Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Ю-Оперативний | Південноукраїнськ
Додано 14 лип 2024

Ю-Оперативний | Південноукраїнськ

@yu_operativni
Кількість підписників: 19 838
Фото: 7,900
Відео: 2,060
Посилання: 2,690
Опис:
🇺🇦Ю-Оперативний – "аматорський" канал міста Южноукраїнськ Підтримка: @yusupport 🤝Замовити рекламу | @yusupport ❗️Деякі новини взяті з різних джерел ‼️Ми не несемо відповідальності за пости, взяті з і

👥 Кількість підписників

19 838
Середній/День:: -7
Середній/Тиждень:: -38
Середній/Місяць:: -188

👁️ Середній перегляд на повідомлення

6 303
Середній/День:: 6,810
Середній/Тиждень:: 4,860
ERR: 31.77%

📊 Кількість повідомлень на день

5.3
Останній день: 2
Середнє за тиждень: 4.3
Середнє за день: 5.3

Історія змін лого

Історія змін назви

Ю-Оперативний | Південноукраїнськ 2025-03-19
💢Оперативний | Південноукраїнськ 2025-03-18
🇺🇦Ю-Оперативний | Південноукраїнськ 2024-10-10
🇺🇦Ю-Оперативний | Южноукраїнськ 2024-07-14

