Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - лігво yoki 𓅪 | химерна
Додано 06 гру 2025

лігво yoki 𓅪 | химерна

@yokichimera
Кількість підписників: 462
Фото: 1,990
Відео: 63
Посилання: 256
Опис:
малюю для роботи: ⛓‍🪦💉💀⚰️ малюю для себе: 🌸🌈✨🐝💗 авторка: @riki_liselot 🐦‍⬛ 19 комішки закриті анонімні повідомлення - https://t.me/IncogNoteBot?start=8lxqtvkllx

👥 Кількість підписників

462
Середній/День:: -1
Середній/Тиждень:: -3
Середній/Місяць:: +13

📊 Кількість повідомлень на день

1.7
Останній день: 2
Середнє за тиждень: 0.7
Середнє за день: 1.7

Історія змін лого

Історія зміни статуса

Офіційно не підтверджена 2025-12-06

Стіна

Статистика telegram каналу

Дуже потрібна ваша допомога і розголос.Не тільки щоб допомогти мені, а й щоб інші власники каналів знали про таку ситуацію і могли себе захистити.Сьогодні до мене на канал прийшло дві чмоні, написали коментарі і одразу почали накручувати ботів на канал.Я помітила це одразу, тому не встигли накрутити багато (було 811 підписників, накрутили до 1171), швидко закрила канал та почала вичищати їх.Але виявилось, що в телеграм, коли ви закриваєте канал, його юзернейм одразу стає вільним. Я цього не знала, тому не потурбувалась про те, щоб спочатку створити інший тгк зі своїм юзом та захистити його.І поки я закрила і чистила канал, гнида просто вкрала моє посилання. Воно створило пустий одноразовий канал з рекламою своєї ботоферми, і зайняло мій нік, за яким мене знають уже кілька років.Буду чесна, мені дуже сумно від цього. Відчувається, наче в мене вкрали ім'я. Цей нік я придумала ще давно, він став частиною мене, і я дуже раділа, що в соцмережах я можу написати його без якихось символів чи цифр. Обідно ще те, що в багатьох старих постах в тому ж твіттері є посилання на мій тг канал, і тепер, коли люди будуть по ньому переходити, їх буде перекидувати на канал цієї роснявої мразоти.Я буду дуже вдячна, якщо ви допоможете знести канал, який вкрав мій нік. Поскаржитися та поширити цю ситуацію.https://t.me/DellanhelЯ вже написала в підтримку телеграму, але навряд вони щось зроблять, тому дуже надіюсь на вашу допомогу....
бажаю наснаги у творчості, струма у розетці, газу у трубах, огірків у банці. Уніманіє анігдот :- Дорогий, я хочу на 14 лютого щось, що блищить і має камінь!- Тримай, ось тобі новенький надгробок. Камінь — граніт, блищить після дощу. На віки вічні, як ти і хотіла.🤹 авв, дуже мило, і анігдот життєстверджуючий, як чудово 🍄дякую 💋 хоча на такий запрос я б притащила якийсь спизжений білий камінчик з японських ресторанчиків, якими заповнюють ті напівклумби, блискучі і вічнішось я не доганяю як цей бот працює але напишу раптом спрацюєти найперша художниця на яку я підписався і моя улюблена досі, маєш дуже кльовий стиль та смак! і взагалі просто прикольна як публічна особа хоча звісно я тебе з особистої сторони не знаю і в ніякі парасоціальні приколи влазити не треба :D. але бажаю хорошого настрою і гарно провести день святого Валентина) незалежно чи ти наодинці, чи вже когось знайшла, все одно все хороше попереду і ти крута і це величезна пошана для Львова прийняти таку майстриню в себе хоча би тимчасово! всі віримо що війну ми переможемо і харків'яни зможуть повернуться на свою горду Батьківщину на рідні землі❤️ або хоча би весна настане і буде тепліше :) це найтепліше що мені доводилось читати останнім часом, серденько буквально розтануло і розпустило бруньочки 🥺✧・゚мене дуже підтримали ваші слова, ніколи не бачила себе зі сторони і чути щось подібне це щось до сліз я хздякую дуже! нехай і ваш день пройде чудово, і весна настане швидше :з 🪻🌸