Джерело
КАФЕ | заходь на каву | Знаєш, що мене зачіпає в історіях про жінок, які «досягли після 40»?Те...
35 Охват/переглядів
2025-12-07 16:57
Повідомлення №952
Знаєш, що мене зачіпає в історіях про жінок, які «досягли після 40»?Те, що нам часто показують тільки красивий фінал. Без реальності. Без дорослого погляду.Бо правда не в тому, що «ніколи не пізно». Правда в іншому: жінка дозріває, коли перестає знецінювати те, що вже має.Подивись на Віру Вонг, чи будь-яку іншу, яка досягла успіху. Так, вона почала свій бренд у 40. Але вона не стрибала в темряву з нуля.Вона: - знала моду зсередини, - роками працювала зі стилем, - мала досвід, зв’язки, оточення, - бачила тренди, людей, бізнес.І найважливіше - вона чесно дивилася на себе. Не будувала казочки «я нічого не вмію». Не драматизувала «мені пізно». Не доводила «я все сама». Вона побачила свої ресурси.І використала їх.Оце - доросла позиція.Оце - сила, яку я бачу в жінках щодня.Бо страшно всім.У кожної з нас є сумніви, провали, незнання, розчарування. Це нормально. Це життя.Але є різниця між жінкою, яка зупиняється, і жінкою, яка чесно каже собі:«Я вже багато пройшла. Я маю на що спертись. Я не починаю з нуля. Я починаю з себе».І саме ця чесність дає опору. Не мотивація. Не порівняння. Не «а вони змогли».А твоє внутрішнє:«Я бачу, хто я. Я бачу, що в мені є. Я можу на це опертись».Тому питання не в тому, скільки тобі років. Питання в іншому:Ти вже готова визнавати себе?Свої навички? Свій досвід? Своє бажання?Бо коли жінка починає чути себе,вона перестає шукати підтвердження ззовні. І тоді «пізно» взагалі зникає як поняття.