Джерело
КАФЕ | заходь на каву | Може, хтось уже читав щось із цього?Збираю нову книжкову підбірку — і,...
55 Охват/переглядів
2025-05-13 19:13
Повідомлення №764
Може, хтось уже читав щось із цього?Збираю нову книжкову підбірку — і, здається, завтра знову не втримаюсь: замовлю ще одну партію книжок 😂«Південний полюс» — завтра першою піду саме по неї 🫶🏻Окрім історій життя й професійної літератури, обожнюю читати про експедиції.Раніше читала «У розрідженому повітрі» — книга просто розірвала.(Якщо цікаво — можу окремо поділитись, бо досі в мені живе.)«Остання дівчина» — дуже хочу взяти по передзамовленню.Мене глибоко чіпляють історії жінок, які ще з дитинства виборюють право на себе, на гідність, на життя.Такі книги довго звучать усередині.«Під скляним ковпаком» теж давно в списку — але, мабуть, залишу на наступний раз.Якщо читали — поділіться враженнями, дуже цікаво почути живу думку.Я вже трохи книжок прикупила, а завтра — фінальний забіг.Якщо врахувати, що кожна в середньому по 500 грн, то це вже маленький книжковий статок залишено у видавництвах 😂А ви що читали останнім часом, поділіться 🙌🏻Обмін книжками — це завжди трохи про душу і дуже про нас.