Історія зміни статуса

Офіційно не підтверджена 2024-07-14

Стіна

Статистика telegram каналу

Шановні депутати Южноукраїнської міської ради!Скільки ще ви будете терпіти свавілля однієї людини — секретаря міської ради Дениса Кравченка? Чому він фактично взяв у заручники депутатський корпус і всю громаду міста? На якій підставі він одноосібно переносить сесії міської ради без поважних причин?Сьогодні склалася критична ситуація: усі депутатські комісії відбулися, депутати готові працювати та ухвалювати рішення, але робота міської ради блокується.Окреме питання викликає ситуація з напрямком охорони здоров’я. Денис Кравченко ніколи не займався цією сферою, не входить до робочої групи з питань вторинної медицини, але чомусь саме на нього районна військова адміністрація направляє листи та запрошує на профільні наради. На якій підставі це відбувається?У міській раді 34 депутати. У вас є законні механізми реагування. Чому вам не вистачає політичної волі та сміливості звернутися до прокурора, правоохоронних органів чи до окружного адміністративного суду, щоб припинити блокування роботи ради та навести порядок у громаді?Мешканці міста мають право знати:— що саме ви зробили для розблокування роботи міської ради;— які дії вжили для захисту інтересів громади;— чому допускається управлінський хаос у воєнний час.Дивіться, щоб не було запізно. Бо потім саме громада може поставити вам головне питання: чому депутати промовчали та допустили бездіяльність?
В той час коли блокується робота міської ради, а місто продовжують методично доводити до занепаду, центральні дороги вже давно перетворились на напрямки, де важко не те що проїхати — пройти. І це вже прямий результат «роботи» місцевих керманичів Онуфрієнко, Кравченка та їхніх покровителя, до речі присутнього теж Табунщика. Але, схоже, у влади інші пріоритети — сцени, подяки, фото для звітів.І найбільше дивує… хоча вже, мабуть, і не дивує зовсім, коли начальник Вознесенської військової адміністрації Кукуруза— людина, яку знає вся область, людина навколо якої роками тягнеться шлейф корупційних скандалів, розслідувань та історій про пов’язані будівельні фірми — урочисто вручає подяку начальнику поліції👮‍♀️. Реформа, як то кажуть, вдалася👍Головний «борець» за схеми вручає подяки, напевно, за «справну службу» і правильне невтручання.Окремо увагу привернула ще одна подяка — т.в.о. начальника УЖКГ Андрію Лопушенко. Очевидно, за майбутні тендери на асфальт і ремонти доріг. Бо апетити великі, а без освоєння коштів вони довго сидіти не можуть.І тут схема проста: якщо тендер піде “як треба” — і виграє фірма Кукурудзи то все добре, добре але не довго у Андрія, вже буде зафіксований склад злочину, і потім постійно на гачку, і в випадку якщо на майбутнє піде щось не за сценарієм — одразу знайдуться «гріхи», або старі або нові, відкриються справи, намалюються підозри. Перспектива така собі, одній вже обіцяли….І поки посадовці в бур’янах святкували День міста, фінальним акордом став феєричний «фонтан» для людей. Символічно.
Поки ми, українські військові роками тримають оборону держави — у тилу окремі посадовці остаточно втратили відчуття реальності та відповідальності перед людьми. Громаду цинічно доведено до руйнації. Дороги знищені, інженерні мережі в аварійному стані, комунальні підприємства деградують, медицина фактично добивається управлінською бездіяльністю, а політична криза в місті перетворилась на відвертий саботаж роботи громади. Замість рішень — кулуарні домовленості. Замість роботи — боротьба за вплив та бюджет. Замість відповідальності — страх перед правдою. Після нашого звернення ніхто навіть не спробував виправити ситуацію. Натомість почалися спроби тиску через різні структури та служби. А саме, це робить голова Вознесенської районної військової адміністрації Олександр Кукуруза.І поки громада чекає рішень та конкретних дій, наскільки нам відомо, секретар міської ради Денис Кравченко знову переносить сесію ще на тиждень. Продовжують затягувати процеси та паралізовувати роботу ради. Хочемо, щоб усі добре зрозуміли: час, коли можна було роками прикриватися посадами, кабінетами, стрімко закінчується.Ми не радимо далі плутати терпіння зі слабкістю.Ті, хто сьогодні намагається тиснути, залякувати чи ховатися за адміністративним ресурсом, мають усвідомити просту річ: будь-яка система тримається лише до моменту, поки суспільство дозволяє їй існувати в такому вигляді.І коли почали про це говорити відкрито — процеси, які вдавалося приховувати, дуже швидко можуть стати предметом уваги далеко за межами міста та області.Ми офіційно заявляємо: Поки військові воюють, суспільство повинно здійснювати тиск на депутатів і керівництво міста і поставити їх в такі рамки щоб неможливо було ухилитись від виконання своїх обов'язків.https://www.facebook.com/share/p/1BnkDY9rW9/?mibextid=wwXIfr
