Джерело
лігво yoki 𓅪 | химерна | бажаю наснаги у творчості, струма у розетці, газу у трубах, огірків у ...
244 Охват/переглядів
2026-02-14 15:11
Повідомлення №3627
бажаю наснаги у творчості, струма у розетці, газу у трубах, огірків у банці. Уніманіє анігдот :- Дорогий, я хочу на 14 лютого щось, що блищить і має камінь!- Тримай, ось тобі новенький надгробок. Камінь — граніт, блищить після дощу. На віки вічні, як ти і хотіла.🤹 авв, дуже мило, і анігдот життєстверджуючий, як чудово 🍄дякую 💋 хоча на такий запрос я б притащила якийсь спизжений білий камінчик з японських ресторанчиків, якими заповнюють ті напівклумби, блискучі і вічнішось я не доганяю як цей бот працює але напишу раптом спрацюєти найперша художниця на яку я підписався і моя улюблена досі, маєш дуже кльовий стиль та смак! і взагалі просто прикольна як публічна особа хоча звісно я тебе з особистої сторони не знаю і в ніякі парасоціальні приколи влазити не треба :D. але бажаю хорошого настрою і гарно провести день святого Валентина) незалежно чи ти наодинці, чи вже когось знайшла, все одно все хороше попереду і ти крута і це величезна пошана для Львова прийняти таку майстриню в себе хоча би тимчасово! всі віримо що війну ми переможемо і харків'яни зможуть повернуться на свою горду Батьківщину на рідні землі❤️ або хоча би весна настане і буде тепліше :)
це найтепліше що мені доводилось читати останнім часом, серденько буквально розтануло і розпустило бруньочки 🥺✧・゚мене дуже підтримали ваші слова, ніколи не бачила себе зі сторони і чути щось подібне це щось до сліз я хздякую дуже! нехай і ваш день пройде чудово, і весна настане швидше :з 🪻🌸