЯСпоживання електроенергії високе. Причина – хмарна погода з дощем у більшості регіонів, а тому – низька ефективність роботи побутових СЕС. Будь ласка, обмежте користування потужними приладами, перенесіть енергоємні процеси на ніч, коли навантаження на енергосистему найменше. Увага! Ситуація в енергосистемі може змінитися. НАСЛІДКИ НЕГОДИЧерез сильний дощ, пориви вітру повністю або частково знеструмлені 16 населених пунктів на Кіровоградщині. Аварійно-відновлювальні роботи вже почалися.
❗️Микола Колісник: Україна ініціює скликання Ради керуючих МАГАТЕ через атаки на енергосистему Ситуація в енергосистемі України після останньої масованої атаки росії залишається складною. Про це в ефірі телемарафону «Єдині новини» повідомив заступник Міністра енергетики України Микола Колісник.«Після останнього обстрілу аварійно-відновлювальні роботи тривають 24/7. Минулої ночі ворог застосував 45 ракет різних типів, з яких понад 30 - балістичні та касетні. Ця атака стала однією з технологічно найскладніших. росія використовує розвідувальні дані для нанесення ударів саме по ключових елементах технологічної схеми енергосистеми», - наголосив заступник Міністра. Наразі у більшості регіонів вимушено застосовуються погодинні відключення для всіх категорій споживачів, а також графіки обмеження потужності для промисловості та бізнесу. На сьогодні одночасно діють до чотирьох черг погодинних відключень. Найскладніша ситуація зберігається на Полтавщині та Харківщині - через дефіцит передачі електроенергії, спричинений пошкодженням високовольтних ліній.📌 Заходи обмеження також діють у Дніпропетровській, Запорізькій, Кіровоградській, Херсонській, Миколаївській, Чернігівській, Вінницькій, Черкаській, Хмельницькій, Житомирській та Київській областях і у місті Києві. Оперативний перегляд графіків відбувається у бік оптимізації, однак досягти цього неможливо без раціонального споживання електроенергії. Заступник Міністра також закликав бізнес активніше використовувати імпорт електроенергії як інструмент для уникнення обмежень. Окремо Микола Колісник звернув увагу на удари росії по підстанціях, які забезпечують живлення Хмельницької та Рівненської АЕС. «Це не перший прицільний удар по ключових високовольтних лініях. Їх пошкодження змушує атомну генерацію тимчасово зменшувати виробництво, щоб уникнути ризиків аварійних ситуацій та каскадних відключень у системі», - підкреслив заступник Міністра. Він поінформував, що Міненерго перебуває у постійному контакті з генеральним директором МАГАТЕ Рафаелем Гроссі. Україна звернулася до Агентства з вимогою терміново скликати Раду керуючих. Метою є формування механізмів щодо запобігання атакам росії на критичну інфраструктуру та посилення міжнародного тиску з питань ядерної та радіаційної безпеки.
⚡️Енергетики поступово стабілізують роботу системи після останньої масованої атаки рф. Але їм потрібен час, - Артем НекрасовСитуація в енергосистемі України після масованої атаки росії в ніч на 8 листопада залишається складною, адже ця атака стала однією з найважчих для енергетичного сектору за весь час повномасштабної війни.Про це повідомив перший заступник Міністра енергетики України Артем Некрасов в ефірі телемарафону “Єдині новини”.💬“Ворог завдав масованого удару саме балістичними ракетами, які надзвичайно складно збивати. Із 45 запущених під час цієї атаки ракет 32 були балістичними”, - підкреслив він.Перший заступник Міністра повідомив, що на сьогодні у більшості регіонів України вимушено застосовуються погодинні відключення для всіх категорій споживачів. Заходи обмеження діятимуть до кінця поточної доби.Найскладніша ситуація - у Харківській, Сумській та Полтавській областях. У решті регіонів, де застосовуються обмеження, діють погодинні графіки відключень обсягом до двох із половиною черг.Внаслідок попередніх обстрілів у кількох областях є довгостроково знеструмленні абоненти, зокрема на Дніпропетровщині, Донеччині, Харківщині та Чернігівщині.Аварійно-відновлювальні роботи тривають з дотриманням вимог безпеки та лише після дозволу військових. Енергетики працюють у посиленому режимі, щоб якнайшвидше відновити електропостачання.📌Міненерго закликає населення за можливості обмежити користування побутовими електроприладами, насамперед у пікові години - з 8 до 11 ранку та з 16 до 20 ввечері. Перенесення виконання енергоємних процесів на час після 22:00 допоможе знизити навантаження на енергосистему та стабілізувати її роботу.
⚡️ Триває відновлення енергетичної інфраструктури після нічого масованого обстрілу – Світлана ГринчукВорог атакував об’єкти енергетичної інфраструктури у Київській, Кіровоградській, Полтавській, Харківській та Дніпропетровській областях. росія випустила по Україні понад 450 ударних дронів і 45 ракет різних типів, завдаючи прицільних ударів по об'єктах критичної інфраструктури. Є знеструмлення у Дніпропетровській, Полтавській, Харківській, Чернігівській, Київській, Запорізькій, Одеській та Кіровоградській областях.❗️Внаслідок ударів у низці регіонів застосовані аварійні відключення електроенергії. У частині областей продовжують діяти графіки погодинних відключень обсягом до двох черг, а також графіки обмеження потужності для промислових споживачів.Міністр енергетики України Світлана Гринчук повідомила, що особливо складною залишається ситуація у Харківській, Сумській та Полтавській областях.За її словами, триває огляд пошкоджених енергооб’єктів та оцінка масштабів руйнувань. Також зафіксовані влучання по об’єктах газової інфраструктури - пошкоджено виробниче обладнання, поранення отримав один працівник, якому надається медична допомога.«Рятувальники, енергетики та газовики оперативно розпочали ліквідацію наслідків атаки. Відновлювальні роботи тривають безпервно, фахівці працюють над стабілізацією ситуації», - зазначила Світлана Гринчук. Усі служби працюють на місцях. Міненерго координує відновлювальні роботи спільно зі службами МВС, обласними військовими адміністраціями та місцевою владою.
⚡️ Уряд і енергетичні компанії працюють злагоджено, щоб Україна впевнено пройшла опалювальний сезон, - Світлана ГринчукМіністр енергетики України Світлана Гринчук взяла участь у засіданні Антикризового енергетичного штабу, яке відбулося під головуванням Прем’єр-міністра України Юлії Свириденко. Під час зустрічі з керівниками провідних енергетичних компаній обговорили поточний стан енергосистеми, хід відновлення об’єктів, посилення захисту та підготовку до проходження опалювального сезону.📌 Світлана Гринчук наголосила, що відновлювальні роботи тривають цілодобово, а енергетики роблять усе можливе для стабільної роботи енергосистеми попри постійні атаки ворога.За підтримки міжнародних партнерів - зокрема Німеччини, Канади, Швеції, Фінляндії, Європейської комісії та інших - триває формування аварійного запасу обладнання, необхідного для оперативного реагування на наслідки обстрілів.Також на засіданні обговорили створення Антикризових енергетичних штабів у дев’яти прифронтових областях, які координуватимуть дії на місцях у разі надзвичайних ситуацій.«Робимо все, щоб Україна увійшла в зиму з впевненістю у здатності протистояти будь-яким викликам та діям ворога», - підкреслила Міністр енергетики Світлана Гринчук.