21.05.2026 року, паном секретарем Південноукраїнської міської Ради повинна бути організована чергова сессія. Яка я надіюсь відбудеться ВПЕРШЕ! в цьому році. Депутатам які не з'являлись на сессії з причини тиску нешановних "організаторів" відповідальних за роботу міськради, закликаю сходити на Алею Слави загиблих воїнів, подивитись на тих хто загинув захищаючи вас, згадати про свій обов'язок громадянина і депутата та хоч трохи попробувати відмолити свої гріхи. Зрештою ризики які ви несете з'явившись на сесію всупереч заборони своїх кураторів, незрівняні з ризиками тих хто вас захищає ризикуючи своїм життям і яким з причини зриву сессій від міста не надається допомога, не ремонтуються дороги... Акцентую, не з'являючись на сессії ви особисто стаєте співучастниками рейдерського захвату влади і бюджету міста і декларуєте свою неспроможність як громадян, як депутатів, як керівників міста, як патріотів... а також декларуєте себе як корупціонерів та зрадників, які за тридцять срібляників готові продати майбутнє своїх дітей. Назву речі своїми іменами. На мою думку, секретар міської ради Денис Кравченко, фактично використовуючи своє службове становище за попередньою змовою з групою депутатів і посадових осіб, з метою отримати крісло голови військової адміністрації і прямий доступ до бюджету міста, своїми діями і бездіяльністю унеможливив роботу міської Ради. Вважаю що його діяльність повинна зрештою отримати і правову і соціальну оцінку від громадян міста. Треба зовсім не мати ніяких моральних кордонів щоб приймати участь у такій брудній справі - це для тих так званих "депутатів", які як безмолвне стадо не з'являються на сессії бо їм "заборонили". Також нагадую депутатам, та посадовим особам, які зривають сессії що Україна не россія! Зробити з громадян міста безмолвне стадо не получиться!«Володимир Банковський — військовослужбовець Збройних Сил України, людина честі, мужності та відданості своїй державі. Справжній приклад сили духу, незламності та патріотизму. Дякуємо за службу, захист України та мирне небо для кожного з нас.»
Військовослужбовці збройних сил України звернулися до мешканців Південноукраїнської громади!Чому під обласним лобіюванням посадові особи та депутати Південноукраїнської міської ради системно зривають сесії та просувають введення військової адміністрації?!Все просто — повна концентрація бюджетних коштів, землі, комунального майна та фінансових потоків в одних руках. Одноосібне прийняття рішень без депутатів, без обговорень, без контролю громади. Повне знищення принципів місцевого самоврядування та децентралізації заради контролю над ресурсами міста та подальшого розпилу бюджету.Поки існує міська рада — є депутати, які можуть не голосувати за питання, що шкодять громаді, можуть блокувати дерибан бюджету та незаконні рішення. Після введення військової адміністрації цей контроль буде знищений.Через міського голову Валерія Онуфрієнка, на якого заведено низку кримінальних проваджень, частина з яких уже перебуває на розгляді суду, а також через Дениса Кравченка, який втік з лав ЗСУ та був поставлений виключно для контролю бюджетних потоків і розпилу коштів, проводиться системне блокування роботи ради. Людина, яка боїться втратити посаду та повернутися до армії, маючи величезну зарплату, повний комфорт, вплив на бюджет та можливість нічого не робити, сьогодні використовується як інструмент для організації зриву сесій та недопущення кворуму.Ось перелік депутатів, які системно блокують роботу ради.«Слуга Народу»— Олександр Акуленко — заступник директора КП ЖЕО. Посада створена виключно для бронювання від мобілізації. У випадку невиконання вказівок — втрата бронювання, посади та кримінальні проблеми по документах, підписаних під час виконання обов’язків міського голови. Саме тому займається блокуванням роботи ради.— Олександр Миронюк — бронювання через «ЮжБуд». У випадку непокори — втрата бронювання та кримінальні провадження щодо діяльності на посаді директора КП ЖЕО: закупівля техніки, договори по Соборності 5, закупівлі пального та інші питання. Повністю залежний та керований.— Анна Сабанюк — не з’являється на сесії виключно по команді Акуленка.— Світлана Савченко — сестра Акуленка, займає керівну посаду в управлінні освіти. Не ходить на сесії через страх втратити посаду.— В. Цуркан — не відвідує сесії по команді Акуленка.«ОПЗЖ» / «АЕС і місто»— А. Савастру — написана заява про складання депутатських повноважень.— С. Снітков — аналогічна ситуація із заявою про складання повноважень.— В. Єрьоменко — має бізнесові інтереси, пов’язані з АЕС, тому виконує потрібні вказівки та не відвідує сесії.— Д. Аркатов — керівна посада на АЕС, повна залежність від посади та участь у схемах контролю бюджетних потоків разом із Кравченком.— А. Москаленко — працівник АЕС, не ходить на сесії через страх втрати роботи.«Пропозиція»— Ж. Кривіцька — працівниця «ЮжБуд», головного підрядника АЕС. Принципово саботує сесії та не забезпечує кворум.«Батьківщина»— Н. Горностай — системно ігнорує пленарні засідання міської ради.Саме ці депутати блокують роботу ради, зривають розгляд питань громади, виділення коштів на потреби ЗСУ та паралізують роботу місцевого самоврядування. Інші депутати продовжують приходити на сесії.У лавах ЗСУ: Коноплянников О., Стоянов О., Пелюх М., Заренок А., Онищенко С. .Це аналіз ситуації на основі відвідування пленарних засідань, відкритої інформації та подій, які відбуваються в громаді.https://www.facebook.com/share/p/1DRC4jWtKY/?mibextid=wwXIfr
Кожного разу, коли будете бачать цих персонажів на вулицях, у кабінетах чи на чергових “офіційних” заходах — не мовчіть. Нехай вони голосно чують, що люди насправді думають про їхню діяльність, про доведене до хаосу місто, про політичні ігри та про зневагу до громади.Ці особи — одні з головних відповідальних за той безлад, дерибан і політичний бруд, який роками душить Південноукраїнськ.Мер Валерій Онуфрієнко. Секретар міської ради Денис Кравченко («Пропозиція»). Олександр Акуленко та Олександр Миронюк («Слуга Народу»).Запам’ятайте ці прізвища. Саме вони роками розповідають про “роботу для громади”, поки місто загрузло у схемах, кулуарних домовленостях, розподілі посад, бюджетних потоків і політичному цирку.Поки одні українці воюють, гинуть і витягують країну на собі — інші зручно сховалися за бронюванням, теплими кабінетами та статусами, продовжуючи грати у свою політику й вирішувати особисті питання.Поки люди віддають останнє на армію, платять податки та виживають у реаліях війни — ці персонажі продовжують ділити вплив, блокувати рішення, займатися кулуарними домовленостями та робити вигляд, що все нормально.Кожен їх виступ — це чергова вистава. Кожна “турбота про місто” — це спроба втриматися біля влади, потоків і контролю над бюджетом.І це лише початок.Імена інших, їх роль у схемах, голосуваннях, кулуарних домовленостях та можливих корупційних історіях люди побачать окремо. Коли ці діячі знову вилізуть просити голоси — громаді буде що згадати.
В активному пошуку… або як «в’їб…тися» в штангу.Усі мешканці міста вже відкрито спостерігають, як окремі персонажі планомірно зривають сесії міської ради. Мета проста й примітивна — завести в місто військову адміністрацію та отримати можливість одноосібно «освоювати» бюджет громади, без контролю і без зайвих питань.Проблема лише в тому, що в раді ще залишились декілька депутатів, які не готові мовчки дивитися на дерибан. Більше того — вони публічно, під камери, озвучують своїм ротом схеми, відкати та махінації. Саме тому командою двієчників було прийнято геніальне рішення: якщо не можемо продавити рішення — будемо блокувати роботу ради взагалі.Почали шукати кандидата на роль майбутнього «одноосібного підписанта». І тут далеко ходити не довелось — думають а давай витягнемо Дениса Кравченка з Благодатного. Охоронця «Южбуду», який за сумісництвом ще й «великий військовий», котрий, як мінімум, двічі на рік героїчно звільняє Буковель від рашистських загарбників.Але є одна проблема. Коли люди почали оцінювати його трирічну діяльність на посаді секретаря ради — виявилось, що результат дорівнює абсолютному нулю. Хаос у раді, повний розвал роботи, розбиті дороги, безкінечні конфлікти та тотальна нездатність організувати нормальну роботу. І якщо щось і реалізовувалось — в стилі «відкатного освоєння», та й то не професійно а в більшості зовсім провально.(Про це ми обовʼязково розповімо в момент виборів).І тут сьогодні «хитрі депутати» придумали проводити сесії у змішаному форматі — частина депутатів онлайн, частина в залі. Навіть комісію з законності вже так провели. А це повністю ламає сценарій блокування ради та введення ручного управління містом.Тому, кажуть, Кравченко вже завтра вирушає у відрядження за бюджетні кошти — отримувати нові інструкції, як тепер зривати засідання та що робити далі, коли старі схеми перестають працювати.І тут починається найцікавіше.За наявною інформацією, майже всі кандидати, яких намагались затягнути в аферу з одноосібним «розпилом» бюджету громади, почали відмовлятися. Бо всі прекрасно розуміють: ця історія пахне не владою і не перспективами…Та й не всі управління та комунальні підприємства готові на разі пропускати через себе схеми з відмивання бюджетних коштів. Посадові особи дивляться на історію начальника управління будівництва, який відмовився брати участь у схемах, після чого проти нього, як то кажуть, «білими нитками» почали шити замовну справу, але і тут штанга, ця ситуація зіграла проти самих замовників…І тепер кожен чиновник чудово розуміє: якщо погодишся — станеш виконавцем на гачку, якого потім просто, рано чи пізно зіллють маючи всі докази…Квиток у цій історії тільки в один бік.Тому, заплутавшись у власних схемах та інтригах, завтра вони будуть відчалювати у миколаївському напрямку в пошуках нових вказівок — як далі рятувати практично провалену авантюру.
Звернення до депутатів міської ради.Поки місто занепадає, а люди виживають у реаліях тотальної безвідповідальності та корупції, колишній директор КП ЖЕО Миронюк, схоже, роками перетворював комунальне підприємство у власну приватну годівницю.Окрім вкраденої гуманітарної муки, відкатів на виконанні робіт через КП ЖЕО, схем на придбанні автомобілів, які сьогодні або простоюють, або використовуються не за призначенням, продажу пального комунальному підприємству через «свою» заправку, роздачі комунального майна своїм коханкам — Миронюк ще й умудрився розселити своїх родичів у комунальні приміщення, готель та житло для переселенців на безкоштовній основі.Працівникам при цьому було наказано навіть не дивитися в ту сторону та мовчати про все, що відбувається.Це вже не просто зловживання посадою. Це цинічне використання комунального майна та людської біди у власних інтересах.Тому вимагаємо негайного створення депутатської комісії для повної перевірки всіх житлових приміщень, готелів та майна, що перебувають на балансі цього комунального господарства.Оскільки відповіді на попередні питання відсутні й досі, починаємо готувати та направляти заяви до правоохоронних та контролюючих органів по кожному окремому епізоду можливих порушень закону даною особою.
Люди нові, а схеми старі. Зовсім нещодавно в Громаді призначили нового директора КП "ЖЕО" Дмитра Судакова. Ну як "нового", як в народі кажуть "зі старими дірками". Так і в нашому випадку сталося, поки мешканці мали надію, що тепер щось зміниться, колишній директор поділився старими схемами. Тим паче, що Судаков Дмитро людина не нова, мешканці ще не встигли забути його досягнення в КП "ТВКГ", як йому довірили "добити те, від чого і так мало що залишилось" КП "ЖЕО" і тут досвідом з ним вирішив поділитися Міронюк Олександр, ну а як же ж, люди "не чужі одне одному". Однак при цьому поспіху зміни керівників чомусь ніхто не згадав про те, що зазначено в статуті самого КП "ЖЕО", що при звільненні директора обов'язково проводиться перевірка фінансово-господарської діяльності підприємства. Випадковість, наврядчи, скоріше так було"вигідно" комусь. Може досить тримати мешканців "за дурнів" і чекати, поки вони почнуть робити роботу замість місцевої влади. Звертаємось до представників влади із офіційною вимогою провести перевірку діяльності КП "ЖЕО" і висвітлити результати на офіційному сайті Громади.
Петиційна система в Південноукраїнській не функціонує вже понад пів року. На офіційному сайті міської ради досі розміщено повідомлення, що до 15.11.2025 триватимуть технічні роботи з міграції на BankID. На сьогодні, у квітні 2026 року, розділ «Електронні петиції» так і не відновив роботу. Жителі громади позбавлені конституційного права подавати електронні петиції до міської ради.Що це означає з юридичної точки зору: Порушення ст. 40 Конституції України Порушення ст. 23-1 Закону України «Про звернення громадян» Протиправна бездіяльність органу місцевого самоврядуванняРозпорядження міського голови не може скасовувати дію Закону. Технічні роботи, що тривають понад пів року, не є обґрунтованими технічними заходами, а становлять фактичне позбавлення громади права голосу.Приняті заходи: Підготовлено офіційне звернення до Міністерства цифрової трансформації України з вимогою:— надати роз'яснення щодо термінів міграції ОМС на ID.GOV.UA— вжити заходів щодо Південноукраїнської міської ради— сприяти відновленню роботи петиційної системи📩 Звернення направлено офіційними каналами Мінцифри.